ریدایرکت کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس

ریدایرکت کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس

زهرا عزتی

یک پست تصادفی به کاربران امکان می دهد مقالات قدیمی را کاوش کرده و پست هایی را که در بایگانی وبلاگ شما پنهان است ، مطالعه کنند.  با ما در شتابان هاست همراه باشيد.

به طور پیش فرض ، پست های وردپرس به ترتیب زمانی معکوس (از جدیدترین تا قدیمی ترین) ظاهر می شوند ، بنابراین کاربران شما ابتدا آخرین پست را می خوانند. اگر مرتباً در وبلاگ خود بنویسید ، ممکن است کاربران شما نتوانند مقالات قدیمی تان را کشف کنند. یکی از راه های غلبه بر این مسئله نمایش پست های تصادفی در نوار کناری وبلاگ شما است. این امکان را به کاربران شما می دهد تا ضمن افزایش بازدیدهای صفحه ، محتوای جدید را کشف کنند. همچنین می توانید کاربران را از یک صفحه تصادفی از ۴۰۴ صفحه به یک پیام تصادفی ریدایرکت کنید یا دکمه ‘Surprise Me’ را در صفحه بایگانی سفارشی وبلاگ خود اضافه کنید که کاربران را به سمت یک پست تصادفی می برد.

ریدایرکت کاربران به يك پست تصادفی در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Redirect URL  است. پس از فعال سازی ، پارامترهای درخواست URL را برای تغییر مسیر در صفحه افزونه های WordPress مشاهده خواهید کرد. این افزونه هیچ صفحه تنظیمات دیگری ندارد. شما می توانید از هر یک از این پارامترها در پست ها و صفحات خود استفاده کنید تا کاربران به پست های تصادفی ، آخرین ارسال ها و سایر مقاله های قدیمی تر ريدايركت شوند.

ریدایرکت کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس

برای ريدايركت کاربران به یک پست تصادفی ، باید پارامتر پست تصادفی را از اینجا کپی کنید و آن را در صفحات خطا و سایر صفحات خود به عنوان یک لینک اضافه کنید. با کلیک بر روی لینک ، کاربران به یک پست تصادفی متفاوت هدایت می شوند. به سادگی این کد کوتاه را در پست ها و صفحات وردپرس خود اضافه کنید تا دکمه ريدايركت تصادفی نمایش داده شود.

[redirect_to_post_button]

هنگامی که کاربران روی این دکمه کلیک می کنند ، آنها به یک پست تصادفی در وب سایت شما ريدايركت می شوند.

ریدایرکت کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس

ما را در شتابان هاست دنبال كنيد.

برچسب ها: آموزش وردپرس