افزونه Autoptimize برای وردپرس

افزونه Autoptimize برای وردپرس

علی مرادی

اگر می خواهید یک کسب و کار آنلاین موفق ایجاد کنید ، داشتن یک وب سایت سریع و پاسخگو ضروری است. سرعت وب سایت شما بر میزان رضایت مشتری ، رتبه بندی موتورهای جستجو ، نرخ جستجوی بازدید کننده و موارد دیگر تأثیر می گذارد. به لطف افزونه Autoptimize بهینه سازی سایت وردپرس شما ساده شده است! این افزونه پرونده های وب سایت شما را بهینه می کند و آنها را برای دانلود بازدید کنندگان کوچکتر و آسان تر می کند. نتیجه نهایی یک وب سایت با آپلود سریعتر است که با ثبات تر بوده و در هنگام وقوع پشت سر هم ترافیک عملکرد بهتری دارد.

این مقاله اهمیت داشتن یک وب سایت بهینه سازی شده و برجسته کردن ویژگی های افزونه Autoptimize را توضیح می دهد.

در اامه با ما در شتابان هاست همراه باشید.

اهمیت بهینه سازی وردپرس:

صاحبان وب سایت وقت زیادی را صرف ایجاد محتوا ، تدوین استراتژی های بازاریابی و کار بر روی طراحی وب سایت خود می کنند. متأسفانه ، آنها غالباً فراموش می کنند که روی جنبه های فنی مانند سرعت وب سایت خود تمرکز کنند. در اینجا چند دلیل مهم سرعت دانلود صفحه وجود دارد:

وب سایت های سریع دارای رتبه بندی موتورهای جستجو بهتر هستند:

اکثر موتورهای جستجو اکنون از سرعت آپلود صفحه به عنوان یک عامل مهم رتبه بندی استفاده می کنند. اگر صفحات شما خیلی سریع دانلود شوند ، رتبه ای برای رتبه بندی موتورهای جستجو دریافت خواهید کرد. اگر صفحات شما به آرامی دانلود شوند ، ممکن است در نتایج موتور جستجو چند مکان رها شوید. اگر بتوانید سرعت وب سایت خود را بهبود بخشید ، رتبه شما بهبود می یابد و ترافیک وب سایت شما به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

بازدید کنندگان وب سایت های سریع را ترجیح می دهند:

وقتی صحبت از عملکرد وب سایت هایی که بازدید می کنند ، مردم بسیار خواستار شده اند. آنها انتظار دارند وب سایت ها سریع ذدانلود شوند و به درخواست های خود پاسخگو باشند.

اگر صفحه شما بیش از ۳ ثانیه طول بکشد ، ممکن است شما تا ۴۰٪ بازدید کنندگان خود را از دست بدهید. این منجر می شود که وب سایت شما میزان bounce بسیار بالایی داشته باشد ، که به تعداد بازدید کننده هایی که پس از مشاهده یک صفحه از یک سایت دور می شوند ، اشاره دارد.

بازدید کنندگان همچنین به احتمال زیاد به یک سایت با سرعت آهسته اعتماد ندارند زیرا اغلب معتقدند این نشان دهنده عدم حرفه ای بودن است. اگر در حال فروش یک محصول یا خدمات هستید ، این می تواند به افت تبدیل و سود منجر شود!

سرانجام ، اگر شما یک سرویس را از طریق وب سایت خود ارائه می دهید ، سرعت برای حفظ کیفیت آن سرویس بسیار مهم است. اگر بازدید کنندگان باید ۱۰ ثانیه برای دانلود هر صفحه منتظر بمانند ، به سرعت ناامید می شوند.

Autoptimize چیست؟

Autoptimize به منظور ساده سازی روند بهینه سازی یک سایت وردپرس طراحی شده است. قابلیت های آن شامل موارد زیر است:

  • جمع آوری پرونده ها: دانلود یک فایل سریعتر از دانلود ۱۰ یا ۲۰ فایل است. جمع آوری پرونده های CSS و Javascript شما را ترکیب می کند ، بنابراین مرورگر کاربر برای بارگیری فایل های کمتری دارد.
  • کوچک سازی پرونده ها: Minification محتوای غیرضروری و فضای سفید را از پرونده ها حذف می کند. این منجر به پرونده هایی می شود که از نظر اندازه بسیار کوچکتر هستند و سریعتردانلود می شوند. Autoptimize می تواند پرونده های HTML ، CSS و JS را به حداقل برساند.
  • ذخیره پرونده ها: Autoptimize می تواند پرونده های HTML ، اسکریپت ها و پرونده های CSS را ذخیره کند ، بنابراین پرونده های تکمیل شده آماده خدمت رسانی به بازدید کنندگان هستند. این باعث کاهش بار سرور و افزایش سرعت می شود. Autoptimize همچنین با سایر افزونه های ذخیره سازی پیشرفته تر مانند WP Super Cache ، Comet Cache و HyperCache به خوبی کار می کند.
  • اسکریپت ها را به پایین صفحه نمایش می دهد: برای سرعت بخشیدن به آپلود وب سایت ، این افزونه برخی از اسکریپت ها را در صفحه اصلی خود قرار می دهد. این امر به کاربر اجازه می دهد تا در حالی که برخی از اسکریپت ها دانلودی در پس زمینه را ادامه می دهند ، از صفحه ارائه شده استفاده کند.
  • یکپارچه سازی شبکه تحویل محتوا (CDN): CDN یک سرویس شخص ثالث است که برخی از مطالب شما را ذخیره می کند. Autoptimize ادغام فایلهای CDN را آسان می کند.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید