رفع مشکل نصب قالب با افزونه Duplicator

رفع مشکل نصب قالب با افزونه Duplicator

مرتضی حبیبی

سلام خدمت شما همراهان عزیز شتابان هاست. ما در این مطلب به موضوع رفع مشکل نصب قالب با افزونه Duplicator پرداختیم ما را همراهی کنید.

افزونه Duplicator جهت پشتیبان گیری از یک سایت وردپرسی می باشد که به نصب قالب نیز کمک می کند. و هر زمان که نیاز داشتید می توانید بسته نصبی تولید شده توسط افزونه Duplicator را مجدد در هاست فعلی و یا هاست جدید نصب نمائید.

در برخی موارد مشاهده می شود در هنگام نصب بسته نصبی تولید شده توسط Duplicator خطای time out و یا خطاهای مشابه نمایش داده می شود. برای رفع این مشکل و نصب بسته نصبی می توانید آموزش زیر را دنبال کنید.

مرحله ۱: فایل اصلی بسته نصبی را در جایی که آپلود کرده اید مطابق با تصویر زیر اکسترکت نمائید.

 

 

 مرحله ۲: جهت اکسترکت فایل بسته نصبی بر روی Extract File کلیک نمائید.

 

مرحله ۳: در این مرحله می بایست فایل installer بسته نصبی خود را از طریق مرورگر و آدرس سایت خود اجرا کنید. در صورتیکه آدرس را بصورت صحیح وارد کرده اید با تصویری مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد، مطابق با تصویر از تب Options و سپس Advanced گزینه نصب بصورت دستی (Manual Archive Extraction ) را انتخاب و سپس بر روی Next کلیک نمائید.

 

مرحله ۴: مطابق با تصویر زیر اطلاعات Database که قبلا در Host ایجاد کرده اید را وارد نمائید.

 

مرحله ۵: در مرحله آخر نیز می بایست اطلاعات ورود به مدیریت سایت و عنوان سایت را وارد کنید و در نهایت با کلیک بر روی Next نصب به پایان می رسد.

امیدواریم از این مطلب بهره لازم را برده باشید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید