چرا سئو برای تجارت شما اهمیت دارد

چرا سئو برای تجارت شما اهمیت دارد

علی مرادی

SEO یکی از سوء تفسیرها و تفسیرهای اشتباه در دنیای تجارت است. توصیف ناعادلانه سئو به عنوان نوعی کیمیاگری در طی یک دهه گذشته باعث شده است تا از اهمیت آن به عنوان بخشی از یک برنامه بازاریابی خوب و محکم برای مشاغل کوچک ، متوسط ​​و حتی بزرگ کاسته شوند. بسیاری همچنان سؤال می کنند که چرا SEO برای مشاغل مهم است.

SEO برای دید تجاری و برندسازی مناسب است:

هنگامی که افراد محصولات و خدمات شما را جستجو می کنند ، شما بدیهی است که می خواهید در رتبه بندی موتورهای جستجو تا حد امکان زیاد ظاهر شوید ، اما دلایل این امر بیشتر از این است که می خواهید آنها را به وب سایت خود ببرید. در حقیقت ، صرفاً در نمایش نتایج در جستجوی عباراتی که مستقیماً با تجارت شما مرتبط هستند ، مقدار مشخصی دارد. به عنوان مثال ، بیشتر جستجوگران فقط یک بار جستجو نمی کنند. درعوض ، آنها جستجو می کنند ، روی برخی وب سایت ها کلیک می کنند ، اصطلاحات جستجو را ویرایش می کنند ، دوباره جستجو می کنند ، روی بعضی از وب سایت ها کلیک می کنند ، شرایط جستجوی خود را بیشتر سنگین می کنند ، دوباره جستجو می کنند و غیره.

بنابراین این چه معنایی برای تجارت شما دارد؟ این بدان معناست که اگر بتوانید به طور مداوم در تمام این نتایج جستجو نشان دهید که با هر مشتری بالقوه ذهنیت بیشتری کسب می کنید. شانس بسیار خوب است که در نهایت به وب سایت شما خواهند رسید ، و از آنجا که شما به طور مداوم در تمام نتایج جستجوی آنها نمایش داده می شوید ، آنها به شما بسیار بیشتر اعتماد خواهند کرد. که ما را به دلیل بعدی اهمیت SEO در کسب و کار شما می کشاند.

سئو اعتبار کسب و کار شما را فراهم می کند:

جستجوگران برای شرایطی که در گوگل و سایر موتورهای جستجو وارد می شوند ، تاثیر می پزیرند. آنها ممکن است آگاهانه آن را درک نکنند ، اما این کار را می کنند. و در ذهن مصرف کنندگان ، رتبه بندی شما رأی اعتماد به نفس آن ها است. بیاید برای درک بهتر این مساله یک مثال بزنیم.

به عنوان مثال فکر کنید شما می خواهید یک کفش برای خود بخرید. اولین چیزی که جستوجو می کنید خرید کفش است. حال با کلی نتیجه همراه هستید از کدام آن ها خرید می کنید. صد در صد شما از سایت هایی که در صفحه اول یا در موارد نادر از سایت هایی که در صفحه دوم وجود دارند خرید می کنید نه از صفحه هفتم.

این دقیقا اعتباری است که سئو به کسب و کار شما می بخشد.

SEO ترافیک تجارت شما را به ارمغان می آورد:

مطمئناً ، ترافیک به هیچ وجه پولی برای شما نخواهد داشت. اما آیا ترجیح می دهید نمای فروشگاه خود را در یک خیابان خلوت درست کنید یا در یک خیابان بزرگ در مرکز شهر؟ همه افرادی که به طور روزانه و شبانه در خیابان اصلی می گذرانند ، نمی خواهند از شما خرید کنند اما این احتمال بسیار زیاد است تعدادی از آن ها تبدیل به مشتری های شما شوند.

نکته جالب اینجاست که اگر بتوانید با SEO کار کنید هزینه آن خیلی کمتر از اجاره یک مغازه در خیابان اصلی است. مهمتر از همه ، افرادی که به سایت شما می آیند ، تقریباً همه افراد واجد شرایط هستند – آنها هنگامی که شما را پیدا کردند ، در جستجوی مشاغلی مانند شما بودند ، بنابراین آنها در حال حاضر به محصولات یا خدمات شما نیاز یا علاقه دارند.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: آموزش سئو

ارسال دیدگاه جدید