موارد آزار دهنده در وردپرس

موارد آزار دهنده در وردپرس

زهرا عزتی

مانند اکثر موارد در زندگی ، وردپرس نیز دارای سهم مناسبی از موارد آزار دهنده است. کنار آمدن با این مزاحمت ها با سیستم و فرایندهای مناسب بسیار آسان است. در این مقاله ما موارد آزار دهنده در مورد وردپرس و نحوه رفع آنها را به شما نشان خواهیم داد. با ما در شتابان هاست همراه باشید.

۱- تنظیم بکاپ گیری از وردپرس

موارد آزار دهنده در وردپرس

وردپرس با سیستم بکاپ داخلی تعبیه نشده است. شما قرار است بجای اتکا به شرکت هاست وردپرس خود نسخه بکاپ تهیه کنید. داشتن یک نسخه بکاپ به طور منظم باعث ناامیدی شما می شود. معرفی بکاپ گیری رایگان و پولی زیادی برای وردپرس وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر ۷ بهترین افزونه بکاپ گیری از وردپرس را مشاهده کنید.

 

۲- فعال کردن کد کوتاه برای ابزار های وردپرس

موارد آزار دهنده در مورد وردپرس

کد کوتاه به شما امکان می دهد بدون نوشتن هیچ کدی ، عملکرد را در متن وردپرس اضافه کنید. با این حال ، کد کوتاه در ابزارهای متنی وردپرس به طور پیش فرض کار نمی کند. خوشبختانه ، یک راه حل آسان برای آن وجود دارد.  این کد را به فایل functions.php طرح زمینه خود یا در یک افزونه مخصوص سایت اضافه کنید.

add_filter('widget_text','do_shortcode');

اگر نمی خواهید کد را به صورت دستی اضافه کنید ، می توانید افزونه Shortcode Widget را نصب و فعال کنید.

غیرفعال کردن تمام افزونه های وردپرس

موارد آزار دهنده در وردپرس

هنگام عیب یابی مشکلی در سایت وردپرس خود ، به شما توصیه می شود که تمام افزونه های وردپرس را غیرفعال کنید. فقط می توانید به صفحه افزونه ها رفته و همه افزونه ها را غیرفعال کنید.

. تنظیم به روزرسانی خودکار افزونه های وردپرس

نکات آزاردهنده در مورد وردپرس

تمام افزونه های خوب وردپرس به طور منظم به روز می شوند. اگر از بهترین افزونه های وردپرس در وب سایت خود استفاده می کنید ، احتمال این وجود دارد که مرتباً به روزرسانی کنید.

نصب به روزرسانی ها فقط چند ثانیه طول می کشد ، اما ورود به سیستم و یافتن به روزرسانی های جدید باعث حواس پرتی می شود.

 

افزونه Hello Dolly را حذف کنید

نکات آزاردهنده در مورد وردپرس

هر سایت وردپرس دارای دو افزونه پیش فرض از پیش نصب شده است که Hello Dolly یکی از آنهاست. این افزونه هیچ به روزرسانی دریافت نمی کند و برای سایت شما مفید نیست.

نمایش گزیده هایی در RSS Feed

موارد آزاردهنده در وردپرس

وردپرس همچنین مقالات کامل شما را در RSS Feed نشان می دهد. این بدان معناست که کاربرانی که پیام های شما را در یک فیدخوان می خوانند ، دلیلی برای بازدید از وب سایت شما نخواهند داشت.

به راحتی می توانید این مورد را از قسمت مدیریت وردپرس تغییر دهید. به Settings » Reading بروید و به پایین گزینه”For each article in a feed ، show “بروید و Summary را انتخاب کنید. برای ذخیره تنظیمات خود ، روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

ارسال دیدگاه جدید