افزونه های جستجوی وردپرس

افزونه های جستجوی وردپرس

زهرا عزتی

همه ما می دانیم که ویژگی جستجوی پیش فرض وردپرس کاملاً محدود است. با این حال ، چندین افزونه جستجوی وردپرس وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. در این مقاله ، بهترین افزونه های جستجوی وردپرس را برای بهبود جستجوی سایت شما برجسته خواهیم کرد. با ما در شتابان هاست همراه باشید.

چرا از افزونه جستجوی وردپرس استفاده می کنیم؟

افزودن جستجوی سایت به کاربرانی که از قبل در وب سایت شما هستند کمک می کند. به عنوان مثال ، ممکن است آنها به دنبال مقاله قدیمی تر باشند که آن را نشانه گذاری نکرده اند یا محصول خاصی را در فروشگاه WooCommerce شما نشان نداده اند. جستجوی سایت به کاربران کمک می کند تا در وب سایت شما بمانند ، تعامل را افزایش می دهد و در نهایت منجر به تبدیل و فروش بیشتر می شود. خبر خوب این است که چندین افزونه جستجوی وردپرس وجود دارد که می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. برخی از این افزونه ها برای اهداف خاصی مانند جستجوی محصول WooCommerce ساخته شده اند و برخی دیگر باعث بهبود تجربه جستجو در وب سایت شما می شوند.

۱- SearchWP

افزونه های جستجوی وردپرس

SearchWP یکی از بهترین افزونه های جستجوی وردپرس است. استفاده از آن بسیار آسان است و نتایج جستجو نسبتاً دقیق تر است. همچنین به شما این امکان را می دهد تا کلمه کلیدی شما را در عنوان پست / صفحه ، محتوا ، حلقه حلقه ، دسته ها ، برچسب ها ، طبقه بندی ها ، گزیده ها و حتی نظرات جستجو کنید. با اختصاص دادن وزن به هر نوع محتوا از ۱ تا ۱۰ که ۱۰ بالاترین است ، می توانید الگوریتم را کنترل کنید.

قیمت: از ۹۹ دلار در سال شروع می شود.

۲- ElasticPress

ElasticPress یک سرویس جستجوی هاست وردپرس است که بر اساس ElasticSearch ساخته شده است. به جای اینکه در سایت وردپرس شما اجرا شود ، کوئری های جستجو را روی cloud اجرا می کند و نتایج را با سرعت کمتری نشان می دهد. استفاده و یکپارچه سازی در هر سایت وردپرسی بسیار آسان است و با تمام ارائه دهندگان میزبانی برتر وردپرس کار می کند. این جستجوگر داخلی Ajax دارد که با شروع تایپ کاربران نتایج فوری را نشان می دهد. همچنین با WooCommerce به خوبی کار می کند و محصولاتی را که به دنبال آن هستند خیلی سریعتر به کاربران نشان می دهد.

قیمت: ماهانه ۷۹ دلار

۳- Ivory Search

افزونه های جستجوی وردپرس

Ivory Search یکی دیگر از افزونه های عالی جستجوی وردپرس است که جایگزین جستجوی وردپرس می شود؛ همچنین به شما امکان می دهد چندین فرم ایجاد کنید. هر فرم می تواند تنظیمات جستجوی سفارشی خاص خود را داشته باشد که به شما امکان می دهد فرم های پویایی را برای مناطق مختلف وب سایت خود ایجاد کنید. با افزونه های چند زبانه وردپرس و WooCommerce محبوب کار می کند. همچنین می توانید از Ajax برای نمایش نتایج جستجوی زنده بدون دانلود مجدد صفحه استفاده کنید. همراه با کد کوتاه و یک ابزارک جستجو به شما امکان می دهد به راحتی فرم های جستجو را در هر نقطه از وب سایت خود نمایش دهید.

قیمت: افزونه پایه رایگان است. نسخه ممتاز با ۱۹٫۹۹ دلار در سال شروع می شود.

۴- WP Google Search

WP Google Search به شما امکان می دهد قابلیت جستجوی وردپرس را به راحتی با جستجوی Google جایگزین کنید. استفاده از آن بسیار ساده است ، شما باید برای سایت خود یک جستجوی Google ایجاد کنید. پس از آن ، می توانید شناسه موتور جستجو را کپی کرده و در تنظیمات افزونه جای گذاری کنید. این افزونه همچنین دارای یک ابزارک است که به شما امکان می دهد جستجوی Google را در نوار کناری وردپرس خود نمایش دهید؛ همچنین می توانید از کد کوتاه برای نمایش فرم جستجو استفاده کنید.

قیمت: رایگان

۵- SearchWP Ajax Live

SearchWP Ajax Live یک افزونه افزودنی برای SearchWP است اما با هر فرم جستجوی وردپرس که از برچسب های قالب وردپرس داخلی برای نمایش فرم جستجو استفاده می کند ، کار می کند.

به محض اینکه کاربر شروع به تایپ می کند ، جستجوی موجود در وردپرس شما را با نتایج جستجوی آژاکس زنده افزایش می دهد. این تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد و نیازی به بارگیری مجدد صفحه ندارد.

این افزونه همچنین گزینه سفارشی سازی انعطاف پذیر را برای کاربران پیشرفته ارائه می دهد. اجازه دادن به آنها برای جدا کردن الگوی نتایج و ادغام عملکرد Ajax در هر فرم جستجو.

قیمت گذاری: رایگان

۶- YITH WooCommerce Ajax Search

 

YITH WooCommerce Ajax Search یک افزونه عالی جستجوی محصول WooCommerce است که به مشتریان کمک می کند تا به سرعت محصولات موجود در فروشگاه شما را پیدا کنند. این امکان را به شما می دهد تا به مشتریان اجازه دهید SKU ها را جستجو کنند ، در گروه های خاص محصول جستجو کنند و نتایج را بدون بارگیری مجدد صفحه فیلتر کنند.

YITH WooCommerce Ajax Search بسیار قابل تنظیم است. می توانید تصاویر کوچک ، نشان ها ، قیمت ها و تبلیغات را در نتایج جستجوی زنده نشان دهید. همچنین می توانید یک نوار جستجو به دسته های مختلف محصول یا صفحات فروشگاه اضافه کنید.

این افزونه با فروشگاه های WooCommerce کار می کند و با فروشگاه های چند زبانه کاملا سازگار است.

قیمت: از ۶۹٫۹۹ دلار در سال شروع می شود

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

ارسال دیدگاه جدید