کاربرد Manage Demo Mode در WHM

کاربرد Manage Demo Mode در WHM

مرتضی حبیبی

شاید برخی از شما همراهان عزیز در پنل WHM با گزینه Manage Demo Mode مواجه شده باشید ولی کارآیی و نحوه استفاده از این ابزار را نمی دانید. ما در این مطلب به شما همراهان عزیز شتابان هاست کاربرد Manage Demo Mode در WHM را آموزش می دهیم. ما را برای یادگیری کاربرد و نحوه استفاده از Manage Demo Mode در WHM همراهی کنید.

کاربرد Manage Demo Mode در WHM:

در این آموزش قصد داریم در مورد چگونگی فعال یا غیرفعال کردن demo mode در WHM صحبت کنیم. این ویژگی به شما امکان می دهد تا هر حساب cPanel را روی سرور خود به یک حساب نمایشی تبدیل کنید که در آن می توانیم یک حساب آزمایشی cPanel را برای مشتریان فراهم کنیم تا کاربران بتوانند وارد حساب کاربری خود شوند و مرور کنند. کاربران را از ایجاد تغییرات زنده در وب سایت محدود می کند. به نظر می رسد demo mode کاملاً کاربردی است اما توانایی کاربر را در تغییر پرونده ها و پوشه ها محدود می کند. معمولاً به عنوان یک ابزار فروش برای نشان دادن ظاهر کنترل پنل ها به مشتریان خود استفاده می شود.

برای فعال کردن demo mode در WHM می توانید مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا وارد پنل WHM خود شوید.

سپس از قسمت Account Functions روی گزینه Manage Demo Mode کلیک کنید تا این ابزار برای شما اجرا شود.

حسابی را که می خواهید برای آن Demo Mode را فعال کنید انتخاب کنید و روی دکمه “Modify” کلیک کنید. سپس روی گزینه Enable کلیک کنید تا Demo Mode برای آن حساب فعال شود. و اگر می خواهید این ویژگی را غیرفعال کنید ، روی دکمه “غیرفعال” کلیک کنید.

در صورت نیاز به کمک بیشتر ، لطفاً با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: آموزش WHM

ارسال دیدگاه جدید