معرفی افزونه MemberPress برای وردپرس

معرفی افزونه MemberPress برای وردپرس

علی مرادی

آیا می خواهید یک وب سایت عضویت ایجاد کنید؟ یک سایت عضویت شما را قادر می سازد که یک کتابخانه با محتوای برتر تهیه کنید و آن را فقط برای اعضای ثبت شده خود در دسترس قرار دهید. MemberPress یکی از بهترین افزونه های عضویت وردپرس است که امروزه در بازار موجود است. در این بررسی ، ما نگاهی دقیق تر به ویژگی های آن خواهیم انداخت و بررسی می کنیم که چه چیزی آن را به یکی از بهترین افزونه های عضویت در وردپرس تبدیل کرده است.

در ادامه با ما در شتابان هاست همراه باشید.

چرا به افزونه عضویت وردپرس نیاز دارید؟

سایت عضویت نوعی وب سایت تجاری با برخی از محتوای قفل شده است که فقط اعضای مشترک می توانند به آن دسترسی داشته باشند. این امکان را به شما می دهد تا محتوای برتر را در پشت paywall مخفی کنید ، بنابراین همه نمی توانند به محتوا دسترسی داشته باشند – فقط کسانی که کلید دارند. در اینجا ، “عضویت” به عنوان اصلی کلید پرداخت شما عمل می کند. شما هم می توانید برای عضویت در برنامه عضویت افراد را شارژ کنید و یا از آنها بخواهید که یک حساب کاربری را به صورت رایگان ثبت کنید.

چند دلیل احتمالی برای ایجاد یک سایت عضویت عبارتند از:

  • با فروش عضویت درآمد مکرر کسب کنید.
  • با تهیه مطالب عالی در پشت payday ، خود را به عنوان یک مرجع مستقر کنید.
  • یک لیست ایمیل بسیار جذاب ایجاد کنید.

یک سایت عضویت تمام عیار به شما امکان ایجاد سطوح مختلف عضویت را می دهد. شما می توانید بر اساس سطح عضویت ، به محتوای خود دسترسی داشته باشید. مزیت دیگر این است که شما می توانید محصولات خود را با هزینه یک باره بفروشید یا از طریق اشتراک های مکرر آن را بفروشید.

ایجاد سایت های عضویت وردپرس کاملاً برجسته با MemberPress:

MemberPress همانطور که از نام آن پیداست ابزاری است که شما را قادر می سازد یک سایت عضویت کامل در وردپرس ایجاد کنید. به عنوان “افزونه عضویت همه در یک برای وردپرس” اصلاح شده ، مجموعه کاملی از ویژگی های مورد نظر خود را در یک افزونه عضویت دارد. این امکان را به شما می دهد تا سایت های عضویت ایجاد کنید ، عضویت ها و محتوا را مدیریت کنید و پرداخت های ایمن را دریافت کنید.

این افزونه برای استفاده و مدیریت آسان است. حتی مبتدیان می توانند گزینه ها و تنظیمات آن را با سهولت پیکربندی کنند. به طور مداوم به روز می شود و به دلیل اصلاحاتی که در طول زمان انجام شد ، مبتدی تازه کار نیز می شود.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید