نحوه غیر فعالسازی ارسال ایمیل های هشدار فایروال CSF

نحوه غیر فعالسازی ارسال ایمیل های هشدار فایروال CSF

مرتضی حبیبی

FireWall: 

یک Firewall در سیستم امنیت شبکه کامپیوتری بکار می‌رود که برای پایش ترافیک شبکه ورودی و خروجی براساس پروتکل‌های امنیتی استفاده می‌شود. و Firewall می‌تواند ترافیک شبکه را کنترل کند. Firewall به عنوان مانع برای محافظت از یک وب سایت از منابع غیر قانونی عمل می‌کند.

Firewall بخش حیاتی امنیت اینترنت و شبکه است. برای جلوگیری از کاربران غیرمجاز یا هکرها به شبکه‌های دسترسی که به اینترنت متصل  هستند. Firewall بر بسته‌های شبکه ورودی و خروجی نظارت می‌کند و اجازه دسترسی قانونی به شبکه را می‌دهد. این مرز یا دیوار را نشان می‌دهد تا شبکه را در منطقه امن نگه دارد.  فایروال به عنوان فایروال شبکه یا فایروال مبتنی بر میزبانی طبقه بندی شده است. فایروال پروتکل‌های فردی دارد و بدین ترتیب امکان دسترسی به بسته‌های خاص در شبکه را فراهم می‌آورد.

LFD:

LFD  یک فرآیند است که تمام زمان ها و به طور مداوم (هر ثانیه) اجرا می کند که آخرین ورودی ثبت ورود به سرور شما را اسکن می کند که به طور مداوم در کوتاه مدت از بین می رود . چنین حملاتی نیز به عنوان “حملات بیرحمانه” نامیده می شود و پردازش Daemon به سرعت به چنین الگوهای واکنش نشان می دهد و به سرعت IP مسدود می شود.

گام‌هایی برای از کار انداختن تمام پیام‌های ایمیل LFD:

مرحله ۱: ورود به سیستم WHM.

مرحله ۲: بر روی “ConfigServer Security & Firewall” در قسمت “Plugin” در WHM خود کلیک کنید.

مرحله ۳: بر روی دکمه “Firewall Configuration” کلیک کنید تا فایل پیکربندی CSF را در زیر فایروال ویرایش کنید.

مرحله ۴:  “LF _ EMAIL _ ALERT” در فایل پیکربندی در دسترس خواهد بود و آن را از “روشن” به “خاموش” برای غیر فعال کردن همه هشدارهای cPanel LFD در WHM تغییر دهید.

مرحله ۵:  روی دکمه Change کلیک کنید تا تغییرات روی Firewall ذخیره شود.

ما باید CSF و LFD  را مجدداً راه‌اندازی کنیم تا تمام تغییراتی که در مراحل بالا ایجاد کردیم را فعال کنیم. بنابراین روی گزینه  Restart csf+lfd در آخرین پیکربندی فایروال کلیک کنید تا هر دو سرویس را مجدداً راه‌اندازی کنید. اکنون هشدارهای بر روی فایروال سرور از کار می‌افتند.

امیدواریم که این مطلب به شما کمک کند تا همه Alerts cPanel را از کار بیاندازد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: فایروال

ارسال دیدگاه جدید