بهترین افزونه های تجارت الکترونیکی در وردپرس

بهترین افزونه های تجارت الکترونیکی در وردپرس

علی مرادی

آیا به دنبال ایجاد فروشگاه آنلاین هستید؟ آیا می خواهید بدانید بهترین افزونه تجارت الکترونیکی وردپرس کدام است؟

انتخاب یک افزونه مناسب تجارت الکترونیک برای تجارت شما بسیار مهم است زیرا یک بستر بهتر به معنای فرصت بیشتر برای رشد است. اغلب کاربران در نتیجه از دست دادن پول به دلیل اینکه تحقیقات مناسبی در هنگام انتخاب بستر تجارت الکترونیک برای شروع فروشگاه خود انجام نداده اند ، از دست می دهند.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه تجارت الکترونیکی وردپرس را برای سال ۲۰۱۹ مقایسه خواهیم کرد. ما همچنین جوانب مثبت و منفی آنها را توضیح خواهیم داد تا به شما کمک کنند در یافتن کدام افزونه تجارت الکترونیکی برای تجارت شما مناسب باشد.

در ادامه با ما در شتابان هاست همراه باشید.

بهترین افزونه تجارت الکترونیک وردپرس کدام است؟

افزونه های تجارت الکترونیکی وردپرس زیادی در بازار وجود دارد. اما همه آنها مجموعه مناسب از ویژگی های مورد استفاده شما را ندارند.

به عنوان مثال ، برخی افزونه های تجارت الکترونیکی برای فروش کالاهای دیجیتالی مانند کتابهای الکترونیکی ، عکس ها ، موسیقی و… ساخته شده اند. برخی دیگر برای فروش کالاهای فیزیکی که نیاز به حمل و نقل دارند بهتر هستند.

اگر می خواهید یک تجارت حمل و نقل را اجرا کنید ، به یک راه حل تجارت الکترونیکی نیاز دارید که پشتیبانی بهتر از حمل و نقل کالا را فراهم می کند.

در اصل ، شما باید در نظر بگیرید که چه چیزی را به فروش می رسانید و چه ویژگی هایی را برای اجرای کارآمد فروشگاه اینترنتی خود نیاز دارید.

جدای از آن ، در زیر برخی از مهمترین عواملی که باید هنگام انتخاب یک پلتفرم تجارت الکترونیک به دنبال آن باشید.

 • راه حل های پرداخت – افزونه تجارت الکترونیک شما باید به طور پیش فرض یا از طریق برنامه افزودنی از دروازه های پرداخت دلخواه شما پشتیبانی کند.
 • طراحی و سفارشی سازی – طراحی فروشگاه شما اولین تعامل مشتری شما با تجارت شما است. مطمئن شوید که الگوهای زیادی وجود دارد و گزینه های سفارشی سازی آسان در دسترس است.
 • برنامه ها و ادغام ها – ادغام های موجود برای برنامه های شخص ثالث مانند خدمات بازاریابی ایمیل ، نرم افزار CRM ، نرم افزار حسابداری و غیره را بررسی کنید. برای مدیریت و پیشرفت کار تجارت الکترونیکی خود به این ابزارها نیاز دارید.
 • گزینه های پشتیبانی – اطمینان حاصل کنید که گزینه های پشتیبانی در دسترس هستند. پشتیبانی خوب می تواند در دراز مدت باعث صرفه جویی زیادی در هزینه شود.

BigCommerce:

بهترین افزونه های تجارت الکترونیکی در وردپرس

BigCommerce یک افزونه تجارت الکترونیکی که ادغام یکپارچه با وردپرس را ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد تا ضمن استفاده از WordPress ، از یک پلتفرم تجارت الکترونیکی مقیاس پذیر برای مدیریت محتوای خود و اجرای وب سایت خود استفاده کنید.

این افزونه یکپارچه قدرتمند برای وردپرس دارد که جاسازی محصولات شما در وردپرس را بسیار آسان می کند. به طور خودکار ورود به سیستم ، سبد خرید ، حساب و سایر صفحات مهم را برای شما ایجاد می کند.

بیایید نگاهی به برخی از مزایا و مضرات استفاده از BigCommerce به عنوان پلت فرم تجارت الکترونیکی وردپرس خود بپردازیم.

نکات مثبت:

 • مقیاس پذیری بالا – این شامل تمام ویژگی های مورد نیاز شما با امنیت درجه سازمانی ، کارایی بالا و مقیاس پذیری آسان می باشد.
 • حفظ کننده – نگه داشتن موتور تجارت الکترونیک خود از مطالب دیگر ، اجرای سایت وردپرس شما را آسان تر می کند.
 • فروش در کانال های چندگانه – شما می توانید از آن برای فروش نه تنها در وب سایت خود بلکه در کانالهای دیگر مانند فیس بوک ، اینستاگرام و آمازون نیز استفاده کنید.

نکات منفی:

 • ادغام محدود – BigCommerce با تمام برنامه ها و ابزارهای برتر شخص ثالث ادغام می شود. با این حال ، فروشگاه App آن هنوز در حال رشد است ، و ممکن است شما برای برخی از برنامه های کمتر مشهور ادغام پیدا کنید.
 • بدون برنامه تلفن همراه – در حال حاضر ، برنامه موبایل برای مدیریت فروشگاه شما در حال حرکت نیست.

Easy Digital Downloads:

بهترین افزونه های تجارت الکترونیکی در وردپرس

 

افزونه تجارت الکترونیکی Easy Digital Downloads به شما امکان می دهد تا با استفاده از وردپرس ، بارگیری های دیجیتال را به راحتی بصورت آنلاین بفروشید. استفاده از آن بسیار آسان است و از ویژگی های قدرتمندی برای ایجاد فروشگاه کالاهای دیجیتال زیبا و کاربردی برخوردار است.

نکات مثبت:

 • طراحی شده برای فروش کالاهای دیجیتالی – Easy Digital Downloads ساخته شده است تا بارگیری های دیجیتال را بفروشید. بر خلاف افزونه های تجارت الکترونیکی که می تواند برای فروش انواع محصولات مورد استفاده قرار گیرد ، EDD تجربه به مراتب بهتری برای فروش کالاهای دیجیتال ارائه می دهد.
 • آسان برای استفاده – Easy Digital Downloads بسیار آسان است ، از همان ابتدا فوراً می توانید نحوه اضافه کردن محصولات و نمایش آنها را تشخیص دهید. این برای تایمرهای اول واقعاً مفید است.
 • برنامه های افزودنی – صدها برنامه افزودنی برای بارگیری آسان دیجیتال در دسترس است از جمله افزونه هایی برای درگاه های پرداخت ، سکوهای بازاریابی و خدمات.

نکات منفی:

 • فقط Easy Digital Downloads – همانطور که از نام آن پیداست ، Easy Digital Downloads می تواند ایجاد سایت های تجارت الکترونیکی برای کالاهای دیجیتال را آسان تر کند. اما اگر می خواهید کالاهای غیر دیجیتال را به همراه بارگیری های دیجیتال به فروش برسانید ، آنگاه کاملاً پیچیده خواهد شد.
 • فروش محصولات خارجی – اگر می خواهید یک محصول خارجی یا یک محصول وابسته به فروشگاه EDD خود اضافه کنید ، باید یک افزودنی شخص ثالث برای آن نصب کنید.

وقتی نوبت به فروش محصولات دیجیتال بصورت آنلاین می رسد ، اعتقاد داریم که Easy Digital Downloads بهترین افزونه برای انجام این کار است. ما نه تنها در سایت های مشتری بلکه در تعدادی از پروژه های خودمان از Easy Digital Downloads استفاده کرده ایم.

Shopify:

بهترین افزونه های تجارت الکترونیکی در وردپرس

Shopify یک بستر تجارت الکترونیکی در حال رشد است که همه چیز را برای شما فراهم می کند. Shopify یک افزونه نیست بلکه یک راه حل کاملاً بدون دردسر است.

بیایید به جوانب مثبت و منفی Shopify نگاهی بیندازیم.

نکات مثبت:

 • فوق العاده آسان برای مبتدیان – نیازی به نگرانی در مورد جنبه های فنی یک فروشگاه تجارت الکترونیکی مانند راه اندازی SSL ، ادغام درگاه های پرداخت های مختلف ، حمل و نقل حمل و نقل ، نگرانی در مورد مالیات ها و غیره نیست.
 • هر دو کالای دیجیتالی و فیزیکی را پشتیبانی می کند – خواه شما کالاهای بدنی مانند پیراهن یا بارگیری های دیجیتال مانند موسیقی را می فروشید ، Shopify می تواند همه این موارد را انجام دهد.
 • مدیریت موجودی کامل – Shopify همراه با یک ویرایشگر موجودی و وارد کننده فله همراه با یک ردیاب سفارش است که باعث می شود مدیریت موجودی نسیم شود.

نکات منفی:

 • هزینه ماهانه بستر های نرم افزاری – Shopify ماهانه هزینه ای را برای استفاده از پلتفرم آنها به شما ارائه می دهد که با خرید میزبان و افزونه های فردی با استفاده از سایر افزونه های این لیست قابل مقایسه است.
 • Shopify Payments – Shopify شما را ترغیب می کند تا از بستر پرداختی خود که توسط Stripe تهیه شده استفاده کنید و گزینه بسیار مناسبی برای مبتدیان است. اما اگر می خواهید چیزها را پیچیده تر کنید و از سیستم های خارجی استفاده کنید ، سپس Shopify هزینه اضافی را به شما پرداخت می کند.

اگر می خواهید بدون برخورد با مسائل فنی ، یک سکوی قدرتمند داشته باشید ، پس Shopify راه حل برای شماست. در حالی که در ابتدا هزینه ماهانه بد به نظر می رسد ، رویکرد بدون دردسر و آرامش مطمئناً ارزش آن را دارد زیرا به شما امکان می دهد تا روی کارهایی که انجام می دهید بهتر است ، تمرکز کنید!

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید