نصب ماژول ionCube در پنل دایرکت ادمین

نصب ماژول ionCube در پنل دایرکت ادمین

مرتضی حبیبی

بطور کلی Ioncube یک ماژول php است که فایل های رمزگذاری شده php را درست می کند و سرعت صفحات وب را بالا می برد. معمولا برای برنامه هایی که بر پایه php هستند نیاز است. این ابزار از روش compiling the bytecode برای کدگذاری استفاده می کند و در نتیجه کد اصلی (source code) حذف می کند و runtime را کاهش می دهد. ما در این مقاله به شما همراهان عزیز نحوه نصب ionCube در پنل دایرکت ادمین را به شما آموزش می دهیم. ما را همراهی کنید.

برای ionCube در پنل دایرکت ادمین مراحل زیر را طی کنید:

ionCube چیست:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در سرور دایرکت ادمین هنگام نصب اسکریپت هایی مانند WHMCS و یا قالب وردپرس (wordpress) با خطایی مانند خطای زیر مواجه شوید:

Site error: the ionCube PHP Loader needs to be installed. This is a widely used PHP extension for running ionCube protected PHP code, website security and malware blocking. Please visit get-loader.ioncube.com for install assistance.

این خطا به دلیل نصب نبودن ویژگی ionCube بر روی سرور شما است.

برای رفع این مشکل ابتدا وارد سرور لینوکس خود شوید.( از طریق نرم افزار Putty)

سپس دستورات زیر را به صورت خط به خط وارد کنید تا این ماژول را در سرور شما نصب شود:

#parsvds

cd /usr/local/directadmin/custombuild

./build update

./build set ioncube yes

./build ioncube

بعد از وارد کردن این دستورات ماژول ionCube در سرور لینوکس شما نصب می شود و دیگر با خطای …Site error: the ionCube PHP Loader needs to be installed مواجه نخواهید شد.

به همین راحتی می توانید که این ماژول نصب کنید. امیدواریم توانسته باشیم که نصب ماژول ionCube را به خوبی به شما توضیح داده باشیم.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: Install ionCube آموزش دایرکت ادمین ماژول ionCube نصب ionCube

ارسال دیدگاه جدید