چرا باید URL ورود به سیستم وردپرس خود را تغییر دهید؟

چرا باید URL ورود به سیستم وردپرس خود را تغییر دهید؟

زهرا عزتی

چرا باید URL ورود به سیستم وردپرس خود را تغییر دهید؟ کاملاً واضح است که برای اطمینان از ایمنی داده های شما ، ورود به وردپرس باید تغییر کند. وردپرس دارای یک URL ورود به سیستم استاندارد است که با استفاده از آن هر کاربر می تواند به تمام داده های داشبورد دسترسی پیدا کند. به طور پیش فرض ، همه سایت های پشتیبانی شده توسط وردپرس domain.com/wp-admin را به عنوان URL ورود به سیستم دارند که تقریباً توسط همه هکرها و ربات ها شناخته شده است که در نهایت خطر هک شدن و در نتیجه از دست دادن اطلاعات شما را افزایش می دهد. از این رو ، اغلب پیشنهاد می شود ورود وردپرس خود را از تغییر دهید.

چرا باید URL ورود به سیستم وردپرس خود را تغییر دهید؟

با تغییر ورود به وردپرس ، می توانید وب سایت یا وبلاگ خود را از هکرها در امان نگه دارید. اما ، سایر عواملی که باعث تغییر در ورود وردپرس می شوند چیست؟ در اینجا شما می توانید تمام اطلاعات لازم در مورد آن و برخی راه ها و همچنین تغییر ورود وردپرس خود را پیدا کنید. با ما در شتابان هاست همراه باشید.

تغییر URL برای ورود به سیستم وردپرس

هدف اصلی از تغییر ورود وردپرس خنثی کردن تلاش هکرها و ربات ها برای دستیابی به همه داده های موجود در وب سایت یا وبلاگ شما است. هنگامی که یک ربات یا هکر صفحه ورود شما را پیدا کرد ، آنها چندین تلاش برای ورود به سایت شما انجام می دهند ، اگرچه ممکن است در آن موفق نشوند ، اما در نهایت باعث دانلود در سرورها و صفحات زمانبر می شود. با تغییر اعتبار ورود به وردپرس ، می توانید سایت خود را ایمن نگه دارید. سایتهایی که اغلب با چنین حملاتی روبرو می شوند صفحه ورود به سیستم خود را پنهان می کنند تا دسترسی ناشناس داده نشود. همچنین باعث کاهش بار سرورها می شود.

اگر قصد دارید از برخی افزونه های امنیتی برای ایمن نگه داشتن اطلاعات ورود به سیستم استفاده کنید ، باید تصمیم را عاقلانه بگیرید. گزارش شده است که برخی از افزونه های امنیتی اطلاعات ورود به سیستم را به موارد پیش فرض تغییر می دهند ، به عنوان مثال wp-login که حدس آسانی برای هکرها است و منجر به هک شدن سایت شما می شود.

هنگامی که شروع به گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد ایمن سازی وب سایت وردپرس یا وبلاگ خود می کنید ، با چندین ترفند و برنامه مواجه می شوید که به شما کمک می کند اثرات مضر هک را دور نگه دارید و از اوقات خوبی با سایت خود لذت ببرید. اکنون ، شما باید بدانید که چگونه می توانید ورود وردپرس خود را تغییر دهید. یکی از روشهای پرکاربرد و ترجیحی برای تغییر ورود به وردپرس استفاده از افزونه WPS Login Hide است.

چرا باید URL ورود به سیستم وردپرس خود را تغییر دهید؟

جدای از امنیت و ایمنی ارائه شده توسط آن ، دلیل دیگری که آن را به بهترین حالت می رساند این است که استفاده از آن کاملا راحت و آسان است. پس از نصب و فعال سازی WPS ، به settings > WPS Hide Login بروید تا ورود به سیستم را تغییر دهید. پس از ورود به اینجا ، URL ورود جدیدی را که می خواهید تنظیم کنید تایپ کنید و سپس آن را ذخیره کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که دسترسی به wp-login و همچنین افراد غیر متصل را مسدود می کند ، اما اگر قبلاً وارد سیستم شده اید ، می توانید به آن دسترسی پیدا کنید و مستقیماً شما را به داشبورد می برد.

چرا باید URL ورود به سیستم وردپرس خود را تغییر دهید؟

علاوه بر این ، هنوز پلاگین های دیگری وجود دارد که به شما امکان می دهد واردات و گذرواژه های وردپرس خود را تغییر دهید ، از جمله URL ورود به سیستم سفارشی ، iThemes Security و Tesla Login Customizer. این افزونه ها هنگامی مفید هستند که وب سایت یا وبلاگ شما توسط چندین کاربر قابل دسترسی باشد ، این در صورتی است که سایت شما چندین نویسنده و متخصص دیگر دارد که در اطلاعات موجود در آنجا مشارکت دارند.

از آنجا که شما نگران ایمنی سایت خود هستید ، خوب است که ورود به سیستم وردپرس را مرتبا تغییر دهید تا هکرها هرگز نتوانند به سایت شما دسترسی پیدا کنند. استفاده از افزونه ها به درستی آن کار را انجام می دهد. با این حال ، بسته به نیاز خود باید به دنبال انواع مختلفی از افزونه ها باشید ، از جمله اینکه اگر یک وبلاگ یا وب سایتی را که چندین نفر در آن شرکت می کنند برای اجرای آن راه اندازی می کنید ، به افزونه ای نیاز دارید که اقدامات ایمنی مربوطه را ارائه می دهد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

ارسال دیدگاه جدید