تنظیمات نوشتن در وردپرس

تنظیمات نوشتن در وردپرس

علی مرادی

وردپرس ابزاری برای ایجاد وب سایت منبع باز است که به زبان PHP نوشته شده است و محبوب ترین و آسان ترین راه برای ایجاد بلاگ و سیستم مدیریت محتوای وب سایت است. وردپرس انعطاف پذیر ترین CMS برای مبتدیان برای ایجاد و مدیریت وب سایت به صورت آنلاین است. در ادامه با ما در شتابان هاست همراه باشید تا بطور کامل تنظیمات معمولی نوشتن را در وردپرس به شما آموزش دهیم.

تنظیمات نوشت در وردپرس:

تنظیمات نوشتن تجربه نوشتن را کنترل می کند و گزینه هایی برای شخصی سازی وب سایت وردپرس ارائه می دهد. این تنظیمات ویژگی های اضافه کردن و ویرایش پست ها ، صفحات و انواع ارسال ها را کنترل می کنند. همچنین عملکردهای اختیاری مانند انتشار از راه دور ، ارسال از طریق پست الکترونیکی و خدمات به روز رسانی را ارائه می دهد که هر زمان محتوای جدید در وب سایت منتشر می شود ، اطلاع می دهد.

مراحل پیکربندی تنظیمات نوشتن:

مرحله ۱: وارد داشبورد وردپرس شوید. سپس به گزینه Settings -> Writing بروید.

مرحله ۲: اکنون در صفحه جدید، تنظیمات نوشتن نمایش داده می شود.

بگذارید مختصراً در مورد جزئیات زمینه ها در صفحه تنظیمات نوشتن بحث کنیم. چند گزینه اول ویرایشگر پست / صفحه شما را تحت تأثیر قرار می دهد در حالی که سایر تنظیمات روش های انتشار خارجی را کنترل می کنند.

قالب بندی:

این بخش پس از وردپرس ۴٫۳ دیگر به نصب های جدید وردپرس اضافه نمی شود. هنوز در نسخه های جدیدتر موجود است اما در صفحه “تنظیمات نوشتن وردپرس” قابل مشاهده نیست. برای تجربه بهتر کاربر ، در این بخش دو گزینه زیر وجود دارد.

  • اولین گزینه شکلک های مبتنی بر متن را به شکلک های مبتنی بر گرافیک تبدیل می کند.
  • گزینه دوم این است که XHTML نامعتبر را که به طور خودکار در داخل پست ها یا صفحات قرار می گیرد ، تصحیح می کند.

دسته پیش فرض پست ها:

در صورتی که هنگام نوشتن یک پست ، به یک دسته خاص اختصاص ندهید ، این دسته است که در مورد پست جدید اعمال می شود. از منوی کشویی برای انتخاب دسته پیش فرض پست استفاده کنید و می توانید آن را به عنوان طبقه بندی نشده ترک کنید.

قالب پیش فرض پست ها:

در تنظیمات وردپرس شما می توانید بعد از نوشتن هر مقاله قالب آن را انتخاب کنید ولی با استفاده از این تنظیمات میتوانید به صورت پیش فرض یک قال را انتخاب کنید و پس از تمامی مطالب با آن قالب منتشر خواهد شد مگر اینکه خودتان قالب را تغییر دهید.

پست از طریق ایمیل:

این گزینه پست ها را در وبلاگ های شما از طریق ایمیل منتشر می کند. برای ایجاد پست باید یک ایمیل مخفی با دسترسی به POP3 تنظیم کنید و هرگونه نامه دریافتی به این آدرس ارسال خواهد شد. برای فعال کردن این ویژگی ، زمینه های زیر را برای کانفینگ ایمیل تکمیل کنید.

  • سرور ایمیل: از طرف شما ایمیل دریافت می کند و آنها را برای بازیابی آنها ذخیره می کند. دارای آدرسی مانند mail.example.com است.
  • پورت: سرور از پورت شماره ۱۱۰ برای دریافت درخواست های مربوط به ایمیل استفاده می کند. اگر سرور ایمیل شما از شماره پورت مختلف استفاده می کند ، آن را وارد کنید.
  • نام ورود: از آدرس ایمیل برای ایجاد پست استفاده می کند. به عنوان مثال ، اگر آدرس ایمیلی که برای ارسال از طریق پست استفاده می شود shetabanhost@example.com است. سپس نام ورود “shetabanhost” است.
  • پسورد: پسورد ایمیل خود را وارد کنید.
  • دسته بندی پیش فرض ایمیل: این اجازه می دهد تا یک دسته بندی سفارشی را برای پستهای منتشر شده از طریق قابلیت ارسال از طریق ایمیل انتخاب کنید.

بروزرسانی خدمات:

این ویژگی به طور خودکار درباره خدمات به روزرسانی ذکر شده در کادر خدمات به روز رسانی اطلاع می دهد. وردپرس در نصب جدیدتر به طور پیش فرض فقط یک سرویس به جعبه ‘Update Services’ اضافه می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ها ، به روز رسانی خدمات در codex مراجعه کنید.

مرحله ۳: پس از پر کردن اطلاعات فوق ، بر روی دکمه Save Changes کلیک کنید تا آن را ذخیره کنید.

اکنون ، تنظیمات نوشتن را با موفقیت کانفینگ کرده اید. امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: آموزش وردپرس

ارسال دیدگاه جدید