چرا نباید اسم سایت خود را در گوگل سرچ کنیم

چرا نباید اسم سایت خود را در گوگل سرچ کنیم

مرتضی حبیبی

شاید برای برخی از شما همراهان این سوال پیش آمده است که چرا نباید اسم سایت خود را سرچ کنیم (در گوگل)؟ با مطالعه این مطلب می توانید به جواب سوال خود برسید. ما در این مطلب به شما همراهان عزیز شتابان هاست می گوییم که چرا نباید اسم سایت خود را سرچ کنیم. ما را همراهی کنید.

چرا نباید اسم سایت خود را در گوگل سرچ کنید:

در سال گذشته طبق آمار ۲ تریلیون جست و جو در گوگل انجام شده است. گوگل مدتی پیش اعلام کرده است که اگر نام سایت و یا کلمه کلیدی مربوط به سایت خود به طور مرتب جست و جو کنید ولی نتابج جست و جو روی هیچ کدام کلیک نکنید به مرور زمان سیستم گوگل تشخیص می دهد که جستجو کنندگان به این نتیجه علاقمند نیستند و شاید باعث شود که دیگر سایت شما یا کلمات کلیدی مربوط به سایت شما در نتایج گوگل نمایش داده نشود.

به همین دلیل ما به صاحبان کسب و کار توصیه می کنیم که نام سایت یا کلمات کلیدی مربوطه را هرگز جست و جو نکنند.

امیدواریم که جواب سوال خود یافته باشید. حال می خواهیم یک موضوع بسیار مهم درباره جست و جو نکردن نام سایت و یا کلمات کلیدی خاصی که برای نمایش در رتبه بندی گوگل از آنها استفاده کرده اید را به شما بگوییم.

اگر شما نام سایت یا کلمات کلیدی خاص را جست و جو کنید و روی آن ها کلیک نکنید باعث کاهش CTR صفحه یا سایت شما در گوگل می شود به همین دلیل به کاربران سایت خود اعلام کنید که اسم سایت یا کلمات کلیدی را جست و جو نکنند و اگر هم جست و جو می کنند بگویید آن را اجرا نمایند تا به مشکل نخورید.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

ارسال دیدگاه جدید