افزونه هایی که بازدید سایت را افزایش می دهد

افزونه هایی که بازدید سایت را افزایش می دهد

مرتضی حبیبی

با سلام خدمت شما همراهان عزیز شتابان هاست. ما در این مطلب افزونه هایی برای افزایش بازدید سایت معرفی می کنیم.

۶ افزونه وردپرسی که بازدید سایت شما را افزایش میدهد :

همانطور که گفتم راه های زیادی برای افزایش بازدید سایت وجود دارد. مثلا با سئو و بهینه سازی سایت می توانید روزانه بازدید خوبی را از گوگل دریافت کنید. یا با ارسال ایمیل های اطلاع رسانی می توانید افرادی که قبلا از سایت شما دیدن کرده اند را دوباره به سایت خود هدایت کنید. در ادامه پلاگین هایی را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن ها می توانید بازدید وب سایت خود را به صورت قابل توجهی افزایش دهید.

 

۱- افزونه Yoast SEO:

یکی از بهترین راه های افزایش بازدید سایت سئو است. اگر بتوانید محتوایی بر اساس سئو تولید کنید جوری که گوگل از محتوای شما راضی باشد مطمئن باشید رتبه خوبی به مقالات سایت شما می دهد و از طرفی سایت شما بازدید روزانه خوبی خواهد داشت. با پلاگین Yoast SEO می توانید محتوای خود را طبق سئو تولید کنید. این افزونه دقیقا به شما کمک می کند که محتوای خود را بر اساس سئو تولید کنید. این پلاگین بر اساس میزان کلمات کلیدی، تعداد واژه ها، اندازه پاراگراف ها، تعداد لینک های داخلی و خارجی به محتوای شما نمره می دهد.

 

 

۲- افزونه Share Buttons by AddThis :

توسط این افزونه می توانید دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را در صفحات سایت خود قرار دهید.اگر می خواهید کاربران محتوای سایت شما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند استفاده از این پلاگین الزامی است. مطمئن باشید زمانی که محتوای ارزشمندی را ارائه دهید به اشتراک هم گذاشته می شود. هنگامی هم که محتوای سایت شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود ممکن است افراد بیشتری با سایت شما آشنا شوند.

 

۳- افزونه Layered PopUps :

بدون شک بیش از ۸۰ درصد از افرادی که از سایت شما دیدن می کنند بعد از خواندن محتوای مورد نظرشان سایت شما را برای همیشه ترک می کنند. مطمئن باشید دیگر به سایت شما باز نخواهند گشت. برای همین باید اطلاعات تماس آن ها را داشته باشید تا بتوانید با دادن پیشنهاد های ویژه یا اطلاع رسانی دوباره آن ها را به سایت خود هدایت کنید. با استفاده از این افزونه می توانید هنگامی که بازدیدکنندگان قصد ترک کردن سایت شما را دارند ایمیلشان را دریافت کنید. تا از طریق ارسال ایمیل های هفتگی بتوانید دوباره آن ها را به سایتتان بکشانید. این افزونه با سرویس های ایمیل مارکتینگ نظیر Millerlight و Milchie سازگار است.

 

 

 

۴- افزونه Inline Related Posts :

با استفاده از این افزونه می توانید در مقالات خود پیشنهاد خواندن دیگر مقالات سایت خود را به کاربران دهید. توسط این افزونه می توانید مقالات مرتبط با مقاله ای که منتشرش کردید را به کاربرانتان پیشنهاد بدهید. درست است که با این کار بازدید سایت شما افزایش پیدا نمی کند اما میزان ماندگاری کاربران در سایت شما بالا می رود. هم چنین تعداد صفحاتی که کاربرانتان در روز از آن ها بازدید می کنند بالا می رود. این افزونه برای سئوی سایت شما بسیار مفید است. همین که میزان ماندگاری کاربران در سایت بالا برود یک مزیت بسیار خوب برای سایت شما می باشد.

 

۵- افزونه Instant Articles for WP :

توسط این افزونه می توانید مطالب منتشر شده در سایت خود را در فیسبوک خود نیر به اشتراک بگذارید. البته با این افزونه این کار به صورت اتوماتیک انجام می شود. زمانی که هر پستی در سایت شما منتشر شود بلافاصله آن پست در فیسبوک شما نیز منتشر می شود. درست است که فیسبوک فیلتر است و شاید شما فکر کنید دیگر کسی از فیسبوک استفاده نمی کند. ولی باید بدانید هنوز خیلی از افراد از فیسبوک استفاده می کنند. همین مورد باعث می شود مطالب سایت شما به افرادی زیادی در فیسبوک پیشنهاد داده شود.

 

۶- افزونه disqus :

افزونه بسیار کاربردی برای صدا زدن بازدیدکنندگانی است که قبلا از سایت شما دیدن کرده اند. توسط این افزونه می توانید سیستم تبادل نظر برای مطالب سایت خود ایجاد کنید. به طوری که هر کاربری که هر نظری در سایت شما درج کرد و سپس پاسخی به نظر آن داده شد، توسط ارسال ایمیل به او اطلاع داده می شود. همین امر باعث می شود دوباره به سایت شما بیاید و جواب نظری که داده شده است را بدهد. این افزونه بهترین ابزار برای ایجاد بحث و تبادل نظر میان کاربران سایت است.

 

 

امیدواریم از این مطلب بهره لازم را برده باشید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید