نحوه ایجاد Autoblog در وردپرس

نحوه ایجاد Autoblog در وردپرس

زهرا عزتی

Autoblog یک سایت وردپرس خودکار است که مطالب را از منابع دیگر می کشد و آنها را منتشر می کند. در این مقاله ، نحوه ایجاد Autoblog در وردپرس را به شما نشان خواهیم داد. با ما در شتابان هاست همراه باشيد.

Autoblog در وردپرس چیست؟

Autoblog یا (وبلاگ خودکار ) وب سایتی است که با استفاده از فیدهای RSS به طور خودکار محتوا را از وب سایت های دیگر جمع آوري مي كند. عمدتا این اصطلاح با محتوا وبلاگ های هرزنامه مرتبط است. با این حال ، بسیاری از سناریوهای استفاده کاملاً خوب و سودآور برای ابزارهای وبلاگ نویسی وجود دارد.

به عنوان مثال ، می توان از وبلاگ خودکار برای ایجاد یک وب سایت سرپرستی استفاده کرد که اخبار مربوط به موضوعات خاص را جمع آوری می کند و سپس آنها را در یک سقف ارائه می دهد. وبلاگ خودکار همچنین می تواند در اینترانت های شرکت و وب سایت های خصوصی مورد استفاده قرار گیرد.

با گفتن این موارد ، بیایید نگاهی به چگونگی ایجاد اتوبلاگ در وردپرس بیندازیم

ایجاد Autoblog در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه WP RSS Aggregator است.

پس از نصب و فعال سازی همه افزونه ها ، به سادگی به RSS Aggregator »افزودن جدید برای افزودن منبع خبر جدید مراجعه کنید

نحوه ایجاد Autoblog در وردپرس

ابتدا باید عنوان این منبع خبری را ارائه دهید و سپس feed RSS  URL را ارائه دهید.

در مرحله بعدی باید به قسمت “Feed to Post” مراجعه كنيد. در اینجا شما باید نوع پست را برای موارد feed وارد شده انتخاب کنید.

نحوه ایجاد Autoblog در وردپرس

به طور پیش فرض ، این افزونه پست ها را به عنوان پیش نویس وارد می کند. اگر می خواهید ، می توانید آن را منتشر كنيد.

فراموش نکنید که کادر کنار گزینه “Force full content” را علامت بزنید. با استفاده از این گزینه ، به WP RSS Aggregator اجازه می دهد متن کامل پست ها را fetch کند.

در مرحله بعدی ، باید بخش “Feed for post – images” را تنظیم کنید. اینجا جایی است که نحوه عملکرد تصاویر وبلاگ خود را تنظیم می کنید.

نحوه ایجاد Autoblog در وردپرس

این تكنيك می تواند به طور خودکار تصاویر را از منابع فید وارد کرده و در کتابخانه رسانه وردپرس شما ذخیره کند. همچنین می تواند اولین تصویر را در محتوا fetch کند سپس، از آن به عنوان تصویر برجسته استفاده کند. شما باید این گزینه ها را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید.

برای وارد کردن یا حذف محتوای منطبق با کلمات کلیدی یا برچسب های خاص ، می توانید از فیلتر کردن کلید واژه استفاده کنید. همچنین می توانید قبل یا بعد از مقاله منبع محتوای سفارشی اضافه کنید. پس از پایان کار بر روی دکمه Publish Feed کلیک کنید.

اکنون می توانید از قسمت پست های خود بازدید کرده و موارد Feed وارد شده به سایت وردپرس خود را مشاهده کنید. در صورت نیاز ، فرآیند را تکرار کنید تا منابع Feed بیشتری اضافه کنید. با مراجعه به RSS Aggregator »Feed Sources می توانید وضعیت فیدهای خود را بررسی کنید.

نحوه ایجاد Autoblog در وردپرس

اضافه کردن سریع چندین منبع فید برای وبلاگ خودکار

افزودن هر منبع feed و پیکربندی یک به یک آنها می تواند کاری خسته کننده باشد. در اینجا نحوه دستیابی سریع به یکباره چندین فید با استفاده از همان تنظیمات آورده شده است. به RSS Aggregator »تنظیمات بروید و روی تب Feed to Post کلیک کنید. در اینجا می توانید تنظیمات پیش فرض فید را برای ارسال افزونه پیکربندی کنید.

این تنظیمات برای همه منابع خبری که در مرحله بعدی اضافه می کنید اعمال خواهد شد.

نحوه ایجاد Autoblog در وردپرس

در مرحله بعدی ، باید به RSS Aggregator »Import & Export مراجعه کنید. باید نام و نشانی اینترنتی feed sources خود را اضافه کنید.

URL و نام feed را با ویرگول و فاصله جدا کنید. در هر خط یک منبع فید اضافه کنید

نحوه ایجاد Autoblog در وردپرس

پس از آن بر روی دکمه bulk import کلیک کنید تا به سرعت همه منابع feed به وبلاگ خودکار وردپرس خود اضافه شود.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یک Autoblog در WordPress ایجاد کنید. ما را در شتابان هاست دنبال كنيد.😊

 

 

ارسال دیدگاه جدید