Unsuspend پهنای باند اکانت سی پنل در WHM

Unsuspend پهنای باند اکانت سی پنل در WHM

مرتضی حبیبی

شاید بعضی از شما همراهان عزیز می خواهید که پهنای باند اکانت سی پنل را Unsuspend کنید ولی نمی دانید این کار رو چطور این کار رو انجام بدید ما رو همراهی کنید تا بهتون آموزش بدیم که این کار رو تو پنل WHM انجام بدید.

Unsuspend پهنای باند یک اکانت در WHM:

ما قصد داریم در مورد چگونگی Unsuspend پهنای باند اکانت صحبت کنیم. در اینجا می خواهیم در مورد اکانت های Unsuspend که بیش از حد پهنای باند استفاده کرده اند و به حالت suspend درآمده اند بحث کنیم. در کنار آن، ما همچنین در مورد چگونگی دستیابی به سیستم محدوده پهنای باند برای هر اکانت، روش های حذف این محدودیت ها و نحوه لغو اکانت از پهنای باند پایدار ، بحث می کنیم.

بیایید در مورد چگونگی مدیریت سیستم محدوده پهنای باند برای هر اکانت بحث کنیم:

بیشتر سیستم بطور خودکار محدودیت های موقت را روی اکانت هایی که بیش از حد پهنای باند ماهانه استفاده می کنند ایجاد می کند و سیستم بطور خودکار محدودیت ها را در ابتدای هر ماه حذف می کند.

نکته مهم: محدودیت پهنای باند فقط توسط سیستم به سرویس های آپاچی تحمیل می شود. کاربران می توانند به FTP Mail، خدمات DAV دسترسی پیدا کنند حتی اگر از حد پهنای باند ماهانه بیشتر استفاده کرده باشند.

Unsuspend پهنای باند اکانت سی پنل در WHM مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا وراد پنل WHM خودتون بشید.

و بعد از قسمت Account Functions وارد بخش Unsuspend Bandwidth Exceeders بشین تا بتونید پهنای باند اکانت مورد نظر خودتون رو از حالت suspend در بیارین.

 

Unsuspend پهنای باند یک اکانت در WHM

 

نکته : این ابزار اکانت هایی را که در حال حاضر یک پهنای باند دارند و از محدوده مشخص شده فراتر رفته رو با یک پیام نشان می دهد، این ابزار موقتاً تا بررسی پهنای باند بعدی به حالت تعلیق در می آورد. پهنای باند معمولاً روزانه بررسی می شود.

روی Proceed کلیک کنید. با کلیک روی این گزینه اکانت هایی که به دلیل استفاده بیش از حد از پهنای باند به حالت تعلیق در آمده بودند، اکنون باید فعال باشند.

 

Unsuspend پهنای باند یک اکانت در WHM

 

اکنون می دانید چگونه می توانید همه اکانت هایی که از WHM در محدوده پهنای باند ماهانه فراتر رفته اند، unsuspend کنید.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها: Apache FTP Mail Unsuspend پهنای باند یک اکانت آموزش WHM

ارسال دیدگاه جدید