افزونه Wordfence در وردپرس

افزونه Wordfence در وردپرس

علی مرادی

Wordfence یک افزونه امنیتی در وردپرس است که به محافظت از وب سایت در برابر تهدیدات امنیتی مانند هک کردن ، DDOS ، نرم افزارهای مخرب و حملات بی رحمانه کمک می کند. همراه با فایروال برنامه وب سایت است که درخواستهای مشکوک را مسدود کرده و کلیه ترافیک وب سایت را فیلتر می کند. همچنین افزونه Wordfence گزینه اسکنر بدافزار را دارد که با اسکن کلیه فایلهای اصلی ، مضامین ، افزونه ها و پوشه ها در وب سایت به تمیز کردن وب سایت هک شده وردپرس کمک می کند.

نسخه اصلی افزونه Wordfence رایگان است ، اما نسخه پریمیوم نیز موجود است که به کاربر امکان دسترسی به ویژگی های پیشرفته تر از جمله مسدود کردن کشور ، قوانین فایروال به روز شده در زمان واقعی ، اسکن برنامه ریزی شده و غیره را می دهد که در اینجا ما نصب افزونه Wordfence به شما نشان خواهیم داد. و تنظیم آن برای امنیت حداکثر.

نصب و راه اندازی Wordfence در وردپرس:

ساده ترین روش برای نصب افزونه Wordfence استفاده از جستجوی افزونه است. برای این کار ، کاربر باید به قسمت مدیریت وردپرس برود و بر روی افزونه ها >> افزودن جدید کلیک کند.

افزونه Wordfence در وردپرس

 

نوار جستجو را با نام افزونه “Wordfence” در گوشه بالا سمت چپ تایپ کنید. اکنون کاربر می تواند افزونه را مشاهده کرده و آن را با استفاده از دکمه “نصب کن” نصب کنید. وردپرس افزونه را بارگیری کرده و به صورت خودکار نصب می کند. پس از نصب موفقیت آمیز ، پیغام موفقیت را با یک لینک برای فعال کردن افزونه یا بازگشت به نصب کننده افزونه نمایش می دهد. کاربر برای شروع استفاده از آن باید افزونه را فعال کند.

 

افزونه Wordfence در وردپرس

 

برای فعال سازی افزونه ، روی افزونه های موجود در نوار منو کلیک کرده و لیست افزونه ها ذکر شده است. برای فعال کردن افزونه روی دکمه “فعال سازی” کلیک کنید.

پس از فعال سازی ، Wordfence به نوار ها اضافه می شود. برای راه اندازی افزونه Wordfence ، روی آن کلیک کنید و کاربر را به داشبورد تنظیمات افزونه می برد. در صفحه تنظیمات بخش های مختلفی از قبیل اسکن ، بلاک کردن ، فایروال و غیره دارد.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده و از آن بهره لازم را برده باشید. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: Wordfence چیست افزونه وردپرس نصب Wordfence در وردپرس

ارسال دیدگاه جدید