بهترین افزونه های هواشناسی برای وردپرس

بهترین افزونه های هواشناسی برای وردپرس

علی مرادی

امروز ما در شتابان هاست قصد داریم تا به شما عزیزان و همراهان چند تا از بهترین افزونه های پیش بینی آب و هوا و هواشناسی را معرفی کنیم. این افزونه ها سبب جلوه بهتر و زیباتر سایت شما می شود. مخصوصا اگر وبلاگ شما در زمینه مسافرت و گردشگری فعالیت می کند.

در ادامه با ما در شتابان هاست همراه باشید.

۱-Simple Weather:

بهترین افزونه های هواشناسی برای وردپرس

با افزونه simple weather ، می توانید گزارش هوای چشمگیر را در وب سایت خود ضمیمه کنید. این به شما کمک می کند تا به روزرسانی های زمان واقعی آب و هوا ، پیش بینی وضعیت هفت روز آینده را نمایش داده و به شما امکان می دهد سفارشی سازی های مختلفی را اعمال کنید.

در این افزونه همچنین می توانید تعداد دفعاتی را که می خواهید جزئیات آب و هوا به روز شود ، تعریف کنید.

۲-Awesome Weather Widget:

بهترین افزونه های هواشناسی برای وردپرس

این افزونه های هواشناسی به خصوص برای سایت های وردپرس ساخته شده است که با استفاده از آن می توانید جزئیات آب و هوا را به صورت گرافیکی نشان دهید. آب و هوای عالی یک افزونه حرفه ای وردپرس است که اجازه می دهد تا تصاویر پس زمینه دلخواه ، چیدمان سفارشی ساخته شده و غیره را اضافه کنید. این افزونه به بیش از ۴۰ هزار صاحب سایت وردپرس در سراسر جهان قابل اعتماد است.

۳-Location Weather Pro:

بهترین افزونه های هواشناسی برای وردپرس

یکی از افزونه های هواشناسی آب و هوای موقعیت مکانی با کیفیت برتر ، طراحی جذاب ، به روزرسانی در زمان واقعی و کاربرد آسان در هر سایت وردپرس را تضمین می کند. این امکان را به شما می دهد تا گزارش های آب و هوا را برای شهرها و کشورها درج کنید و خودکار موقعیت بازدید کننده سایت را تشخیص دهد.

۴-Better Weather:

بهترین افزونه های هواشناسی برای وردپرس

Better weather یک افزونه وردپرس کلاس برتر است که به شما کمک می کند تا با سهولت گزارش ها و پیش بینی وضعیت آب و هوا را در سایت خود تهیه کنید. این افزونه پیشرفته است که با گزینه های مختلف یک ظاهر طراحی شده مانند طرح های چیدمان ، گزینه نمایش پیش بینی ، گزینه های رنگی و… همراه است.

 ۵-Astero:

بهترین افزونه های هواشناسی برای وردپرس

Astero یکی از محبوب ترین افزونه های هواشناسی برای نمایش گزارش های هواشناسی در وب سایت ها است. این امکان را به شما می دهد ابزارهای آب و هوایی ایجاد کنید که انیمیشن ، کلیپ های ویدئویی یا تصاویر را در پس زمینه خود نگه می دارند.

همچنین می توانید عناوین دلخواه ، مرزها را تعیین کنید ، رنگ ها را برای متن یا پس زمینه و غیره انتخاب کنید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید