بهترین افزونه های وردپرس برای پادکست

بهترین افزونه های وردپرس برای پادکست

علی مرادی

آیا به دنبال بهترین افزونه های وردپرس برای پادکست ها هستید؟ وردپرس به دلیل انعطاف پذیری که دارد و با افزونه های مختلف پادکست ارائه می دهد ، یکی از محبوب ترین پلتفرم های وبلاگ نویسی در بین پادکست های برتر است. در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزونه های پادکست وردپرس را انتخاب کرده ایم.

چگونه پادکست را با وردپرس شروع کنیم؟

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، وردپرس در بین پادکست های برتر مانند تیم فرس ، لوئیز هوز ، مایکل هیات و غیره محبوب است. این به دلیل اصلی بودن وردپرس با انواع قالب های عالی و هزاران افزونه وردپرس است.

اگر به دنبال ایجاد وب سایت خود و راه اندازی پادکست هستید ، ابتدا باید یک نام دامنه و میزبان وردپرس بدست آورید.

پس از ثبت نام برای میزبانی ، مرحله بعدی نصب وردپرس است. دستورالعمل های مربوط به نحوه شروع یک وبلاگ وردپرس را در وبلاگ ما دنبال کنید.

اکنون سایت پادکست شما آماده است.

در ادامه به بهترین افزونه های پادکست وردپرس نگاهی می اندازیم.

PowerPress:

 

بهترین افزونه های وردپرس برای پادکست

 

PowerPress یک افزونه قدرتمند برای پادکست وردپرس است که به شما در مدیریت فایلهای پادکست خود در وردپرس کمک می کند.

این برنامه iTunes و Google Play را برای پادکست شما پشتیبانی می کند. همچنین با یک رابط کاربری آسان ارائه می شود که می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز برای ارسال پادکست خود را به iTunes اضافه کنید.

اضافه کردن قسمت های پادکست خود به سایت وردپرس با پخش کننده HTML5 زیبا بسیار آسان است. این برنامه همچنین شامل ابزارهای مشترک اشتراک برای تقویت مشترکین پادکست شما است.

Smart Podcast Player:

 

بهترین افزونه های وردپرس برای پادکست

 

Smart Podcast Player یک تجربه گوش دادن زیبا طراحی شده را به شنوندگان پادکست شما ارائه می دهد.

برخلاف سایر افزونه های پخش کننده پادکست ، با یک پخش کننده HTML5 با طراحی زیبا تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد. می توانید یک پخش کننده مگا را اضافه کنید که در تمام قسمت ها حلقه می کند ، یا می توانید یک پخش کننده اپیزود تک را اضافه کنید.

در همه دستگاه ها (تلفن همراه ، کامپیوتر لوکال و دسک تاپ) عالی به نظر می رسد و کار می کند. شما می توانید رنگ های خود را با تم روشن یا تیره انتخاب کنید. این برنامه دارای ویژگی های اشتراک گذاری اجتماعی ، دکمه دانلود ، کنترل سرعت ، زمان سنج و موارد دیگر است.

Seriously Simple Podcasting:

 

بهترین افزونه های وردپرس برای پادکست

بسیاری از مبتدیان فقط می خواهند پادکست خود را بدون خرید میزبان اختصاصی پادکست یا پخش کننده رسانه ای ، شروع کنند. این افزونه می تواند در انجام این کار به شما کمک کند. این امکان را به شما می دهد تا قسمت های پادکست خود را مستقیماً در سایت وردپرس خود مدیریت و بارگذاری کنید.

این برنامه پادکست شما را تولید می کند که با iTunes ، Google Play و بسیاری از خدمات دیگر سازگار است. این افزونه همچنین با کد کوتاه و ابزارک همراه است تا قسمتهای پادکست را به راحتی در سراسر وب سایت خود نمایش دهید.

Podlove Podcast Publisher:

 

 

Podlove Podcast Publisher توسط Podlove ، یک انجمن آنلاین از کاربرانی که می خواهند استانداردهای پادکست را بهبود ببخشند ، ایجاد شده است. این افزونه در صدد ارائه راه حل های بسیار مهم برای موضوعات پادکست است که توسط دیگر سیستم عامل های موجود رفع نشده است.

Podlove Podcast Publisher مدیریت پادکست خود را از سایت وردپرس برای شما آسانتر می کند. این برنامه فیدهای چند فرمت ، پشتیبانی از رمزگذارهای مختلف صوتی و تصویری ، پخش کننده HTML5 پیشرفته ، پشتیبانی از فصل ها ، آمارهای بارگیری و الگوهای انعطاف پذیر را ارائه می دهد.

بهترین بخش این است که شما بخشی از یک جامعه فعال خواهید بود. آن ها تالارهای مخصوص به خود را دارند که می توانید از آنها سؤال کنید و از توسعه دهندگان و سایر کاربران کمک بگیرید.

Simple Podcast Press:

 

 

Simple Podcast Press به شما امکان می دهد تا epsiod های پادکست خود را به زیبایی در وردپرس به نمایش بگذارید. با کلیه خدمات میزبانی پادکست محبوب کار می کند. شما فقط باید URL iTunes پادکست خود را اضافه کنید و به طور خودکار قسمتها را بدست می آورد و آنها را در یک پخش کننده HTML5 زیبا نمایش می دهد.

این امکان را به شما می دهد تا قسمت های تک را با نشان های زمانی نمایش دهید تا بتوانید به کاربران اجازه دهید در یک قسمت به موضوعات اصلی بروند. همچنین دارای ویژگی های اشتراک گذاری اجتماعی داخلی است از جمله کلیک برای جعبه نقل قول توییت.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: آموزش وردپرس افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید