چرا هر تجارتي (كوچك و بزرگ) نیاز به SEO دارد

چرا هر تجارتي (كوچك و بزرگ) نیاز به SEO دارد

زهرا عزتی

یک برنامه SEO مناسب می تواند تجارت شما را به شکلی توسعه دهد که رسانه های اجتماعی نتوانند ، بنابراین شما به یک برنامه بازاریابی واقعاً مؤثر نیاز دارید. یادگیری ساده SEO کاملاً پیچیده یا دشوار نیست. و با تغییر بزرگ خرید آنلاین ، SEO می تواند تفاوت در یافتن كاربران جدید یا از دست دادن رقبای بیشتر جستجوگرها را ایجاد کند. در اين مقاله ، به سوال  چرا هر تجارتي (كوچك و بزرگ) نیاز به SEO دارد مي پردازيم با ما در شتابان هاست همراه باشيد.

به نحوه خرید مشتریان نگاه کنید

برای درک اینکه چگونه و چه زمانی نیاز به SEO داريد و همچنين چه زماني نياز به رسانه های اجتماعی داريد ، مهم است که درک کنید که مشتریان چگونه تصمیم می گیرند انواع چیزهایی را که می خواهند خریداری کنند. به طور معمول ، مشتریان هنگام خرید ، سه مرحله بسیار کلی را طی می کنند.

آگاهی: آگاهی می تواند از چند طریق اتفاق بیفتد. یکی در حال آگاهی از یک مشکل موجود است. به عنوان مثال ، قهوه ساز سازنده مشتری شما می شکند و می دانند که بلافاصله به یک مورد دیگر احتیاج دارند. نوع دیگر آگاهی ، یادگیری در مورد یک محصول جذاب است. به عنوان مثال ، مشتری شما یک کیف دستی را با تصویری از میناکاری خون آشام روی آن می بیند و آنها آن را می خواهند.

تحقیقات: راه بازگشت به سال ۲۰۱۸ ، حتی قبل از اینکه همه وقت زیادی را به صورت آنلاین بگذرانیم ، ۸۸٪ از مصرف کنندگان قبل از خرید تحقیق در مورد خریدها انجام داده اند. تحقیقات می تواند به معنای جستجوی بهترین فروشنده ها با اجناس و قيمت مناسب باشد.

خرید: هنگامی که مشتری شما احساس رضایت کرد که آنها بهترین محصول ، قیمت و بازرگان را دریافت کرده اند ، آنها بيشتر خریداری می کنند.

حرکت از طریق این مراحل می تواند به آرامی اتفاق بیفتد. به عنوان مثال ، اگر قصد خرید یخچال و فریزر برای خانه جدید خود را دارید ، احتمالاً می خواهید زمان زیادی را صرف تحقیق در مورد مدل های مختلف ، تولید کنندگان و خرده فروشان کنید. مشتریان می توانند هر سه مرحله را به سرعت طی کنند. شاید آنها یک تی شرت را ببینند که می دانند پدرشان دوست دارد ، بنابراین یک بررسی سریع انجام می دهند تا اطمینان حاصل کنند که بازرگان مشروعیت دارد و سپس آن را خريداري مي كنند. همچنین می توانید مشتریان خود را مورد بررسی قرار دهید تا دریابید که چگونه ترجیح می دهند خرید کنند.

رسانه های اجتماعی برای ایجاد آگاهی از برند و ترافیک

رسانه های اجتماعی برای اطلاع رسانی در مورد شغل شما بسیار عالی است ، این بدان معنی است که برای مرحله آگاهی از روند خرید مهم است. همچنین برای ایجاد روابطی که می تواند به تحقیقات و مراحل خرید منجر شود ، بسیار مهم است. هنگامی که مشتریان از مارک شما آگاه هستند و از آن خوششان می آید ، هنگام تحقیق در مورد خرید ، احتمالاً آن را در نظر می گیرند.

جستجوگرها برای دستیابی به مشتریان

بیشتر مردم از موتورهای جستجوگر استفاده می کنند تا بفهمند پول خود را در کجا خرج کنند. این ارقام را از Google در نظر بگیرید:

  • در سراسر جهان ، ۷۴٪ از خریدارانی که از فروشگاه های اطراف خریداری می کنند ، گفتند که کالاهای موجودی ، مکان ها و ساعاتی را قبل از ترک خانه جستجو می کنند.
  • ۶۰٪ از کاربران تلفن های هوشمند از صفحه نتایج جستجو به مشاغل رسیده اند.
  • تقریبا نیمی (۴۹٪) می گویند که از Google استفاده می کنند تا پیشنهاداتی را برای خرید محصولات ارائه دهند

بدیهی است ، بسیاری از خریداران مستقیما به سمت خرید حرکت می کنند. اگر کسب و کار شما در نتایج جستجوی آنها نشان داده نشده است ، شما فروش خود را از دست می دهید.

نکته اصلی برای نمایش در جستجوهایی که همه این مشتریان انجام می دهند چیست؟ سئو.

با اصول سئو آشنا شوید:
SEO (بهینه سازی موتور جستجو) روشی جالب برای گفتن این است که شما می توانید با حضور در بالاترین حد ممکن در نتایج جستجو ، شغل خود را آنلاین پیدا کنید.

اصول اولیه SEO شامل موارد زیر است:

  • کلمات کلیدی: مواردی مانند “بهترین نگهدارنده سگ در نزدیکی من”. داشبورد Google Analytics خود را بررسی کنید تا ببینید کدام کلمات کلیدی مشتریان برای یافتن شما استفاده می کنند.
  • محتوا: تمام کلمات و رسانه های موجود در سایت شما. همه این موارد باید بر کلمات کلیدی متکی باشد که مشتریان شما استفاده می کنند و برچسب ها و عناوین مربوطه را دارند.
  • عناوین: بخش هایی از صفحات وب و پست های وبلاگ شما که موتورهای جستجو اطلاعات را اسکن می کنند. به عنوان مثال ، “با اصول سئو آشنا شوید” یک تيتر سطح ۲ است که برای یک ربات جستجو در مورد این بخش توضیح می دهد. از کلمات کلیدی برای مرتبط بودن عناوین خود استفاده کنید.
  • URL ها: حداقل ، URL های شما باید آنچه را که هر صفحه در سایت شما درمورد آن است ، مانند “https://www.hostgator.com/cloud-hosting” نشان دهند.
    ابرداده و برچسب ها: برچسب های کلمات کلیدی در پشت صحنه در محتوای شما که به ربات های جستجو در سایت شما می گوید.

ما را در شتابان هاست دنبال كنيد.