رفع خطای “The site ahead contains harmful programs”

رفع خطای “The site ahead contains harmful programs”

زهرا عزتی

آیا خطای “The site ahead contains harmful programs” در وب سایت شما رخ داده است؟ این خطا معمولاً به این معنی است که وب سایت شما هک شده و Google آن را ناامن نشان مي دهد. حتی گاهی اوقات وقتی هک را برطرف می کنید ، خطا همچنان نشان داده می شود. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه خطاي سایت را برطرف کنید؛ با ما در شتابان هاست همراه باشيد.

رفع خطای “The site ahead contains harmful programs”

رفع خطاي "This site ahead contains harmful programs" در وردپرس

اين خطا زماني رخ مي دهد كه سايت ، با برنامه هاي مضر روبرو شود.یکی از دلایل این است که ممکن است وب سایت شما هک شده باشد؛ این کد از وب سایت آلوده به بازدید کنندگان وب سایت گسترش می یابد و حتی می تواند به وب سایت های دیگر نیز سرایت کند. اگر کدی مشکوک را پیدا کند که می تواند یک بدافزار یا Trojan باشد ، Google یک وب سایت را با این هشدار مشخص می کند؛ همچنين به کاربران هشدار می دهد هنگام بازدید از این سایت ها مراقب باشند؛ یکی دیگر از دلایل عمده این خطا نمایش تبلیغات از شبکه های تبلیغاتی با کیفیت پایین است.

تهیه نسخه بکاپ:

قبل از شروع ، لطفاً از سایت وردپرس خود یک نسخه بكاپ تهیه کنید. اگر قبلاً یک سیستم بكاپ تهیه کرده اید ، ممکن است به آن نیاز داشته باشید. حذف بدافزار و بازیابی وب سایت می تواند به یک کار بسیار پیچیده تبدیل شود. گاهي ممكن است شما سايت را كامل پاكسازي كرده اما کد مخرب دوباره بازگردد این روند تا زمانی که بتواند Backdoor را يافته و از آن خارج شود ادامه خواهد داشت.

Backdoor به روشی برای دور زدن احراز هویت طبیعی و به دست آوردن توانایی دسترسی از راه دور به سروري که شناسایی نشده است ، گفته می شود. یافتن Backdoor نیز کار ساده ای نیست زيرا می تواند یک رمز عبور به خطر بیافتد ، مجوزهای فایل ناامن یا یک فايل مبدل هوشمندانه باشد.

هنگامی که Backdoor را با موفقیت حذف کردید ، باید تمام فايل ها و ديتابيس خود را از نظر وجود کد مخرب کاملاً بررسی کنید. همانطور که مشاهده می کنید پاکسازی کردن و آلوده شدن سایت وردپرس می تواند کار بسیار طاقت فرسایی باشد. به همین دلیل است که ما از Sucuri در همه وب سایت های خود استفاده می کنیم.

Sucuri چيست؟

Sucuri یک سرویس نظارت بر وب سایت برای کاربران وردپرس است. این سایت ۲۴/۷ سایت شما را برای فعالیت مشکوک کنترل می کند ، از هرگونه تلاش برای هک سایت شما جلوگیری می کند. هزینه آن ۱۹۹ دلار در سال است. پس از اطمینان از پاک بودن وب سایت خود ، می توانید از Google بخواهید که این اخطار را از نتایج جستجو حذف کند.

برای این کار باید از ابزارهای Webmaster Google استفاده کنید. پس از ورود ، باید روی قسمت checkbox and request a review کلیک کنید. در این صفحه هرگونه مسئله امنیتی که Google ممکن است در وب سایت شما پیدا کرده باشد ، ذکر خواهد شد. همچنین می توانید پیوندهای مربوط به منابع را در سایت خود پاكسازي کنید.

هنگامی که مشکلات را برطرف کردید ، روی کادر تأیید کلیک کرده و درخواست بازبینی کنید.

در صورت عدم مشاهده مشکل امنیتی در ابزار Google Webmaster ، برای گزارش هشدار phishing warning باید از فرم زیر استفاده کنید.

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره رفع ارور Not Responding در Google chrome كليك كنيد.

رفع خطاي "This site ahead contains harmful programs" در وردپرس

ما به شما نحوه رفع خطاي “The site ahead contains harmful programs”در وردپرس را آموزش داده ايم. ما را در شتابان هاست دنبال كنيد.

ارسال دیدگاه جدید