مشاهده کاربران مسدود توسط ابزار Suspended Accounts در WHM

مشاهده کاربران مسدود توسط ابزار Suspended Accounts در WHM

مرتضی حبیبی

شاید بعضی از شما همراهان عزیز شتابان هاست می خواهید تمام کاربران مسدود خود را مشاهده کنید ولی نمی دانید از کجا این کار را انجام دهید پس ما رو همراهی کنید تا بهتون آموزش بدیم که این کار رو چطور تو پنل WHM انجام بدید.

کاربرد Suspended Accounts در WHM:

اگر حساب cPanel را از طریق WHM به حالت تعلیق در آورده اید یا به دنبال راهی آسان برای یافتن همه حساب های موجود در سرور WHM خود هستید که به حالت تعلیق درآمده است، WHM راهی آسان برای این کار ارائه می دهد. از صفحه حساب های معلق لیست WHM، می توانید به راحتی یک حساب را متوقف کرده یا حتی یک حساب را فسخ کنید.

از کجا لیست Suspended Accounts را پیدا کنید:

ابتدا وارد پنل WHM خود شوید.

سپس از قسمت Account Information وارد بخش Suspended Accounts شوید. با این کار شما به صفحه ای می روید که می توانید تمام حساب های معلق را روی سرور مشاهده کرده و جزئیات مختصری از آنها را مشاهده کنید.

مشاهده کاربران مسدود(Suspended) :

با صفحه حساب های معلق در WHM، اطلاعات مختصری درباره هر حساب cPanel که به حالت تعلیق در آمده است، خواهید دید. اگر می خواهید حساب کاربری cPanel را لغو یا خاتمه دهید، می توانید به شناسایی یک حساب کاربری کمک کنید.

Domain – این دامنه اصلی برای حساب cPanel است که به حالت تعلیق درآمده است.

User – این نام کاربری cPanel برای حسابی است که به حالت تعلیق در آمده است.

Owner – اگر حساب cPanel تحت یک حساب نماینده فروش ایجاد شده باشد، این ستون آن اطلاعات را نشان می دهد. در غیر این صورت، اگر حساب در حساب اصلی WHM ایجاد شده است، root نشان می دهد.

Date Suspended – وقتی حساب به حالت تعلیق درآمد، تاریخ و زمان دقیق تعلیق حساب را نگه می دارد.

Reason – اگر دلیلی در تعلیق حساب مشخص نشده باشد، WHM دلیل “Unknown” را ذکر می کند. در غیر این صورت، دلیل آن را در اینجا نشان می دهد.

Locked – در صورت تعلیق در هنگام قرار گرفتن قفل شده است. با قفل تعلیق، این بدان معنی است که فقط حساب های نماینده فروش با مجوز ALL قادر به لغو حساب هستند.

Unsuspending حساب:

مرحله اول: پس از ورود به سیستم WHM و پیمایش به صفحه حساب های معلق در WHM، یک دکمه Unsuspend در کنار هر حساب معلق وجود خواهد داشت. حسابی را که می خواهید Unsuspend کنید پیدا کنید.

مرحله دوم: پس از پیدا کردن حسابی که مایلید از حالت تعلیق درآید، روی دکمه آبی Unsuspend کلیک کنید.

مرحله سوم: پس از کلیک بر روی دکمه Unsuspend، پنل WHM شروع به Unsuspend اکانت خواهد کرد و خروجی را برای شما لیست می کند.

حذف یک حساب ساسپند:

مرحله اول: علاوه بر اینکه می توانید به حالت تعلیق در بیاورید، می توانید یک حساب کاربری را حذف کنید. از صفحه Suspended Accounts در WHM ، حسابی را که می خواهید حذف کنید پیدا کنید.

مرحله دوم: پس از یافتن حساب، روی دکمه Terminate در سمت راست لیست حساب کلیک کنید.

مرحله سوم: پس از کلیک بر روی Terminate حساب، به صفحه جدیدی آورده می شوید که در آنجا درخواست تأیید حذف حساب را خواهد کرد. اگر مطمئن هستید که می خواهید ادامه دهید، روی دکمه قرمز رنگ Yes کلیک کنید تا حساب را حذف کنید.

امیدورایم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: آموزش WHM

ارسال دیدگاه جدید