افزونه Rank Math برای وردپرس

افزونه Rank Math برای وردپرس

علی مرادی

تعداد زیادی افزونه وردپرس برای SEO وجود دارد. بیشتر ما درباره Yoast می دانیم. در حال حاضر روی بیش از ۵ میلیون وب سایت نصب شده است ، و این باعث می شود محبوب ترین افزونه SEO برای وردپرس باشد. با این حال ، گزینه های شناخته شده کمتری وجود دارد که به خوبی کار می کنند و چندین ویژگی برای مدیریت سئوی صفحه شما ارائه می دهند. در این پست ما به طور خلاصه Rank Math را مرور خواهیم کرد – یک افزونه نسبتاً جدید SEO ، که قصد دارد نام های بزرگی را حذف کند یا حداقل گزینه های بسیار بیشتری از رقبای خود ارائه دهد. ما را همراهی کنید تا به شما افزونه Rank Math برای وردپرس را آموزش دهیم.

Rank Math چیست؟

Rank Math مانند بچه جدیدی است که در این بخش قرار دارد. تیمی که این افزونه را توسعه داده است ، آنرا “چاقوی ارتش سوئیس WordPress SEO” می نامد و به راستی ، عنوانی است که به خوبی سزاوار آن است. با تعدادی از گزینه ها و ویژگی هایی که این افزونه ارائه می دهد به صورت دلپذیر تعجب خواهید کرد.

در حال حاضر ، Rank Math دارای بیش از ۸۰K نصب فعال است و جامعه آن بسیار سریع در حال رشد است. توسعه دهندگان آن به طرز ماهرانه ای کلیه ویژگی های کلیدی را که Yoast ارائه می دهد + اضافه کردند مقدار خوبی از گزینه های جدید و بسیار مورد نیاز (بخش زیر را مشاهده کنید) ، که برای آنها معمولاً نیاز به استفاده از افزونه های جداگانه دارید.

Rank Math در مقابل Yoast:

اول از همه ، این مهم است که توجه داشته باشید که هیچکدام از این افزونه ها ۱۰۰٪ موفقیت شما را تضمین نمی کنند. توصیه می کنیم با تنظیم عناصر مختلف در صفحه ، از صفحات و سایت خود برای دوستانه تر کردن SEO استفاده کنید ، مانند: عناوین / توضیحات ، پیوندهای داخلی ، نقشه سایت ، تغییر مسیرها ، و غیره. در حالی که هر یک از این افزونه ها می توانند پیشنهادات اساسی در مورد چگونگی ارائه ارائه دهند. محتوای خود را بهبود بخشید ، برای اینکه بتوانید ترافیک ارگانیک بیشتری به وب سایت خود وارد کنید ، باید بهترین شیوه های SEO را دنبال کنید.

اکنون به مقایسه برگردیم.

اگرچه Yoast یک افزونه تاسیس شده با ویژگی ها و یکپارچه سازی است که سالها توسط هزاران کاربر مورد آزمایش قرار گرفته است ، ما Rank Math را دوست داریم زیرا این مجموعه با مجموعه ای از گزینه های تازه و مفید همراه است:

  • Setup Wizzard
  • Compatibility check
  • وارد کننده تنظیمات Yoast
  • تنظیمات بک آپ
  • پشتیبانی و اسناد پشتیبانی
  • فعال / غیرفعال کردن ماژول ها
  • سریع کار می کند و یک UX خوب ارائه می دهد
  • تحلیلگر یکپارچه SEO

برای باز کردن برخی از ویژگی های توضیح داده شده در بالا (آنالایزر SEO ، ۵ کلمه کلیدی تمرکز در هر صفحه / تجزیه و تحلیل ارسال ، انجمن پشتیبانی ، و غیره) باید وارد سیستم شوید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: Rank Math Plugin آموزش وردپرس افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید