افزونه SEMrush برای وردپرس

افزونه SEMrush برای وردپرس

علی مرادی

Search engine optimization یا (SEO) یکی از استراتژی های برتر بازاریابی دیجیتال برای افزایش ترافیک و پیشروهای ارزشمند وب سایت است. درک SEO دشوار است ، اما نرم افزاری مانند SEMrush این امکان را برای کسانی که فاقد دانش SEO هستند ، کنترل می کند. در این مقاله ، ما در مورد افزونه SEMrush و پنج دلیل برای استفاده از برنامه SEMrush برای برنامه SEO خود بحث خواهیم کرد. در ادامه با ما در شتابان  هاست همراه باشید.

SEMrush چیست؟

افزونه SEMrush نرم افزاری است که به شرکتها کمک می کند تا روشهای بازاریابی دیجیتال مانند کمپین های SEO را اجرا کنند. در این مقاله ، ما روی استفاده از SEMrush برای SEO تمرکز خواهیم کرد. با افزونه SEMrush ، می توانید روندهای رخ داده در سایت خود را شناسایی کنید. این افزونه سئو درون صفحه شما را ممیزی می کند و به شما در بهبود صفحات کمک می کند و به شما امکان می دهد صفحه خود را بهتر بشناسید و آن را برای SEO بهتر بهینه کنید.

علاوه بر این ، افزونه SEMrush به شما کمک می کند کلمات کلیدی با ارزش را برای خود شناسایی کنید. یاد خواهید گرفت که رقابت شما از چه کلمات کلیدی استفاده می کند و چگونه در موتورهای جستجو رتبه بندی می کند. این به شما بینش فراوانی می دهد که چگونه می توانید در رقابت شرکت کنید. این نرم افزار برای افرادی طراحی شده است که در بازاریابی دیجیتال نیاز به کمک دارند. اگر تجربه و دانش محدودی دارید ، افزونه SEMrush درک و استفاده از سئو را برای شما آسان می کند.

چرا از SEMrush استفاده کنیم؟

اگر به دنبال اجرای برنامه SEO خود هستید ، SEMrush یک نرم افزار عالی برای استفاده است. استفاده از افزونه SEMrush نکات مثبت زیادی دارد.

شما می توانید عملکرد سایت خود را تشخیص دهید:

SEMrush به شما می گوید که سایت شما چگونه کار می کند. خواهید دید که چقدر ترافیک از طریق وسایل ارگانیک (و همچنین ترافیک پولی) به دست می آورید. اگر شاهد افزایش یا کاهش ترافیک وب سایت خود هستید ، به شما نشان می دهد.

همچنین خواهید دید که چگونه برای کلمات کلیدی رتبه بندی می کنید. SEMrush به شما اطلاع می دهد که رتبه بندی بهتر یا بدتری برای کلمات کلیدی را دارید. این به شما امکان می دهد تا سایت خود را برای به دست آوردن رتبه بندی برای کلمات کلیدی یا بهینه سازی کمپین خود بهینه کنید تا رتبه بهتری برای آنها کسب شود.

کلمات کلیدی با ارزش را پیدا خواهید کرد:

انتخاب کلید واژه ها بخشی جدایی ناپذیر از SEO است. وقتی مخاطبان شما یک جستجو را انجام می دهند ، آنها از کلمات کلیدی برای یافتن نتایج جستجوی مرتبط استفاده می کنند. با SEMrush قادر خواهید بود کلمات کلیدی ارزشمندی را برای فعالیت خود پیدا کنید.

برای یافتن کلمات کلیدی مناسب برای کمپین خود ، تحقیقات کلمات کلیدی را انجام می دهید. این به شما کمک می کند لیستی از کلمات کلیدی با ارزش تولید کنید که شغل شما می تواند از آنها استفاده کند.

به طور کلی می خواهید روی کلمات کلیدی Long-tail تمرکز کنید. اینها کلمات کلیدی است که شامل سه یا چند کلمه است. کلمات کلیدی Long-tail برای سایت سئو شما بهتر است زیرا آنها منجر به کسب و کار شما می شوند.

با SEMrush ، شما همچنین می توانید کلمات کلیدی خود را که رقبا از آنها استفاده می کنید ، شناسایی کنید. این بینش در مورد کلمات کلیدی ممکن است قسمت گمشده تجارت شما باشد ، بنابراین می توانید به نتایج ارزشمندی برسید.

شما رقابت خود را کشف کنید:

هنگامی که شما یک کارزار SEO را اجرا می کنید ، بخش بزرگی از استراتژی شما حول نظارت بر رقابت شما می چرخد. به عنوان مثال ، ده ها شغل وجود دارد که با همان کلمات کلیدی رقابت می کنند ، بنابراین شناختن اینکه کدام کلمات کلیدی را می خواهند مفید باشد.

با استفاده از افزونه SEMrush می توانید آنچه را که رقبا با کمپین سئو خود انجام می دهند بیاموزید. این به شما کمک می کند تا فعالیت SEO خود را بهتر کنید ، بنابراین می توانید از آنها بهتر عمل کنید.

همچنین یادگیری از رقابت خود بسیار ارزشمند است. آنها ممکن است دارای کلمات کلیدی باشند و به موفقیت برسند. اگر می دانید آنها چه هستند ، می توانید از این دانش استفاده کرده و آن کلمات کلیدی را در برنامه خود پیاده سازی کنید.

SEMrush ابزاری با ارزش برای کمک به شما در درک رقابت و رقابت با آنها است. وقتی رقبای خود را بهتر می شناسید ، استراتژی های تأثیرگذاری تری ایجاد خواهید کرد.

TRAFFIC موجود را حفظ خواهید کرد:

وقتی ترافیک ارزشمندی به دست می آورید ، هدف بعدی شما باید نگه داشتن این ترافیک باشد. شما نمی خواهید همه تلاش خود را برای به دست آوردن ترافیک انجام دهید تا فقط آنها را دور کنید. این بسیار مهم است که شما تلاش کنید تا دیگران را درگیر و علاقمند به صفحه خود کنید.

با استفاده از SEMrush ، می توانید مکان های خاصی را ردیابی کنید ، موقعیت های کلمات کلیدی را ردیابی کنید ، به آنالیتیک گوگل متصل شوید و موارد دیگر را ثابت نگه دارید تا ترافیک موجود خود را نیز ثابت نگه دارید. SEMrush تمام ابزارهای موردنیاز خود را برای حفظ رضایت از ترافیک موجود در هنگام جلب توجه ترافیک جدید به صفحه خود ، ارائه می دهد.

شما می توانید بک لینک های با ارزش کسب کنید:

بک لینک ها بخش مهمی از حضور آنلاین شما هستند. اینها لینک هایی هستند که شما از سایتهای معتبر به دست می آورید. آنها به بهبود اقتدار و اعتماد سایت شما کمک می کنند.

هنگامی که بک لینک به دست می آورید ، باید آنها را از سایت های معتبر کسب کنید. Google هنگام کسب بک لینک از سایتهای مستقر و مورد اعتماد مخاطبان ، به سایت شما بیشتر اعتماد می کند.

با SEMrush بک لینک های ارزشمند تری کسب خواهید کرد. این ابزار به شما امکان می دهد تا ببینید که در صورتی که قبلاً آنها را از یک سایت دارای مجوز خاص کسب نکرده اید ، می توانید از بک لینک استفاده کنید.

همچنین این یک راه عالی برای دیدن رقبای شما از بک لینک ها است. شما می دانید که تعداد بک لینک ها چه تعداد دارند و می توانید از آن اطلاعات استفاده کنید تا استراتژی بهتری را برای تجارت خود ایجاد کنید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید