چگونه به کاربران اجازه دهیم تا نظرات خود را در وردپرس ویرایش کنند

چگونه به کاربران اجازه دهیم تا نظرات خود را در وردپرس ویرایش کنند

زهرا عزتی

آیا تاکنون به ویرایش نظرات كاربران خود فكر كرده ايد؟ 

شاید شما بخواهید یک دستور زبان یا خطایی را تصحیح کنید ، یا شاید پیش از اتمام نظر خود به طور تصادفی روی دکمه ارسال ضربه بزنید. برای همه ما اتفاق می افتد. مشکل این است که اکثر سایت های وردپرس به کاربران اجازه نمی دهند بعد از انتشار ، نظرات خود را ویرایش کنند. اگر نظرات زیادی در وب سایت خود دریافت کردید ، ممکن است بخواهید به کاربران اجازه دهید برای مدت کوتاهی نظرات خود را ویرایش کنند. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به کاربران اجازه دهید به راحتی برای مدت کوتاهی نظرات خود را در وردپرس ویرایش کنند. با ما در شتابان هاست همراه باشيد.

چرا به کاربران اجازه می دهیم نظرات خود را ویرایش یا حذف کنند

اکثر سایتهای وردپرس به کاربران این امکان را می دهند که پس از ارائه نام و آدرس ایمیل خود ، نظرات خود را در مورد مقاله خود ارسال کنند. با این حال ، کاربران مجاز به ویرایش یا حذف نظر خود نیستند. بعضی اوقات ، افراد می خواهند پس از کلیک بر روی دکمه ارسال ، نظر خود را تغییر دهند. متداول ترین سناریو رفع اشتباهات آنها مانند املا یا خطای دستوری است. ممکن است برخی از کاربران بخواهند نظر خود را اصلاح کنند تا چیزی اضافه یا حذف شود.  در هر صورت ممکن است بهترین راه حل این باشد که به مردم اجازه دهید نظرات خود را برای مدت زمانی کوتاه ویرایش کنند ، شاید برای ۵ یا ۱۰ دقیقه اول. در طی این مدت ، به آنها اجازه داده می شود نظرات خود را تغییر دهند یا حتی حذف کنند. دلیل اضافه کردن مدت زمان این است که اطمینان حاصل کنید که سازندگان پیوند و اسپم ها با افزودن پیوند به نظرات تأیید شده خود ، از بخش نظرات سوء استفاده نمی کنند.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Simple Comment Editing است. پس از فعال سازی ، این افزونه در ۵ دقیقه اول به شما امکان می دهد تا در نظرات خود تغییراتی را ارائه دهند. پس از ۵ دقیقه اول ، کاربران قادر به ویرایش نظرات خود نخواهند بود. می توانید با رفتن به تنظیمات »ویرایش کامنت ساده در منطقه مدیر وردپرس ، این محدودیت زمانی را تغییر دهید.

چگونه به کاربران اجازه دهیم تا نظرات خود را در وردپرس ویرایش کنند

در صفحه تنظیمات ، می توانید زمان را در قسمت متن به هر چیزی که دوست دارید تغییر دهید.

با این حال ، توصیه می شود که حد مجاز را در زیر ۳۰ دقیقه تنظیم کنید زیرا هدف این است که به کاربران اجازه دهید سریعاً خطاها را برطرف کنند. پس از تغییر زمان ، برای ذخیره تغییرات باید روی دکمه Save Options کلیک کنید.

چگونه به کاربران اجازه دهیم تا نظرات خود را در وردپرس ویرایش کنند

پس از ارائه نظر خود ، پیوند “Click to Edit” و یک تایمر شمارش معکوس را در زیر متن نظر پیدا کنید. تایمر برای نشان دادن زمانی که می توانید نظر خود را ویرایش کنید مفید است. برای تغییر نظر خود ، باید روی لینک کلیک کنید. این به شما امکان می دهد تا نظر خود را تغییر دهید. با این حال ، شما مجاز به تغییر نام ، ایمیل یا URL وب سایت خود نخواهید بود.

چگونه به کاربران اجازه دهیم تا نظرات خود را در وردپرس ویرایش کنند

پس از اتمام کار ، برای به روزرسانی نظر باید بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید. اگر می خواهید نظر خود را حذف کنید ، باید بر روی دکمه Delete کلیک کنید. با این کار جعبه هشدار از شما خواسته می شود تأیید کنید که می خواهید نظر خود را حذف کنید ، باز خواهد شد.

چگونه به کاربران اجازه دهیم تا نظرات خود را در وردپرس ویرایش کنند

برای تکمیل مراحل بر روی OK کلیک کنید. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه به کاربران اجازه دهید برای مدت کوتاهی نظرات خود را در وردپرس ویرایش کنند. ما را در شتابان هاست دنبال كنيد.

برچسب ها: آموزش وردپرس