بهترین خدمات VPN برای کاربران وردپرس

بهترین خدمات VPN برای کاربران وردپرس

علی مرادی

به دلیل نگرانی از حفظ حریم خصوصی و امنیت ، در محبوبیت VPN افزوده می شود. VPN خلاصه virtual private network است که به شما امکان می دهد از حریم شخصی خود ، اطلاعات ایمن و از سانسور محافظت کنید. اگر به دنبال بهترین خدمات VPN هستید ، در جای مناسب قرار دارید. در این مقاله، شما توضیح خواهیم داد که VPN چیست ، چرا به VPN احتیاج دارید.

VPN چیست و چرا اهمیت دارد؟

VPN یک virtual private network است که به شما در برقراری ارتباط اینترنتی و محافظت از هویت خود کمک می کند. همه ما از اینترنت در چندین دستگاه ، از مکان های مختلف و گاهی اوقات از نقاط اینترنت عمومی استفاده می کنیم. اگر یک وای فای عمومی به خطر بیافتد می تواند به هکرها امکان دسترسی به اطلاعات شخصی شما مانند گذرواژه‌ها ، کارتهای اعتباری ، تاریخچه مرور ، پرونده های شخصی و غیره را بدهد.

حتی می توان از اتصال مستقیم اینترنت در خانه یا محل کار خود برای مشاهده داده های منتقل شده به دستگاه های خود استفاده کرد. VPN به شما در برقراری ارتباط اینترنتی و محافظت از هویت خود کمک می کند. این امکان را به شما می دهد تا اینترنت را با استفاده از رمزگذاری و از کشورهای مختلف (آدرس IP) به صورت خصوصی مرور کنید. به این ترتیب می توانید محدودیت های محتوای خاص کشور را در وب سایت هایی مانند Netflix ، YouTube ، BBC و غیره دور بزنید.

به عنوان یک مالک سایت وردپرس ، استفاده از VPN امنیت وردپرس شما را بهبود می بخشد. اگر قبلاً از SSL در سایت وردپرس خود استفاده می کنید ، پس از استفاده از VPN فعالیتهای خود را کاملاً پشت لایه های رمزگذاری چندگانه پنهان می کنید.

VPN چگونه کار می کند؟

 

بهترین خدمات VPN برای کاربران وردپرس

 

به طور معمول ، تمام ترافیک اینترنت شما از طریق سرورهای مختلفی پخش می شود که در سراسر جهان پخش می شوند. می توان از این ترافیک اینترنتی جاسوسی کرد. هکرها و دولت ها می توانند ببینند از کدام وب سایتهایی بازدید می کنید و بصورت آنلاین چه کاری انجام می دهید.

VPN یک شبکه خصوصی ایجاد می کند که به عنوان یک نقطه به نقطه شبکه بین کامپیوتر و سرور VPN شما عمل می کند.

هنگامی که با استفاده از VPN یک وب سایت از رایانه خود درخواست می کنید ، مشتری VPN درخواست شما را رمزگذاری می کند و سپس آن را به سرور VPN می فرستد.

سرور VPN سپس اطلاعات را از وب سایت مقصد درخواست می کند و قبل از ارسال مجدد به رایانه ، آن را رمزگذاری می کند.

این امر به شما امکان می دهد تا اتصال اینترنت خود را ایمن و دور از چشمان هوسران ، ارائه دهنده خدمات اینترنتی و دولت خود نگه دارید.

بیایید به سرویس های برتر VPN بپردازیم:

۱-IPVanish:

 

بهترین خدمات VPN برای کاربران وردپرس

 

IPVanish یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان خدمات VPN در جهان است. آنها سرویس آسان VPN را ارائه می دهند که توسط مبتدیان و همچنین متخصصان قابل استفاده است.

IPVanish به شما امکان می دهد تا به راحتی به شبکه امن خصوصی آنها متصل شوید. آنها برنامه هایی را برای همه سیستم عامل های محبوب رایانه های شخصی و موبایل از جمله Mac ، Windows ، iOS و Android دارند.

همه این برنامه ها با رابط کاربری ساده خود بسیار آسان هستند. شما می توانید در هر زمان معین به طور همزمان از حداکثر پنج دستگاه استفاده کنید.

آنها همچنین بیش از ۶۰ کشور جهان دارای شبکه عظیم ۴۰،۰۰۰+ IP مشترک ، ۷۵۰+ سرور VPN هستند. می توانید از هر منطقه یا کشور IP استفاده کنید. برنامه IPVanish حتی سریعترین سرورهایی را انتخاب می کند که پیشنهاد می کنند.

سرعت نگرانی مهمی برای اکثر کاربران است. IPVanish به دلیل داشتن شبکه قوی ، پهنای باند و زیرساخت های بهتر ، بطور قابل توجهی سریعتر از بیشتر ارائه دهندگان خدمات VPN است.

تمام اتصالات با فناوری رمزگذاری AES 256 بیتی رمزگذاری شده اند که بالاترین استاندارد صنعت است. این اجازه می دهد تا اتصالات P2P نامحدود (مورد استفاده برای تورنت) بدون درپوش پهنای باند. آنها همچنین دارای خط مشی صفر ورود به سیستم هستند ، به این معنی که هیچ گونه سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما را حفظ نمی کنند.

۲-StrongVPN:

 

بهترین خدمات VPN برای کاربران وردپرس

 

StrongVPN یکی دیگر از ارائه دهنده خدمات برتر VPN با بیش از ۱۲۰۰۰ مشتری در سراسر جهان است. شبکه قدرتمند آنها در ۲۴ کشور و ۴۷ شهر پخش شده است.

StrongVPN بالاترین رمزگذاری استاندارد استاندارد صنعتی را در اختیار دارد که دارای پهنای باند برای همه حسابهای آنها نیست. آنها همچنین سرویس StrongDNS را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد بدون سرکوب سرعت یا استفاده از رمزگذاری ، سانسور را دور بزنید. می توانید برای حفظ حریم شخصی کامل از هر دوی اینها استفاده کنید ، یا می توانید برای دور زدن سانسور فقط از StrongDNS استفاده کنید.

StrongVPN برنامه هایی برای دستگاه های Mac ، Windows ، iOS و Android دارد. همه برنامه ها بسیار آسان است. آنها هیچ تعداد محدودیتی در تعداد دستگاههایی که با آن حساب مشترک وصل می کنید ندارند ، بنابراین می توانید از آن در همه دستگاه های خود استفاده کنید.

۳-NordVPN:

 

بهترین خدمات وی پی ان برای کاربران وردپرس

 

NordVPN ارائه دهنده خدمات محبوب VPN است و دارای شبکه ای عظیم از ۷۶۵ مکان سرور در سراسر جهان در ۵۸ کشور مختلف است.

این برنامه برای همه دستگاه های شما به راحتی امکان پذیر است و به شما امکان می دهد بلافاصله به VPN وصل شوید و بین مکان های جغرافیایی بدون فاش هویت خود جابجا شوید. با استفاده از سرورهای مختلف و مکان های جغرافیایی می توانید حداکثر ۶ دستگاه را به طور همزمان وصل کنید.

آنها برای امنیت بیشتر از بالاترین رمزگذاری استاندارد استاندارد با فناوری رمزگذاری دو لایه استفاده می کنند. این امر باعث می شود که NordVPN هنگام دسترسی به اینترنت از طریق مکان های WiFi عمومی مورد استفاده قرار گیرد.

NordVPN همچنین به اتصالات P2P بدون پهنای باند یا درپوش بارگیری اجازه می دهد تا آنها را به یک انتخاب محبوب در بین VPN برای تورنت تبدیل کند. آنها برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی مشتریان ، یک خط مشی صفر دارند. آنها دارای سوئیچ kill داخلی هستند که به این معنی است که اگر اتصال شما بیفتد ، باعث می شود حریم خصوصی شما به خطر نیفتد.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: Best VPN service VPN سرور

  • […] به یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) به شما امکان می دهد تا آدرس IP خود را تغییر داده و در […]

  • ارسال دیدگاه جدید