افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

زهرا عزتی

بسیاری از مشاغل مزایای ارتباط مستقیم با مخاطبان خود از طریق ایمیل را از دست می دهند. با عضویت در لیست ایمیل شما ، می توانید میزان بازدید را افزایش دهید ، فروش بیشتری داشته باشید و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه اشتراک ایمیل را به وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید. با ما در شتابان هاست همراه باشید.

ایجاد لیست اشتراک ایمیل

اولین کاری که باید انجام دهید ثبت نام در Contact Contact است. کافی است به صفحه اصلی آنها بروید ، روی “sign up for free” کلیک کنید و اطلاعات خود را پر کنید.

پس از ایجاد حساب خود ، وقت آن است که لیست ایمیل خود را تنظیم کنید.

لیست ایمیل به سادگی لیستی از آدرس های ایمیل است که کاربران شما هنگام ثبت نام برای اشتراک ایمیل شما ارائه می دهند.

ابتدا باید روی دکمه “Contacts” در بالای داشبورد Constant Contact خود کلیک کنید.

افزودن اشتراک های ایمیل به وبلاگ وردپرس

با این کار به صفحه مخاطبین می روید. از آنجا ، باید روی دکمه آبی “Create List” کلیک کنید.

افزودن اشتراک های ایمیل به وبلاگ وردپرس

از شما خواسته می شود نامی برای لیست ایمیل خود ارائه دهید؛ ما برای این مثال آن را “My Newsletter” می نامیم.

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

مرحله بعدی اضافه کردن فرم اشتراک ایمیل به وب سایت وردپرس خود است که بازدیدکنندگان وب سایت شما می توانند در آن ثبت نام کنند.

افزودن فرم اشتراک ایمیل در وردپرس

Contact Contact با یک سازنده فرم ثبت نام از طریق ایمیل همراه است ، اما ساده ترین راه برای شروع استفاده از افزونه WPForms است. این به طور یکپارچه با تماس مداوم ادغام می شود تا به راحتی فرم optin تنظیم شود؛ WPForms همچنین دارای یک نسخه رایگان محدود به نام WPForms Lite است که به شما امکان می دهد فرم های خود را به Contact Contact متصل کنید. ابتدا باید افزونه WPForms را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید ، برای راهنمایی دقیق ، راهنمای ما را در مورد نحوه نصب یک افزونه دنبال کنید.

پس از فعال سازی ، باید از WPForms »افزودن صفحه جدید بازدید کرده و سپس الگو” Newsletter Signup Form “را انتخاب کنید.

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

در صفحه بعدی ، برای راه اندازی سرویس بازاریابی ایمیل خود در برگه بازاریابی ، به شما فوری می دهید. در یک لحظه به آن خواهیم رسید

WPForms اکنون نمونه ای از ثبت نام خبرنامه را با رابط سازنده فرم بارگیری می کند. این شامل قسمت های نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل به فرم می باشد.

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

در صورت تمایل می توانید قسمت های فرم را تغییر دهید. به عنوان مثال ، می توانید نام کامل و قسمت آدرس ایمیل را اضافه کنید. می توانید روی یک قسمت فرم کلیک کنید تا عنوان آن را تغییر دهید یا آنها را بالا و پایین ببرید.

هنگامی که از فرم ثبت نام راضی شدید ، روی دکمه بزرگ “ذخیره” در بالا کلیک کنید.

اکنون وقت آن است که پیام تأیید خود را تنظیم کنید. این همان چیزی است که کاربران شما هنگام ارسال فرم مشاهده می کنند.

به سادگی ، به برگه «تنظیمات» بروید و سپس روی بخش «Confirmation» کلیک کنید.

 

 

به طور پیش فرض ، WPForms یک پیام تأیید را نشان می دهد که می توانید آن را به هر آنچه می خواهید تغییر دهید. همچنین می توانید نوع تأیید را تغییر دهید و کاربران را به هر صفحه یا URL هدایت کنید.

اکنون که فرم ثبت نام در خبرنامه شما آماده است. بیایید آن را به Contact Contact متصل کنیم.

به سادگی بر روی برگه “Marketing” کلیک کنید و “Constant Contact” را انتخاب کنید

 

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

بعد ، روی دکمه “Add New Connection” کلیک کنید و یک پنجره بازشو خواهید دید که از شما می خواهد اتصال خود را نام ببرید. ما با خود “My Newsletter Form” تماس گرفتیم اما شما می توانید نام آن را هرچه می خواهید بگذارید.

پس از آن ، روی پیوند “Click here to register with Constant Contact” اینجا کلیک کنید.

این یک پنجره بازشو باز می کند که در آن از شما خواسته می شود به WPForms اجازه دهید با حساب Contact Constant شما ارتباط برقرار کند.

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

برای ادامه بر روی دکمه “Allow” کلیک کنید.

برای ثبت فرم خود یک کد مجوز طولانی به شما داده می شود.

 

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

کد مجوز را در تنظیمات WPForms کپی و جایگذاری کنید و یک نام مستعار حساب ارائه دهید. “Account nickname” می تواند هر چیزی باشد که بخواهید.

در آخر ، برای ادامه بر روی دکمه اتصال کلیک کنید.

در صفحه بعد ، شما می توانید زمینه هایی را که می خواهید از طریق فرم خود به تماس ثابت منتقل کنید ، انتخاب کنید.

ما “ایمیل” و “نام کامل” را انتخاب کردیم اما شما می توانید هر تعداد مورد نظر خود را انتخاب کنید. فقط مطمئن شوید که این دو قسمت در قسمت فرم ثبت نام خبرنامه شما گنجانده شده است.

 

پس از اتمام ، روی دکمه بزرگ “ذخیره” کلیک کنید.

اکنون که فرم را تنظیم کردیم ، می خواهیم آن را در وب سایت وردپرس خود قرار دهیم. برای این مثال ، ما می خواهیم آن را در نوار کناری خود قرار دهیم. اما فرم می تواند در هر صفحه ای که شما می خواهید بروید.

به صفحه Appearance »Widgets بروید و ابزارک WPForm را به نوار کناری خود اضافه کنید.

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

برای ویجت خود عنوانی تهیه کنید و سپس فرم ثبت نام در خبرنامه را انتخاب کنید. فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات ابزارک خود ، روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کرده و فرم اشتراک ایمیل خود را در عمل مشاهده کنید.

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

اکنون یک جعبه اشتراک ایمیل در نوار کناری خود دارید. و هر وقت کسی نام و ایمیل خود را پر می کند ، در خبرنامه شما مشترک می شود.

نحوه نوشتن و ارسال ایمیل به مشترکان وبلاگ

چند روش وجود دارد که افراد می توانند به روزرسانی های شما را دریافت کنند ، و این از طریق ایمیل های معمولی یا فید RSS است.

هر زمان که یک پست جدید در وبلاگ منتشر می کنید ، روش RSS Feed به طور خودکار ایمیل برای کاربران ارسال می کند. با این حال ، از اثربخشی کمتری برخوردار است ، نرخ باز بودن آن بسیار کم است و کاربران با دریافت ایمیل های زیاد اذیت می شوند. توصیه می کنیم ایمیل های خود را به صورت دستی بنویسید. این به شما امکان می دهد ایمیل های خود را شخصی تر و مکالمه ای تر کنید ، هر محتوایی که می خواهید اضافه کنید و فرکانس خود را انتخاب کنید. اکثر وبلاگ نویسان معروف هفته ای یکبار یک خبرنامه ارسال می کنند. می توانید فرکانس خود را تنظیم کرده و ایمیل ها را پیش از موعد تنظیم کنید ، به طوری که کاربران شما هر هفته در یک روز و ساعت یکسان دریافت کنند.

ابتدا به صفحه “Campaigns” در داشبورد حساب ثابت Contact Contact خود بروید و سپس روی دکمه “Create” کلیک کنید.

سپس «ایمیل» را در بخش «Choose a campaign» انتخاب کنید.

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

در مرحله بعدی ، باید خبرنامه خود را نام ببرید. برای سازمان بوده و اگر بخواهید بعداً می توانید آن را تغییر دهید.

 

بعد از کلیک روی «Open in editor» ، گزینه انتخاب الگو را مشاهده خواهید کرد. ما الگوی اصلی خبرنامه را برای این مثال انتخاب کرده ایم ، اما شما می توانید هر چیزی را که می خواهید انتخاب کنید.

در صفحه بعدی ، می توانید عناصری را که می بینید ویرایش ، اضافه یا حذف کنید. آنچه ما به عنوان مثال در اینجا مشاهده می کنید:

در بالا ، موضوع و پیش شماره را مشاهده خواهید کرد. برای تغییر این ، فقط کافیست روی آن قسمت کلیک کنید و هرچه می خواهید اضافه کنید.

در سمت چپ ، تعداد انگشت شماری از گزینه ها را مشاهده می کنید که می توانید مستقیماً آنها را در الگوی خبرنامه خود بکشید. می توانید متن ، دکمه ها ، تصاویر و موارد دیگر اضافه کنید.

در این مثال ، چند عکس ، متن و پیوندهایی اضافه کردیم. برای افزودن پیوند به خبرنامه خود ، می توانید متن دلخواه خود را برجسته کنید.

 

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

روی نماد پیوند کلیک کنید و سپس پیوند را به پست وبلاگ خود بچسبانید ، مانند این:

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

روی «Insert» کلیک کنید؛ اکنون ، برای آخرین مرحله ، روی “ادامه” در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و موارد زیر را مشاهده خواهید کرد:

افزودن اشتراک ایمیل به وبلاگ وردپرس

مطمئن شوید که کادر کنار لیست خود (My Newsletter) را علامت بزنید و سپس دکمه “Send Now” را فشار دهید.

و اینگونه است که شما اولین ایمیل خود را به صورت دستی ارسال می کنید. همچنین ، اگر می خواهید آن را برای بعداً برنامه ریزی کنید ، می توانید آن گزینه را انتخاب کرده و تاریخی برای ارسال آن تعیین کنید. هر زمان که بخواهید مشترکان خود را در مورد هر چیز جدیدی در وبلاگ خود مطلع کنید ، می توانید این روند را تکرار کنید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

ارسال دیدگاه جدید