بهترین افزونه های ترجمه برای وردپرس

بهترین افزونه های ترجمه برای وردپرس

علی مرادی

وردپرس توسط میلیون ها وب سایت غیر انگلیسی در سراسر جهان استفاده می شود. می توانید از وردپرس برای ایجاد یک وب سایت به هر زبانی که می خواهید استفاده کنید. با این حال ، وردپرس از قابلیت داخلی برای ایجاد یک وب سایت چند زبانه برخوردار نیست. خوشبختانه تعدادی افزونه قدرتمند ترجمه وردپرس وجود دارد که به شما امکان می دهد به راحتی محتوای چند زبانه را به سایت خود اضافه کنید. در این مقاله بهترین افزونه های ترجمه وردپرس را به شما نشان خواهیم داد که می توانید برای ایجاد وب سایت های چند زبانه استفاده کنید. ما به ویژگی ها ، جوانب مثبت و منفی آنها نگاهی می اندازیم تا به شما در انتخاب بهترین گزینه برای وب سایت خود کمک کنیم.

در ادامه با ما در شتابان هاست همراه باشید.

بهترین افزونه های چند زبانه وردپرس:

برخلاف افزونه های خودکار ترجمه وردپرس ، این افزونه های چند زبانه به شما امکان می دهند همه جنبه های وب سایت خود را از جمله محتوا ، موضوع ، افزونه ها و موارد دیگر ترجمه کنید. در ادامه بهترین افزونه های چند زبانه وردپرس قرار داده شده است تا بتوانید به راحتی کل وب سایت خود را ترجمه کنید.

۱-TranslatePress:

بهترین افزونه های ترجمه برای وردپرس

TranslatePress یک افزونه تمام وردپرس برای ترجمه هر جنبه از وب سایت شما است. ویژگی اصلی TranslatePress این است که به شما امکان ترجمه مستقیم را می دهد. شما به راحتی می توانید در طول ترجمه زبان ها را تغییر دهید و پیش نمایش زنده فوراً تغییر خواهد کرد. یکی دیگر از مزایای این روش این است که می توانید بدون تغییر رابط ، محتوا ، موضوع ، افزونه ها و حتی متا داده ها را ترجمه کنید.

TranslatePress برای ترجمه های دستی مناسب است. شما می توانید خود ترجمه کنید یا نقش کاربر مترجم سفارشی را به هر کاربر در سایت خود اختصاص دهید. این کاربران قادر به ترجمه مطالب بدون دسترسی به قسمت سرپرست خواهند بود.

اگر ترجمه های دستی خیلی کار دارند ، می توانید از Google Translate برای ترجمه های ماشینی نیز استفاده کنید. این روش به شما امکان می دهد از ترجمه های مبتنی بر هوش مصنوعی با تصحیح دستی استفاده کنید.

این افزونه URL های دوستانه SEO را برای همه زبان ها ایجاد می کند ، که باعث افزایش نتایج SEO محلی می شود.

۲-WPML:

بهترین افزونه های ترجمه برای وردپرس

WPML یکی از محبوب ترین افزونه های چند زبانه وردپرس است. این سیستم دارای یک سیستم مدیریت ترجمه قدرتمند است که به شما امکان می دهد تا محتوا ، تم ها ، افزونه ها و موارد دیگر را ترجمه کنید.

WPML در وبلاگ های چند زبانه و برنامه های صدور مجوز چند زبانه CMS ارائه می شود. شما به برنامه CMS چند زبانه برای تجارت الکترونیک ، پشتیبانی از سازنده صفحه ، زمینه های سفارشی ، مدیریت تیم های ترجمه و برخی از ویژگی های دیگر نیاز دارید.

این نرم افزار با رابط کاربری آسان برای اضافه کردن ترجمه ها و مدیریت محتوای چند زبانه در وب سایت شما همراه است. WPML از انواع پست ، طبقه بندی ها ، زمینه های سفارشی و رشته های تولید شده توسط تم ها و افزونه های وردپرس شما پشتیبانی می کند.

همچنین به شما امکان می دهد وب سایت خود را به ارائه دهندگان خدمات ترجمه شخص ثالث وصل کنید. می توانید انتخاب کنبد که کدام یک از مطالب را ترجمه کنید و مستقیماً به وب سایت خود ارسال کنید.

۳-Polylang:

بهترین افزونه های ترجمه برای وردپرس

Polylang یکی دیگر از افزونه های قدرتمند است که به راحتی می توانید یک سایت وردپرس چند زبانه یا دو زبانه ایجاد کنید. این نرم افزار با یک رابط کاربری ساده همراه است تا به راحتی ترجمه ها را برای پست ها ، صفحات ، انواع ارسال های سفارشی ، ابزارک ها و موارد دیگر اضافه کنید.

Polylang برای ترجمه تم و افزونه های وردپرس شما پشتیبانی نمی کند. افزونه پیش فرض شامل پشتیبانی تجارت الکترونیک نمی شود ، بنابراین برای این کار شما نیاز به خرید افزونه پرداختی دارید.

به شما امکان می دهد URL های دوستانه SEO را برای هر زبان تنظیم کنید ، و با افزونه های محبوب WordPress SEO به خوبی کار می کند. برای انتخاب زبان ، می توانید با استفاده از ابزارک نوار کناری ، تعویض زبان را به وب سایت خود اضافه کنید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: افزونه وردپرس

  • با سلام
    بنده مترجم و مدیر وب سایت ملی ترجمه هستم
    امکان داره از شما نمایندگی بگیرم.
    ۰۹۱۳۴۲۳۸۶۰۰
    http://www.melitarjome.com

  • ارسال دیدگاه جدید