بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

علی مرادی

یک پاپ آپ خوب بازدید کنندگان شما را با طرح و ظاهر خود جذب می کند زیرا پیامی را که برایشان مهم است را ارائه می دهد. در این مقاله ، ما به بهترین افزونه های پنجره وردپرس خواهیم پرداخت که به جذب بازدید کنندگان و افزایش نرخ تبدیل شما کمک می کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین افزونه پاپ آپ وردپرس را به شما عزیزان و همراهان معرفی کنیم.

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس:

Ninja Forms:

Ninja Forms Popup یک افزونه مفید برای ایجاد فرم برای توسعه دهندگان است ، این امکان را می دهد تا محتوای قبل و بعد از فرم را در یک پنجره اضافه کنید. این کمک می کند تا با استفاده از فرم کشیدن و رها کردن ساده و زیبا ، در عرض چند دقیقه فرم ایجاد کنید. در این افزونه که بیشتر برای توسعه دهندگان تازه مفید است ، می توانید به سرعت و به راحتی طراحی فرم های پیچیده و بدون هیچ کد بسازید.

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

OptinMonster:

OptinMonster محصول پرچمدار در بازار است که به تولید پاپ آپ ها و فرم های گزینه ای می پردازد.

مزایای استفاده از OptinMonster:

  • هدف گذاری پیشرفته Optin: شما می توانید بازدید کنندگان خود را بر اساس زمان آنها در صفحه ، تعامل در سایت خود ، علایق خاص ، موقعیت مکانی فیزیکی و موارد دیگر هدف قرار دهید.
  • سهولت استفاده: OptinMonster دارای سازنده قدرتمند درگ است. می توانید یک الگوی داخلی بسازید یا یک فرم را از ابتدا بسازید.
  • Exit intent: با این ویژگی ، می توانید با نمایش یک کمپین هدفمند در هنگام خروج از سایت شما ، بازدید کنندگان که قصد خروج دارند را به مشتریان تبدیل کنید.
  • پشتیبانی سریع و آگاه مشتری: کارکنان پشتیبانی OptinMonster همیشه با زمان پاسخ سریع ، بالاتر و فراتر از آن می روند.

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

Bloom:

Bloom برای ایجاد فرم های زیبا ظاهر شده درست از داشبورد وردپرس استفاده می کند. همچنین یک نسخه آزمایشی افزونه زنده را ارائه می دهد ، که می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا نیاز به خرید آن دارید یا نه.

مزایای استفاده از Bloom:

  • Built-in templates: بلوم به شما امکان می دهد تا از ۶ نوع صفحه نمایش مختلف مانند پنجره optin ، optin fly-ins و غیره را انتخاب کنید. همچنین ۱۱۵ قالب از پیش ساخته را نیز برای انتخاب ارائه می دهد ، بنابراین نیازی به ساختن فرم از ابتدا نیست.
  • داشبورد Bloom: بلوم پنل سفارشی را در داشبورد وردپرس ارائه می دهد که گزارش مفصلی در مورد حساب های Bloom ، لیست ها ، گزینه ها ، نرخ تبدیل و داده ها به شما ارائه می دهد.
  • تست A / B: شما می توانید عملکرد فرم خود را با آزمایش اسپلیت مقایسه کنید ، این به شما کمک می کند تا بفهمید کدام یک از آنها موثرترین است.

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

Icegram:

Icegram افزونه ای با منبع باز است که تعدادی دیگر از قابلیت های متمرکز بر بازاریابی را نیز ارائه می دهد. این یکی از گزینه های رایگان غنی از ویژگی های رایگان است و اگر کمی کاربرپسند تر باشد ، در لیست بسیار بالاتر است. برای کسانی که رویکرد طراحی duck-tape دارند ، Icegram گزینه ای عالی برای sneak کردن در چند ویژگی و بدون هزینه است.

 

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

 

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده و از آن بهره لازم را برده باشید. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: Best WordPress Popup Plugins افزونه وردپرس بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس پاپ آپ برای وردپرس

ارسال دیدگاه جدید