چگونه فیلتر اسپم ایجاد کنیم

چگونه فیلتر اسپم ایجاد کنیم

علی مرادی

SpamAssassin یک ابزار منبع باز است که برای فیلتر کردن و جدا کردن ایمیل در حین مسدود کردن اسپم مورد استفاده قرار می گیرد. SpamAssassin از طریق ترکیبی از موضوع و تجزیه و تحلیل متن ، فیلتر، و لیست های سیاه DNS ، به شدت محدود می شود و می تواند از تماس اسپم در cPanel جلوگیری کند. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما عزیزان و همراهان همیشگی آموزش دهیم که چگونه این کار را انجام دهید.

ایجاد فیلتر اسپم:

در ادامه مراحل ایجاد کردن فیلتر اسپم آورده شده است که  می توانید مطالعه و استفاده کنید.

مرحله ۱: در قسمت cPanle روی “cPanel Email” کلیک کنید ، سپس بر روی گزینه “Global Email Filters” کلیک کنید و “Create New Filter” را انتخاب کنید.

 

چگونه فیلتر اسپم ایجاد کنیم

چگونه فیلتر اسپم ایجاد کنیم

 

مرحله ۲: نام فیلتر ایمیل های اسپم را که می خواهید فیلتر کنید ، پر کنید و بعد از منوی اول در قسمت “Rules” گزینه “Spam Bar” را انتخاب کرده و سپس از همان فهرست گزینه “Contains” را از فهرست دوم انتخاب کنید.

مرحله ۳: در آن صفحه ، با استفاده از یک سری نمادها Plus (+) ، اسپم اسکور را وارد کنید ، که اسکور ۵ یک تعداد مناسب برای یک کاربر خاص است. از قسمت “Actions” گزینه “Deliver to folder” را انتخاب کرده و نام مورد نیاز پوشه ای را که می خواهید اسپم را هدایت کنید ، وارد کنید.

 

چگونه فیلتر اسپم ایجاد کنیم

 

مرحله ۴: در آخر ، برای فعال کردن فیلتر اسپم و کلیک بر روی “Create” کلیک کنید تا فیلتر شما تنظیم شود.

 

چگونه Spam filter ایجاد کنیم

 

امیدواریم این مقاله برای ایجاد فیلتر اسپم به شما کمک کرده باشد. اگر سوالی راجب این موضوع و مقاله داشتید می توانید در زیر همین مقاله در بخش نظرات سوالات خود را مطرح کنید. امیدواریم که بتوانیم به بخش کوچکی از سوالات شما پاسخ دهیم.

ما را در شتابان هاست دنیال کنید.

برچسب ها: How to Create a Spam Filter آموزش اسپم آموزش سی پنل چگونه فیلتر اسپم ایجاد کنیم نحوه ایجاد فیلتر اسپم

ارسال دیدگاه جدید