نحوه افزودن یا تغییر نام كامل خود در وردپرس

نحوه افزودن یا تغییر نام كامل خود در وردپرس

زهرا عزتی

نحوه افزودن یا تغییر نام كامل در وردپرس چگونه است؟

در حین نصب ، وردپرس از شما می خواهد که یک نام کاربری وارد کنید. این نام کاربری در قالب WordPress شما به عنوان نویسنده نوشته یا مدیر سایت ، نمایش داده می شود. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید نام کامل خود را در وردپرس اضافه یا تغییر دهید. با ما در شتابان هاست همراه باشيد.

چرا شما باید از یک نام کامل در وردپرس استفاده کنید

اغلب افراد نام های کاربری را انتخاب می کنند که به راحتی به خاطر سپرده می شود و ترکیبی از کلمات یا حروف مختلف است. چنین نامهای کاربری وقتی به عنوان نام نویسنده نمایش داده می شوند کمی عجیب به نظر می رسند. می توانید نام کاربری خود را در وردپرس تغییر دهید ، یک روش ساده برای تغییر نام نمایشی شما وجود دارد.

وقتی یک نام منسجم در مقابل نام کاربری دارید ، بسیار حرفه ای به نظر می رسد. همچنین به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوا را با یک نویسنده خاص مرتبط کنند. این نام تجاری یا (لقب) شخصی شما را ایجاد می کند و کاربران با نام شما آشنا می شوند.

تغییر یا افزودن نام در وردپرس

افزودن نام خود به وردپرس برای استفاده از نام به جای نام کاربری در واقع بسیار آسان است. به سادگی قسمت کاربران و صفحه نمایه خود بروید. اگر قادر به دیدن کاربران در فهرست مدیریت وردپرس خود نبودید ، این بدان معنی است که شما مدیر این سایت نیستید. با کلیک روی منوی Profile (نمایه ، شناسنامه) می توانید تغییراتی ایجاد کنید. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، به قسمت Name (نام) بروید و در آنجا می توانید گزینه های اضافه کردن نام ، نام خانوادگی و نام مستعار خود را مشاهده کنید.

 

نحوه افزودن یا تغییر نام كامل خود در وردپرس

پس از پر کردن این قسمت ها ، روی منوی کشویی کنار گزینه “نمایش عمومی نام” کلیک کنید.

اکنون می توانید از نام یا نام خانوادگی ، نام کامل ، نام مستعار یا نام کاربری خود برای انتخاب شدن با پست های خود انتخاب کنید. پس از انتخاب نامی که می خواهید استفاده کنید؛

نحوه افزودن یا تغییر نام كامل خود در وردپرس

روی دکمه بروزرسانی شناسنامه (update profile) کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.

اگر اکنون به وب سایت خود مراجعه کرده اید ، پست هایی را مشاهده خواهید کرد که به جای نام کاربری ، نام کامل شما را نشان می دهند.

 

نحوه افزودن یا تغییر نام كامل خود در وردپرس

ما به شما نحوه افزودن یا تغییر نام كامل خود در وردپرس را آموزش داده ایم. ما را در شتابان هاست دنبال كنيد. 😊

ارسال دیدگاه جدید