وردپرس VIP چیست؟

وردپرس VIP چیست؟

علی مرادی

اخیراً یکی از خوانندگان ما در مورد وردپرس VIP و مزایای آن از ما سؤال کرده است؟ وردپرس VIP یک سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده برای وب سایت های بزرگ است. در این مقاله توضیح خواهیم داد که وردپرس VIP چیست ، چه فوایدی دارد و نکات مثبت آن چیست؟

در ادامه با ما در شتابان هاست همراه باشید.

وردپرس VIP چیست؟

وردپرس VIP یک پلتفرم میزبانی وردپرس با مدیریت بالا برای وب سایت های بزرگ است. گفته می شود سریع ترین ، ایمن ترین و کاملاً بدون دردسر میزبانی وردپرس است که می توانید خریداری کنید. گذشته از هزینه بالا ، وردپرس VIP دارای استانداردها و فرآیندهای کدنویسی بسیار دقیق است و این بدان معنی است که برای اکثر شرکت ها مناسب نیست.

چه کسی باید از وردپرس VIP استفاده کند؟

وردپرس VIP یک برنامه میزبانی قدرتمند است که به طور خاص برای کنترل حجم بالای ترافیک با عملکرد و امنیت بی نظیر طراحی شده است. مناسب برای مشاغل بزرگ و وب سایتهای پر ترافیک با ده ها میلیون بازدید صفحه. قیمت گذاری وردپرس VIP یک رمز و راز است زیرا وب سایت دارای صفحه قیمت گذاری عمومی نیست. با این حال تحقیقات نشان می دهد که برنامه ها از ۵،۰۰۰ تا ۲۵،۰۰۰ دلار در ماه برای ۵ وب سایت با حداقل ۵،۰۰۰ دلار USD برای هر سایت تعیین می شود. برای آن قیمت ، از فضای ذخیره نامحدود ، پهنای باند ، CDN و پشتیبانی اختصاصی برخوردار خواهید شد.

در اینجا برخی از مارک های برتر که از وردپرس VIP استفاده می کنند آورده شده است:

۱-Facebook:

 

وردپرس VIP چیست؟

۲-Spotify:

وردپرس VIP چیست؟

۳-VentureBeat:

وردپرس VIP چیست؟

۴-Quartz:

وردپرس VIP چیست؟

۵-USA Today:

وردپرس VIP چیست؟

۶-TechCrunch:

وردپرس VIP چیست؟

مزایای وردپرس VIP:

در اینجا برخی از مزایای اصلی استفاده از وردپرس VIP آورده شده است:

۱-پلت فرم کاملاً مدیریت شده وردپرس:

وردپرس VIP بیش از یک سیستم عامل میزبانی وردپرس است. این شامل خدمات مدیریت شده زیر است:

  • پشتیبان گیری ساعتی خودکار.
  • امنیت و اسکن فعال.
  • به روزرسانی های خودکار برای نرم افزار هسته.
  • روند بررسی افزونه های شخص ثالث و کد سفارشی.
  • زمان اجرا و نظارت بر عملکرد.
  • مقیاس گذاری خودکار برای رسیدگی به سنبله های ترافیکی گسترده و بدون چشم پوشی.

این مانند این است که تیم توسعه خود را بدون مراقبت از وب سایت خود از همه چیز برای شما مراقبت کند.

۲-برنامه ریزی و آموزش:

هر طرح ودرپرس VIP با یک برنامه ریزی دقیق و ارزیابی استراتژی وب سایت شما آغاز می شود. در این مدت ، این تیم با تیم شما برای بررسی نیازهای شما و کارهایی که می خواهید انجام دهید همکاری خواهد کرد.

این تیم همچنین به شما در انتخاب تم (افزونه وب سایت) و افزونه های وردپرس برای پروژه خود کمک می کند. اگر از قبل تمی ایجاد کرده اید ، آنها هر خط کد را مرور می کنند. برای پلاگین های شخص ثالث و کلیه کدهای سفارشی نیز اطمینان حاصل شود که با استانداردهای کدگذاری و امنیت سیستم عامل سازگار است.

آنها تیم توسعه شما را در مورد سیستم عامل ، امنیت و عملکرد آموزش می دهند. این آموزش همچنین به ویراستاران ، نویسندگان و سرپرستان وب سایت شما گسترش می یابد ، تا آنها بتوانند از ویژگی های مدیریت محتوا و انتشار قوی وردپرس VIP نهایت استفاده را ببرند.

۳-بهترین عملکرد و سرعت سریع چشمگیر:

کل پلتفرم میزبانی برای ارائه بهترین عملکرد وردپرس بهینه شده است. لازم نیست نگران ذخیره سازی ، بهینه سازی کد ، سرویس CDN یا افزونه ها باشید. این پلتفرم توسط شبکه تحویل ۲۰ مرکز داده در سراسر جهان ارائه می شود. این بهترین نتیجه بایت زمان ، تأخیر ، امنیت SSL و محافظت در برابر حملات DDOS را به شما ارائه می دهد.

۴-بهترین امنیت وردپرس:

تمام وب سایت های وردپرس VIP توسط زیرساخت های ساخته شده سفارشی و بهترین راهکارهای امنیتی وردپرس محافظت می شوند تا به صورت پیشگیرانه مانع از قدرت وحشیانه و انواع دیگر حملات شوند. کلیه ترافیک وب سایت شما از لبه به مبدا کاملاً رمزگذاری می شود. هر قطعه کد سفارشی به صورت دستی بررسی می شود ، که یک لایه امنیتی دیگر اضافه می کند تا وب سایت شما را از اجرای کد بالقوه آسیب پذیر محافظت کند.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

ارسال دیدگاه جدید