۷ ایمیل که هر فروشگاه آنلاین باید از آن ها استفاده کند

۷ ایمیل که هر فروشگاه آنلاین باید از آن ها استفاده کند

علی مرادی

فروشگاه آنلاین شما در حال کار و راه اندازی است ، محصولات شما عالی هستند ، و فروش شما نیز … خوب ، شاید الان در جایی نیستند که شما دوست دارید باشید. ممکن است مشکل سایت شما یا موارد دیگر نباشد. این ممکن است که شما نیاز به بازاریابی ایمیل خود داشته باشید.

به بازاریابی ایمیل به عنوان چراغی که بازدید کنندگان و مشتریان شما را به فروشگاه شما جذب می کند ، فکر کنید. وقتی آنها شما را در صندوق ورودی خود می بینند ، آنها چیزهای جالب شما را برای یادآوری مرور می کنند. و هنگامی که پیام های شما را باز می کنند ، باید چیزی را ببینند که باعث می شود فروشگاه شما یاز کنند.

چه نوع ایمیلی باعث می شود مشتریان بخواهند دوباره برگردند و از شما خریداری کنند؟ در اینجا هشت ایمیل ضروری وجود دارد.

در ادامه با ما در شتابان هاست همراه باشید.

۱) ایمیل خوش آمد گویی:

هرکسی که آدرس ایمیل خود را با فروشگاه شما به اشتراک بگذارد – خواه بخواهد به خبرنامه شما بپیوندد یا اولین خرید را انجام دهد – باید بلافاصله یک ایمیل خوش آمدید دریافت کند. چرا؟

پیام های خوش آمدید باعث می شود مردم احساس ارزشمندی کنند. و ایمیل های خوش آمدید می توانند مردم را ترغیب کنند که به فروشگاه شما برگردند تا چیزهایی را که قبلاً به آنها نگاه کرده اند ، خریداری کنند ، معاملات جدید را بررسی کنند یا فقط موارد دیگری را مرور کنند.

۲) ایمیل پیشنهاد محصول:

بعضی اوقات محصولی را بدست می آورید که می دانید بعضی از مشتری های شما فقط عاشق آن هستند. و گاهی اوقات خرید مشتری ایده هایی را برای موارد دیگری که ممکن است دوست داشته باشند به شما می دهد. یک ایمیل پیشنهاد محصول ، راهی برای اطلاع رسانی به آنها است.

۳) ایمیل تخفیف:

بعضی اوقات شما فقط می خواهید ترافیک را به فروشگاه خود هدایت کنید و ایمیل تخفیف روشی آزمایش شده برای انجام این کار است.

۴) درخواست ایمیل بازخورد:

مشتریان شما بهترین منبع اطلاعات در مورد تجربه و رضایت آنها هستند. اگر شما به صورت حضوری با آنها صحبت نمی کنید ، ایمیل ساده ترین راه برای دستیابی به آن اطلاعات است. در اینجا یک ایمیل درخواست بررسی مشتری وجود دارد که پاداش دریافت وقت برای پر کردن فرم را می دهد.

توجه داشته باشید که شما همچنین می توانید از مشتریان بخواهید بررسی های محصول یا فروشگاه را انجام دهند ، اما نمی توانید در ازای آن بررسی ها پاداش ارائه دهید.

۵) ایمیل پیشنهاد انحصاری:

برای فروش بیشتر می توانید ایمیل هایی مخصوص برای کاربرانی مخصوص ارسال کنید و پیشنهاد محدود و یا ویژه ای بدهید با این کار آن ها احساس مهم بودن و ویژه بودن پیدا خواهند کرد.

آنها همچنین از روی انگیزه انسان بازی می کنند تا از پیشنهادهای زمانی محدود یا موجودی کمیاب استفاده کنند. افراد تمایل دارند معاملاتی را که می دانند برای مدت طولانی در دسترس نباشند ، به پایان برسانند.

۶) ایمیل درخواست ارجاع:

یکی از راه های رشد مشتری خود این است که از مشتریان فعلی خود بخواهید تا شما را به دوستان و خانواده خود ارجاع دهند. توجه کنید لینیک وجود دارد که گیرندگان می توانند از آنها برای ایجاد ایمیل ارجاع خود استفاده کنند. این هوشمند است ، زیرا مراجعه افراد به شما ساده تر است ، انجام این کار احتمال بیشتری دارد.

۷) ایمیل راهنمای هدیه تعطیلات و یا فصلی:

برای هر تعطیلات و یا فصل ، یک کالا یادآوری وجود دارد که می توانید برای ارتباط مجدد با مشتریان خود ارسال کنید. شاید این محصول محصولی باشد که برای هدیه دادن مناسب باشد.

هر تعطیلات می تواند دلیلی برای دسترسی به مشتریان باشد. فقط مطمئن شوید که مانند هر یک از این پیام های تعطیلات ، دکمه تماس را درج کرده اید. و نوعی معامله را ارائه دهید تا ارزش برای کلیک کردن را داشته باشید.

اگر واقعاً جاه طلب هستید ، می توانید مجموعه ای از ایمیل های راهنمای هدایای تعطیلات ایجاد کنید تا در هفته های منتهی به جمعه سیاه و یا تعطیلات نوروز منتشر کنید.

البته ارسال همه این ایمیلها کار زیادی دارد. داشتن ابزاری برای بازاریابی ایمیلی که آنها را برای شما خودکار می کند مهم است.

یک برنامه بازاریابی مناسب برای ایمیل نیز به شما کمک می کند تا لیست خود را تقسیم کرده و پیشنهادهایی را که برای بخش های مختلف ارسال می کنید ، شخصی سازی کنید تا مشتریان احساس شناخت و ارزش داشته باشند. و شامل آموزش هایی است که به شما در تنظیم لیست ، بخش بندی آن و ایجاد کمپین های ایمیل کمک می کند.

همچنین اگر IP سروری که از آن ایمیل های خود را ارسال می کنید وارد بلک لیست شده است می توانید این آموزش را بخوانید.

همچنین برای آشنایی با بلک لیست ها نیز می توانید این مقاله را بخوانید.

امیدوارم این مقاله براتون مفید بوده باشه.

ما رو تو شتابان هاست دنبال کنید. 🙂

برچسب ها: ایمیل

ارسال دیدگاه جدید