آموزش سفارش سرور مجازی ابری

آموزش سفارش سرور مجازی ابری

رضا

امروز نیاز شد که در وبلاگ یک آموزش از روند ارسال سفارش برای شما بنویسم، مراحل سفارش بسیار ساده است و اصولا نیاز به توضیح ندارد اما به هرحال برای اینکه در این مراحل مشکلی نداشته باشید این مطلب دراختیار شماست. ما را همراهی کنید تا به شما نحوه سفارش سرور مجازی ابری را آموزش دهیم.

سفارش سرور مجازی ابری:

ابتدا به صفحه سرورمجازی ابری رفته و در قسمت پلن ها یکی از پلن های زیر را انتخاب کرده و بر روی دکمه سفارش کلیک می کنیم.

 

سفارش سرور مجازی ابری

بعد از کلیک بر روی دکمه سفارش به صفحه تنظیم سرور خواهید رفت، در این صفحه سیستم عامل و لوکیشن ( محل ) سرور را انتخاب می کنید، سیستم عامل را با توجه به استفاده ای که از سرور خواهید داشت انتخاب کنید، توزیع های مختلف لینوکس و ویندوز سرور ۲۰۱۲ در این بخش وجود دارند.

در ادامه موقعیت سرور خود را انتخاب کنید، دو شهر در آلمان و یک شهر در فنلاند در این بخش قابل انتخاب است، هیچ تفاوت خاصی بین این سه لوکیشن وجود ندارد و هر سه لوکیشن بدون مشکل آماده خدمت رسانی به شما هستند.

پس از انتخاب موقعیت بر روی گزینه “ادامه” در سمت چپ صفحه کلیک کنید.

در ادامه سبد خرید خود را مشاهده خواهید کرد.

در بخش “جزییات مالی” اگر از قبل در سایت ما عضو بودید بر روی “ورود مشتریان” کلیک کرده و مشخصات ورود خود را وارد نمایید، اما اگر مشتری جدید هستید و برای بار اول خرید می کنید از قسمت “ایجاد حساب جدید” مشخصات خود را وارد کرده و تیک گزینه “قوانین خدمات را خواندم و موافقم” را در انتهای صفحه بزنید، در نهایت بر روی گزینه “تسویه حساب” که در سمت چپ صفحه وجود دارد کلیک کنید تا سفارش شما پس از پرداخت نهایی شده و مشخصات ورود به سرور برای شما ایمیل شود.

توجه کنید درصورتی که سیستم عامل ویندوز را انتخاب کرده باشید نام کاربری ورود به سرور شما administrator خواهد بود.

راه اندازی و تحویل سرورهای ابری لینوکسی در کمتر از ۱۰ ثانیه انجام می شود و می توانید بلافاصله وارد سرور شوید، اما اگر ویندوز سرور را انتخاب کرده اید ۵ الی ۱۵ دقیقه بعد از پرداخت هزینه می توانید از طریق ریموت دسکتاپ و آموزش اتصال به سرورمجازی در ویندوز ۱۰ از سرور خود استفاده کنید.

 

اگر در روند ارسال سفارش یا اتصال به سرور مشکل داشتید می توانید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی در ناحیه کاربری با ما در ارتباط باشید.

برچسب ها: سرور ابری

ارسال دیدگاه جدید