کاربرد Daily Process Log در WHM

کاربرد Daily Process Log در WHM

مرتضی حبیبی

شاید برخی از شما همراهان عزیز در پنل WHM با گزینه Daily Process Log مواجه شده باشید ولی کارآیی و نحوه استفاده از این ابزار را نمی دانید. ما در این مقاله به شما همراهان عزیز کاربرد Daily Process Log در WHM را آموزش می دهیم. ما را برای یادگیری کاربرد Daily Process Log در WHM همراهی کنید.

کاربرد Daily Process Log در WHM:

اگر سرور VPS یا Dedicated خود را با WHM مدیریت می کنید، یکی از گزارش های رایج که ممکن است برای نظارت بر عملکرد یا عیب یابی مشکلات بار استفاده کنید، Daily Process Log است. می توانید هر پردازنده و حافظه ای که فرایندها مصرف می کنند را ببینید. آموزش زیر شما را از قسمت های مختلف ورود به سیستم طی می کند و نحوه رسیدن به آن را برای شما تعریف می کند.

برای استفاده از این ابزار مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا وارد پنل WHM خود شوید.

سپس از قسمت Server Status وارد بخش Daily Process Log شوید.

Daily Process Log:

مراحل daily processes را مشاهده خواهید کرد. دو جدول وجود دارد، یکی روی کاربر تنظیم شده است و درصد پردازنده و حافظه مورد استفاده و تعداد متوسط فرایندهای MySQL مورد استفاده را مشاهده می کند. در جدول پایین فرآیندهای برتر که عمدتا درصد CPU استفاده شده و فرآیند مصرف منابع CPUS را از لیست فرایندها نشان می دهد و لیست می کند. هر یک از جداول را می توان با کاربر یا دامنه و همچنین هر ستون ارائه شده در جدول طبقه بندی کرد.

Daily Process Log – Top Processes:

نحوه انتخاب روز در Daily Process Log:

برای انجام این کار بعد از وارد شدن به این ابزار توجه کنید که در بالای صفحه ورود به Daily Process تاریخ را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید با کلیک کردن بر روی فلش های مربوطه، به جلو یا عقب بروید.

به همین راحتی می توانید از این ابزار استفاده کنید.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: Daily Process Log در WHM MySQL آموزش WHM

ارسال دیدگاه جدید