دامنه پریمیوم (Premium) چیست؟

دامنه پریمیوم (Premium) چیست؟

علی مرادی

دامنه های پریمیوم نام دامنه هایی هستند که قبلاً ثبت شده اند و اکنون با قیمت بالایی نسبت به دامنه معمولی فروخته می شوند. برخی از افراد حتی نام دامنه را به طور خاص ثبت می کنند تا بتوانند بعداً دوباره فروش کنند.

خرید دامنه Premium بهترین راه برای تأمین نام دامنه های محبوب است که در غیر این صورت قادر به ثبت نام آن نخواهید بود.

در ادامه با ما در شتابان هاست همراه باشید.

چرا یک نام دامنه پریمیوم گران است؟

نام دامنه Premium بیش از ثبت نام دامنه استاندارد هزینه دارد زیرا نامهای دامنه کوتاه به یاد ماندنی تر و قابل فروش تر هستند ، این می تواند به امنیت مکان های برتر با موتورهای جستجو کمک کند.

یافتن دامنه های یک کلمه عمومی و یا دو یا سه حرفی ثبت نشده تقریباً غیرممکن است ، این امر باعث می شود که بعضی از خریداران مایل به پرداخت مبالغ زیادی برای نام دامنه پریمیوم و مالکیت نادر و کمیاب باشند.

چه موقع هنگام سفارش ، یک نام دامنه Premium دریافت می کنم؟

هنگامی که خرید دامنه پریمیوم را تمام کردید ، به طور خودکار به رجیستر کننده خود منتقل می شود و جزئیات مالکیت به روز می شود. سپس دامنه در حساب کاربری رجیستر کننده شما قرار می گیرد تا بتوانید در کنار سایر دامنه های خود مدیریت کنید.

آیا می توانم سفارش نام دامنه پریمیوم را لغو کنم؟

بر خلاف ثبت محصولات دیگر ، در هنگام خرید نام دامنه پریمیوم که قبلاً وجود دارد ، هیچ مهلتی وجود ندارد ، زیرا فقط مالکیت نام دامنه را منتقل می کنید.

از آنجا که این انتقال مالکیت فوراً اتفاق می افتد ، نمی توان سفارش نام دامنه Premium را که یکبار برای آن پرداخت شده بود لغو کرد.

امیدوارم این مقاله براتون مفید بوده باشه.

ما رو تو شتابان هاست دنبال کنید. 🙂

ارسال دیدگاه جدید