کاربرد FTP Server Selection در WHM

کاربرد FTP Server Selection در WHM

مرتضی حبیبی

شاید برخی از شما همراهان عزیز در پنل WHM با گزینه FTP Server Selection مواجه شده باشید ولی کارآیی و نحوه استفاده از آن را نمی دانید. ما در این مطلب به شما همراهان عزیز شتابان هاست کاربرد FTP Server Selection در WHM را آموزش می دهیم. ما را برای یادگیری کاربرد FTP Server Selection در WHM همراهی کنید.

انتخاب سرور FTP در WHM:

در WHM ، می توانید نوع نرم افزار سرور را که می خواهید سرویس FTP را در سرور خود داشته باشید انتخاب کنید. می توانید از صفحه انتخاب FTP سرور در دسته Service Configuration در پنل WHM به گزینه های انتخاب برای این مورد برسید.

بهترین گزینه های نرم افزار سرور FTP ProFTPD یا Pure-FTPD است. همچنین می توانید سرور محلی FTP را بطور کامل از این صفحه غیرفعال کنید.

Pure-FTPD نرم افزار پیش فرض سرور FTP است و دارای سرعت ورود سریع، استفاده کم از حافظه، امنیت و سازگاری بهتر می باشد و از محفاظ brute force protection پشتیبانی می کند.

از طرف دیگر ProFTPD، قابلیت هایی را برای مشخص کردن پیکربندی خاص FTP در فهرست از طریق فایلهای .ftpaccess اضافه می کند و قابل تنظیم است. با این حال حافظه بیشتر است و از محفاظ brute force protection پشتیبانی نمی کند.

توصیه می شود با پیش فرض Pure-FTPD بمانید و تنها در صورت نیاز به شخصی سازی اضافی که در اختیار شما قرار دارد، به ProFTPD تغییر دهید.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: FTP آموزش WHM

ارسال دیدگاه جدید