نحوه قرار دادن کلمات کلیدی در وب سایت

نحوه قرار دادن کلمات کلیدی در وب سایت

مرتضی حبیبی

شاید برخی از شما همراهان عزیز نمی دانید چگونه باید کلمات کلیدی را در وب سایت قرار دهید یا حتی اینکه نمی دانید کلمات کلیدی چه کمکی به افزایش رتبه سایت می کند. ما در این مقاله به شما همراهان عزیز نحوه قرار دادن کلمات کلیدی در سایت را آموزش می دهیم. ما را همراهی کنید.

برای قرار دادن کلمات کلیدی در سایت مقاله زیر را مطالعه کنید:

قرار دادن کلمات کلیدی در سایت یکی از وظایف متخصص SEO و تولید محتوا است. شما باید کلمات کلیدی را طوری انتخاب کنید که بازدیدکنندگان سایت شما در کوتاه ترین زمان ممکن موضوع آن مطلب یا صفحه را متوجه شوند.

نوشتن کلمات کلیدی در سایت:

شما با انتخاب درست کلمات کلیدی می توانید به موتورهای جست و جوی گوگل موضوع مطالب سایت را معرفی کنید و بر اساس آن برای مطالب شما را دسته بندی مناسبی قرار دهند تا مطالب شما بازدید کننده داشته باشد. اگر شما کلمات کلیدی مناسبی انتخاب کنید ربات های جست و جوگر گوگل به سایت شما نمره خواهند داد که باعث می شود سایت شما در صفحات اول نتایج جست و جو قرار گیرد و بازدید کننده شما افزایش یابد.

کلمات کلیدی در گذشته:

هنگامی که ربات های جست و جوگر گوگل نبودند شما با تکرار کلمات کلیدی می توانستید به صفحات اول گوگل برسید ولی الان دیگر این کار به دلیل وجود ربات های جست و جوگر انجام این کار بسیار دشوار شده است و شما باید بر اساس الگوریتم ربات ها پیش بروید تا بتوانید به صفحات اول برسید.

استفاده از کلمات کلیدی یا مترادف کلمات کلیدی در سطوح بالا :

استفاده از کلمات کلیدی یا مترادف کلمات در سطوح بالاتر زیر شاخه ها از جمله مواردی است که به SEO وب سایت شما کمک زیادی می کند. استفاده از کلمات کلیدی در سطوح بالاتر از زیر شاخه ها یعنی اینکه کلمات کلیدی را در تگ ها H یا در هدینگ قرار دهید. اگر شما این کار را انجام دهید ربات های گوگل متوجه انسجام متن می شوند و موضوعات اصلی سایت شما را بهتر متوجه می شوند. البته وجود کلمات کلیدی یا مترادف آن ها در محتوا، به ربات‌‌های گوگل ثابت می‌کند که مطلب شما ارزشمند است و پاسخگوی پرسش بازدیدکنندگان می‌باشد.

امیدواریم از مقاله قرار دادن کلمات کلیدی بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: Put keywords on the website کلمات کلیدی چه کمکی به افزایش رتبه سایت می کند

ارسال دیدگاه جدید