کاربرد Configure cPanel Analytics در WHM

کاربرد Configure cPanel Analytics در WHM

مرتضی حبیبی

شاید برخی از شما همراهان عزیز در پنل WHM با گزینه Configure cPanel Analytics مواجه شده اید ولی نمی دانید این ابزار چه کارآیی دارد. ما در این مطلب به شما همراهان عزیز شتابان هاست کاربرد Configure cPanel Analytics در WHM را آموزش می دهیم. ما را همراهی کنید.

معرفی cPanel Analytics:

به عنوان بخشی از یک ابتکار عمل مداوم برای بهبود تجربه کاربر، در cPanel & WHM نسخه ۷۸ cPanel Analytics را معرفی شده است. این قابلیت با هدف سهولت استفاده و حفظ حریم خصوصی در ذهن ساخته شده است. این ابزار دیدگاه عمیق در مورد چگونگی استفاده مشتریان از cPanel ،WHM و Webmail بدون به خطر انداختن حریم خصوصی آن کاربران فراهم می کند.

با استفاده از این رابط می توانید تنظیمات جمع آوری داده Interface Analytics را فعال کنید. اگر آن را فعال کنید، cPanel ، L.L.C. اطلاعات ناشناس درباره رفتار کاربر جمع آوری می کند. شما نمی توانید پیکربندی Analytics را از این رابط غیرفعال کنید. تنظیمات Configuration Analytics اجباری است.

فعال کردن Interface Analytics:

ابتدا وارد پنل WHM خود شوید با استفاده از دسترسی root.

سپس از قسمت Server Configuration وارد بخش Configure cPanel Analytics شوید.

بعد از وارد شدن به این بخش Interface Analytics را فعال کنید.

بعد از فعال شدن این گزینه برای شما در سمت چپ صفحه علامتی با شکل لامپ و به رنگ نارنجی نمایش داده می شود روی آن کلیک کرده و روی گزینه Allow کلیک کنید تا اجازه دسترسی را به WHM بدهید.

امیدواریم از مقاله کاربرد Configure cPanel Analytics در WHM بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: Configure cPanel Analytics webmail آموزش WHM

ارسال دیدگاه جدید