ویژگی های iPad برای وردپرس

ویژگی های iPad برای وردپرس

زهرا عزتی

iPad جدید اپل درست مثل هر محصول دیگر اپل در حال ایجاد هیاهو است. بیش از ۷۰۰۰۰۰ نسخه در یک روز فروخته شد. وردپرس نسخه جدیدی از برنامه خود را با نام WordPress برای iPhone / iPad OS 2.4 اعلام کرد. این اولین نسخه از برنامه WordPress است که با iPad Apple سازگار است. ما در این مقاله ویژگی های ipad برای وردپرس را آموزش خواهیم داد؛ با ما در شتابان هاست همراه باشید.

توجه داشته باشید که هیچ ویژگی جدیدی به این برنامه اضافه نشده است. این اولین باری بود که وردپرس بدون امکانات اضافی نسخه منتشر می کرد. تمام آنچه را که می توانید در وردپرس ۲٫۳ برای iPhone انجام دهید ، می توانید از طریق iPad انجام دهید؛ شما می توانید با رابط کاربری طراحی شده برای استفاده از املاک و مستغلات بزرگ صفحه جدید با استفاده از این برنامه جدید و صفحه نمایش بزرگ iPad ایجاد کنید، اکنون می توانید از صفحه کلید بزرگتر روی صفحه (یا استفاده از صفحه کلید خارجی) برای نوشتن پست های بزرگتر خود استفاده کنید. این مطمئناً نوشتن پست های طولانی تر وبلاگ را بسیار آسان خواهد کرد؛ همچنین می توانید نظرات را تعدیل ، ویرایش یا پاسخ دهید. صفحه بزرگ به شما کمک می کند تا نظرات انبوه را به سرعت تعدیل کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه نمایش تعداد نظرات در وردپرس کلیک کنید.

برچسب گذاری جغرافیایی نیز در این نسخه فعال است. در صورت تمایل می توانید به کاربران خود اجازه دهید پست از آنجا ارسال شود. اما این ویژگی فقط با نسخه ۳G iPad کار می کند.

 

ویژگی های iPad برای وردپرس

 

 ویژگی های iPad برای وردپرس

وردپرس برای ویژگی های iPad

ما به شما چند روش معرفی کرده ایم که می توانید از آن ها استفاده کنید. ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

ارسال دیدگاه جدید