بهترین افزونه های Facebook برای رشد سایت شما

بهترین افزونه های Facebook برای رشد سایت شما

زهرا عزتی

آیا به دنبال بهترین افزونه های Facebook برای وردپرس هستید؟

فیس بوک با بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال ماهانه بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی جهان است. به همین دلیل افزونه های وردپرس فیس بوک بسیاری وجود دارد که به شما کمک می کنند تا حضور آنلاین خود را به حداکثر برسانید. در این مقاله ، ما بهترین افزونه های وردپرس فیس بوک را برای دستیابی به رشد وب سایت و بازدید بیشتر از شما انتخاب کرده ایم. با ما در شتابان هاست همراه باشید.

۱- Shared Counts

بهترین افزونه های Facebook برای رشد سایت شما

Shared Counts یکی از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس است که به شما امکان می دهد به راحتی دکمه های اشتراک اجتماعی را به پست های وردپرس خود اضافه کنید. این افرونه شامل دکمه هایی برای فیس بوک ، Pinterest ، Twitter ، LinkedIn و موارد دیگر است؛ برای سرعت و عملکرد بسیار بهینه شده است و می تواند تعداد اشتراکات را برای سایت های مختلف اجتماعی به طور دقیق نشان دهد. حتی با چندین سبک دکمه همراه است. این بدان معناست که شما می توانید سبکی را انتخاب کنید که در سایت شما بهترین شکل را داشته باشد.

۲- Pixel Cat

بهترین افزونه های Facebook برای رشد سایت شما

Pixel Cat به شما امکان می دهد پیکسل هدفگذاری مجدد فیس بوک را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. این پیکسل به شما امکان می دهد تبلیغات سفارشی را به کاربران فیس بوک که از وب سایت شما بازدید کرده اند نشان دهید؛ Pixel Cat همچنین به شما کمک می کند تا کاربران WooCommerce را ردیابی کرده و تبلیغات بهتری را در فیس بوک به آنها نشان دهید. همچنین یک نسخه Pro وجود دارد که به شما قدرت و انعطاف پذیری بیشتری می دهد.

۳- Social Reviews and Recommendations

بهترین افزونه های Facebook برای رشد سایت شما

Social Reviews and Recommendations به شما امکان می دهد مرور صفحات فیس بوک را در وب سایت وردپرس خود نمایش دهید. همراه با ویجت آسان برای استفاده که به شما امکان می دهد وب سایت خود را به صفحه فیس بوک خود متصل کرده و نظرات کاربران فیس بوک را نمایش دهید. این افرونه به شما کمک می کند تا اثبات اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید و اعتماد کاربران را به نام تجاری خود جلب کنید. نسخه رایگان خوب کار می کند ، اما برای نمایش بررسی ها در قالب اسنیپت های غنی از Schema.org ، باید هزینه نسخه “Business” را پرداخت کنید.

۴- Facebook Page Like Widget

بهترین افزونه های Facebook برای رشد سایت شما

Facebook Page Like Widget به شما امکان می دهد به راحتی یک افرونه صفحه Facebook به نوار کناری وبلاگ خود اضافه کنید. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای کد کوتاه است که می توانید با استفاده از آن جعبه Facebook Like را در هر نقطه از وب سایت خود نمایش دهید؛ این گزینه با گزینه های سفارشی سازی مشابه افزونه صفحه فیس بوک همراه است. شما می توانید عکس های نمایه را نشان دهید یا پنهان کنید ، پوشش صفحه خود را وارد کنید ، عرض و ارتفاع را سفارشی کنید و زبان را انتخاب کنید.

۵- Nextend Social Login and Register

بهترین افزونه های Facebook برای رشد سایت شما

افزونه Nextend Social Login and Register به کاربران امکان می دهد تا با استفاده از پروفایل های اجتماعی خود در وب سایت شما ثبت نام کرده و وارد سیستم شوند. از ورود با فیس بوک ، گوگل و توییتر پشتیبانی می کند. این افزونه بصورت یکپارچه با فرمهای پیش فرض ورود به سیستم وردپرس و ثبت نام کار می کند. کاربران این امکان را دارند که از Facebook استفاده کنند یا از روش ثبت نام پیش فرض استفاده کنند. پس از ثبت نام ، کاربر می تواند با مراجعه به صفحه پروفایل کاربری خود در قسمت سرپرست ، حساب اجتماعی خود را قطع کند

۶- FAuto Poster

بهترین افزونه های Facebook برای رشد سایت شما

FAuto Poster به شما امکان می دهد مقالات جدید را به طور خودکار در صفحه یا نمایه فیس بوک خود به اشتراک بگذارید. پس از فعال سازی ، باید آن را به نمایه خود متصل کرده و به وب سایت خود اجازه دهید؛ به شما امکان می دهد محتوایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید: پست ها ، صفحات و انواع پست های سفارشی. FAuto Poster یک افرونه سبک است که نصب و پیکربندی آن سریع و آسان است. همچنین یک نسخه حرفه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد به طور خودکار در توییتر ، LinkedIn و Tumblr و همچنین در Facebook پست بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

ارسال دیدگاه جدید