بهترین افزونه های نظرسنجی در وردپرس

بهترین افزونه های نظرسنجی در وردپرس

علی مرادی

آیا به دنبال بهترین افزونه های نظر سنجی وردپرس برای سایت خود هستید؟ نظرسنجی آنلاین بسیار جذاب است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا جذب کاربر در وب سایت شما تقویت شود. در این مقاله بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس را با هم مقایسه خواهیم کرد.

در ادامه با ما در شتابان هاست همراه باشید.

در افزونه نظرسنجی در وردپرس به دنبال چه چیزی هستیم؟

نظرسنجی های آنلاین روشی سرگرم کننده و آسان برای درگیر نگه داشتن مخاطبان شما ارائه می دهد. به همین دلیل وب سایتهای محبوب مانند BuzzFeed به طور مرتب از آنها برای ایجاد محتوای viral و افزایش زمان کاربران در وب سایت خود استفاده می کنند.

افزونه های نظرسنجی وردپرس بسیاری وجود دارد که به شما کمک می کنند نظرسنجی آنلاین را به وب سایت خود اضافه کنید. در اینجا چند مورد وجود دارد که به دنبال آنها در یک افزونه نظرسنجی وردپرس خواهیم بود:

  • استفاده از آن باید آسان باشد تا بتوانید سریعاً نظرسنجی ایجاد کنید.
  • نظرسنجی ها باید زیبا به نظر برسند و به راحتی در هر نقطه از جمله پست ، صفحه یا ابزارک های نوار کناری قابل افزودن هستند.
  • افزونه نظرسنجی شما باید سریع باشد و نباید روی سرعت وب سایت یا تجربه کاربر تأثیر بگذارد.
  • باید بتواند نتایج نظرسنجی را با نمودار و نمودار نمایش دهد.

در ادامه جند مورد از بهترین افزونه های نظرسنجی در وردپرس را معرفی می کنیم.

۱-WPForms:

بهترین افزونه های نظرسنجی در وردپرس

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس است و برنامه Pro آنها شامل نظرسنجی قدرتمند است. این امکان را به شما می دهد تا نظرسنجی آنلاین را به راحتی ایجاد کنید ، آن ها را در هر مکانی در سایت خود جاسازی کنید و نتایج را با نمودارهای زیبا نمایش دهید.

می توانید زمینه های چند فرم را بکشید و رها کنید و به کاربران امکان می دهد پاسخ های چندگانه یا تک را انتخاب کنید. WPForms به شما امکان می دهد از تصاویر به عنوان انتخاب نظرسنجی به همراه متن استفاده کنید.

نتایج نظرسنجی را می توان پس از کسب رای از کاربران ، در همان صفحه به طور خودکار نمایش داد. همچنین می توانید نتایج نظرسنجی را در هر نقطه از سایت خود نشان دهید. WPForms این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید نتایج نظرسنجی را برای یک تاریخ بعد صادر کنید تا در ارائه پاورپوینت یا سایر حالت های آفلاین خود قرار دهید.

۲-YOP Poll:

بهترین افزونه های نظرسنجی در وردپرس

نظرسنجی YOP یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد نظرسنجی آنلاین را به وب سایت خود اضافه کنید. نصب آن در وردپرس رایگان و آسان است.

می توانید نظرسنجی ها را تنظیم کنید ، نظرسنجی را در چند صفحه نمایش دهید ، نتایج نظرسنجی را به تعداد و درصد نشان دهید ، بازگرداندن نظرسنجی در هر زمان و موارد دیگر. این کمک می کند تا نظرسنجی را برای کاربران مهمان / ثبت شده محدود کنید و کاربران را از طریق کوکی ، IP یا نام کاربری مسدود کنید.

نظرسنجی YOP می تواند نتایج را در سبک های مختلف نمایش دهد. ویژگی بایگانی آنها به شما امکان می دهد نتایج نظرسنجی قبلی مرتب شده بر اساس تاریخ شروع و پایان نظرسنجی را نشان دهید.

۳-WP-Polls:

بهترین افزونه های نظرسنجی در وردپرس

WP-Polls یک راه حل نظرسنجی ساده ، آسان و رایگان برای سایت وردپرس شما است. این امکان را به شما می دهد تا نظرسنجی های آنلاین را در صفحات ، پست ها و مناطق ویجت خود اضافه کنید.

کاربران می توانند چندین گزینه را در نظرسنجی انتخاب کنند. WP-Polls پس از انتخاب کاربران ، نتایج را به طور خودکار نشان می دهد. اگر می خواهید ظاهر نظرسنجی خود را سفارشی کنید و کمی برنامه نویسی را بدانید ، می توانید تم را تغییر داده و سبک CSS سفارشی را به نظرسنجی خود اضافه کنید.

۴-Polldaddy Polls and Ratings:

بهترین افزونه های نظرسنجی در وردپرس

نظرسنجی ها و رتبه بندی های Polldaddy یکی دیگر از افزونه های محبوب نظرسنجی وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا نظرسنجی ها را از داشبورد وردپرس خود ایجاد و مدیریت کنید.

می توانید یک نظرسنجی چند گزینه ای ایجاد کنید ، یک تاریخ نزدیک برای نظرسنجی تعیین کنید ، نتایج نظرسنجی را در سایت خود نمایش داده یا مخفی کنید ، یک ظاهر طراحی نظرسنجی خود را تنظیم کنید و موارد دیگر. Polldaddy به شما امکان می دهد نظرسنجی های خود را در سایر سایت های وردپرس جاسازی کنید.

با جلوگیری از چندین پاسخ از همان کاربران با فیلتر IP اصلی جلوگیری می کند. این افزونه رایگان است. با این وجود ، برای تولید یک کلید API به یک حساب وردپرس نیاز خواهید داشت.

۵-Responsive Poll:

بهترین افزونه های نظرسنجی در وردپرس

Responsive Poll یکی دیگر از افزونه های نظرسنجی وردپرس است. به شما امکان می دهد نظرسنجی ساده ای را در سایت خود ایجاد کنید. می توانید چندین نظرسنجی را در همان صفحه اضافه کنید ، نظرسنجی های مختلفی ایجاد کنید ، نتایج نظرسنجی را با جلوه های انیمیشن نشان دهید ، تاریخ شروع و پایان نظرسنجی و موارد دیگر را تعیین کنید.

Responsive Poll به شما اجازه می دهد برای هر گزینه در نظرسنجی خود تصویری اضافه کنید. همچنین به شما امکان می دهد تا نظرسنجی را کلون کنید و نظرسنجی های تکراری ایجاد کنید. نسخه رایگان این افزونه از نظر ویژگی ها کاملاً محدود است.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید