WooCommerce چیست

WooCommerce چیست

علی مرادی

WooCommerce چیست؟ WooCommerce یک افزونه وردپرس رایگان است که قابلیت تجارت الکترونیکی را به وب سایت وردپرس شما اضافه می کند تا بتوانید یک فروشگاه آنلاین داشته باشید. تنها با چند کلیک ، وب سایت وردپرس شما به یک وب سایت تجارت الکترونیکی کاملاً کاربردی تبدیل می شود.

اگر از “WooCommerce چیست؟” می پرسید ، احتمال دارد که از قبل سایت وردپرس داشته باشید ، و آماده هستید که فروش خود را شروع کنید ، و تقریباً در مورد هر چیزی. در این پست ، شما را پوشش می دهیم WooCommerce چیست ، چه کاری می تواند برای شما انجام دهد ، و چرا باید از آن استفاده کنید.

WooCommerce چیست؟ یک تاریخچه مختصر:

WooCommerce افزونه ای است که به راحتی با سایت وردپرس موجود شما ادغام می شود و سایت شما را با چند کلیک به یک وب سایت تجارت الکترونیکی کاملاً کاربردی وردپرس تبدیل می کند.

هنگامی که این افزونه در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شد ، خیلی سریع راه حل اصلی برای کاربرانی شد که به دنبال راه اندازی فروشگاه های شخصی خود به صورت آنلاین هستند.

Automattic (صاحبان WordPress.com) ، این افزونه و شرکت اصلی آن را در سال ۲۰۱۵ به دست آوردند – این بزرگترین کسب آنها تا آن زمان بود ، و در سالهای پس از آن همچنان رشد انفجاری را تجربه کرده است.

این شرکت در حال حاضر بیش از ۹۹٪ وب سایتهای تجارت الکترونیکی وردپرس را در ایالات متحده ، کانادا و انگلیس اختیار می کند.

با بیش از ۲۷،۰۰۰،۰۰۰ دانلود و میلیون ها نصب فعال ، این افزونه قطعاً عامل محرک بسیاری از سایت های تجارت الکترونیکی است.

WooCommerce چه کاری انجام می دهد؟

WooCommerce قابلیت فروشگاه اصلی را درست خارج از باکس ، با یک افزونه رایگان که از مخازن پلاگین موجود است ، یا درست از داشبورد وردپرس شما در دسترس قرار می دهد.

در حالی که صدها برنامه افزودنی در دسترس دارد برخی از عملکردهای باورنکردنی را خارج از جعبه ارائه می دهد.

نصب ، راه اندازی و ادغام آسان:

WooCommerce به گونه ای طراحی شده است که با یک نصب ساده و Setup Wizard بتوانید کار را با تجارت و تجارت الکترونیکی خود با موضوع وردپرس شروع به کار کنید.

  • نصب – افزونه WooCommerce درست مثل هر افزونه دیگر نصب شده است. آن را در گزینه های افزونه ها در داشبورد وردپرس خود جستجو کنید ، و آن را با چند کلیک نصب و فعال کنید.
  • راه اندازی – هنگامی که WooCommerce را نصب می کنید ، Wizard Setup از طریق پیکربندی مراحل اصلی برای به روزرسانی و راه اندازی فروشگاه خود ، شما را طی می کند. گزینه های تجارت الکترونیکی شما تقریباً بی پایان هستند ، و Setup Wizard به تعقیب می رود و مهمترین گزینه ها را برجسته می کند ، بنابراین هرگز یک قدم را از دست نمی دهید.
  • ادغام قالب وردپرس – از آنجا که WooCommerce با وردپرس سازگار است ، با اکثر تم های وردپرس خوب کار می کند. اگر می خواهید از تم رسمی استفاده کنید ، می توانید تم Storefront را انتخاب کنید – و درست مثل افزونه ، این برنامه رایگان است!

کنترل داده ها:

هرگز نگران از دست دادن کنترل داده های خود نباشید – WooCommerce تمامی کنترل را به شما می دهد.

  • وقتی از بستر شخص ثالث برای تجارت الکترونیکی استفاده می کنید ، در صورت نزدیک شدن ، داده های شما از بین می رود. با WooCommerce ، شما همیشه مسئول اطلاعات خود هستید. داده های مربوط به تاریخچه مشتری و خریدها و همچنین عملکرد فروشگاه ، برای اجرای یک وب سایت موفق تجارت الکترونیکی بسیار مهم است.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: آموزش وردپرس افزونه وردپرس

  • […] در وردپرس استفاده ميشود . به عنوان مثال اگر شما فروشگاه woocommerce را اداره ميكنيد مي توانيد نوع ارسال محصولات را در قسمت […]

  • ارسال دیدگاه جدید