بهترین افزونه های فایروال در وردپرس

بهترین افزونه های فایروال در وردپرس

علی مرادی

آیا به دنبال بهترین افزونه فایروال وردپرس برای وب سایت خود هستید؟ افزونه های فایروال وردپرس از وب سایت شما در برابر حملات هکری ، بی رحمی و انکار سرویس (DDoS) توزیع شده محافظت می کند. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های فایروال وردپرس و نحوه جمع شدن آنها را در مقابل یکدیگر مقایسه خواهیم کرد.

افزونه فایروال وردپرس چیست؟

افزونه فایروال وردپرس به عنوان سپر بین وب سایت شما و کلیه ترافیک های ورودی عمل می کند. این فایروال های برنامه وب ، بر ترافیک وب سایت شما نظارت دارند و بسیاری از تهدیدات امنیتی مشترک را قبل از رسیدن به سایت وردپرس شما مسدود می کنند. گذشته از بهبود قابل توجه امنیت وردپرس ، غالباً این دیواره های آتش برنامه کاربردی وب سایت شما را سرعت بخشیده و باعث افزایش کارایی می شوند.

دو نوع پلاگین فایروال وردپرس در دسترس است:

دیوار آتش سطح وب سایت DNS:

این فایروال ترافیک وب سایت شما را از طریق سرورهای پروکسی cloud خود هدایت می کند. این به آنها اجازه می دهد تا فقط ترافیک اصلی را به سرور وب شما ارسال کنند.

فایروال سطح برنامه:

این افزونه های فایروال پس از رسیدن به سرور شما ، اما قبل از بارگیری بیشتر اسکریپت های وردپرس ، ترافیک را بررسی می کنند. این روش به اندازه فایروال سطح DNS در کاهش بار سرور کارآمد نیست.

ما توصیه می کنیم از فایروال سطح DNS استفاده کنید زیرا آنها در شناسایی ترافیک واقعی وب سایت در مقابل درخواست های بد بسیار خوب هستند.

آنها این کار را با ردیابی هزاران وب سایت ، مقایسه روند ، جستجوی بات نت ها ، آی پی های معروف شناخته شده و مسدود کردن ترافیک به صفحاتی که کاربران شما معمولاً هرگز درخواست نمی کنند ، انجام می دهند.

ناگفته نماند ، فایروال های وب سایت سطح DNS به میزان قابل توجهی بار روی سرور میزبان وردپرس شما را کاهش می دهد و این امر باعث می شود وب سایت شما از بین نرود.

Sucuri:

 

بهترین افزونه های فایروال در وردپرس

 

Sucuri پیشرو در زمینه امنیت وب سایت برای وردپرس است. آنها فایروال سطح DNS ، نفوذ و جلوگیری از ورود و همچنین سرویس های حذف نرم افزارهای مخرب و لیست سیاه را ارائه می دهند.

تمام ترافیک وب سایت شما از طریق سرورهای cloudproxy آنها انجام می شود که هر درخواست در آن اسکن می شود. ترافیک قانونی مجاز است از آنجا عبور کند و همه درخواست های مخرب مسدود می شوند.

Sucuri همچنین عملکرد وب سایت شما را با کاهش بار سرور از طریق بهینه سازی حافظه پنهان ، شتاب وب سایت و Anycast CDN بهبود می بخشد. این وب سایت شما را در برابر SQL Injections ، XSS ، RCE ، RFU و همه حملات شناخته شده محافظت می کند.

راه اندازی WAF آنها بسیار آسان است. شما باید یک DNS Record را به دامنه خود اضافه کنید و به جای وب سایت خود ، به cloudproxy Sucuri اشاره کنید.

MaxCDN یا (StackPath):

 

بهترین افزونه های فایروال در وردپرس

 

MaxCDN (در حال حاضر بخشی از خانواده StackPath) یکی از پیشروترین افزونه ها در زمینه امنیت و برنامه های کاربردی وب دیافراگم برنامه وب در CDN است. بستر قدرتمند آنها بصورت پیش فرض محافظت از لایه ۳ و ۴ DDoS را بر روی همه برنامه ها می افزاید.

StackPath WAF حفاظت از لایه ۷ DDoS را به دامنه های تحت حمایت خود اضافه می کند. مشابه Sucuri ، این دیواره آتش سطح DNS است که نه تنها به شما در سرعت بخشیدن به وب سایت شما کمک می کند بلکه از شما در مقابل حملات مخرب نیز محافظت می کند.

StackPath فایروال سطح برنامه را ارائه نمی دهد زیرا افزونه های وردپرس ندارند ، به همین دلیل بعد از Sucuri جزو ۲ در لیست ما هستند. با این حال برنامه های آنها در مقایسه با Cloudflare (ارائه دهنده رتبه سوم ما) برای مشاغل کوچک مقرون به صرفه تر و دارای ویژگی های ویژه تری هستند.

Cloudflare:

 

بهترین افزونه های فایروال در وردپرس

 

Cloudflare برای خدمات CDN رایگان آنها که شامل حفاظت اولیه DDoS است نیز شناخته شده است. با این حال ، برنامه رایگان آنها فایروال برنامه وب سایت را شامل نمی شود. برای WAF باید برای برنامه Pro خود ثبت نام کنید.

Cloudflare همچنین یک دیواره آتش سطح DNS است و این بدان معنی است که ترافیک شما از طریق شبکه آنها عبور می کند. این عملکرد وب سایت شما را بهبود می بخشد و در صورت بروز ترافیک زیاد ، خرابی را کاهش می دهد.

برنامه Pro فقط شامل محافظت DDoS در برابر حملات لایه ۳ می شود. برای محافظت در برابر حملات پیشرفته لایه ۵ و ۷ DDoS ، حداقل به برنامه کاری آنها نیاز خواهید داشت.

Cloudflare جوانب مثبت خود را دارد که شامل CDN ، حافظه پنهان و شبکه بزرگتر از سرورها است. نکته منفی این است که آنها اسکنرهای امنیتی در سطح برنامه ، محافظت از بدافزار ، حذف لیست سیاه ، اعلان های امنیتی و هشدارها را ارائه نمی دهند. آنها همچنین سایت وردپرس شما را برای تغییر پرونده و سایر تهدیدات امنیتی مشترک وردپرس نظارت نمی کنند.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: آموزش وردپرس افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید