Canva چیست و چه کاربردی دارد

Canva چیست و چه کاربردی دارد

علی مرادی

Canva ابزاری آسان برای طراحی گرافیکی است که از آن در مرورگر خود استفاده می کنید. این امکان را به شما می دهد تا تصاویر و گرافیک هایی با ظاهر حرفه ای تهیه کنید. می توانید از الگوهای مشترک برای پروفایل های رسانه های اجتماعی ، انواع پست های معمول ، اسناد چاپی و حتی جلد کتاب های Kindle شروع کنید. بعد از ایجاد شاهکار مینی ، می توانید کار خود را به عنوان فایل تصویری یا PDF بارگیری کنید یا فوراً آنها را در شبکه های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

چرا Canva ابزاری دوست داشتنی است؟

ما این ابزار را دوست داریم زیرا مهارت های طراحی گرافیک ما محدود به برنامه های طراحی معمولی است و آنها منابع زیادی را برای کمک به ما در ساخت تصاویر عالی فراهم می کنند. آنها دارای یک مدرسه طراحی با یک وبلاگ ، آموزش ها و مطالب آموزشی برای کمک به شما در تسلط بر بوم و همچنین بهبود چشمگیر شما برای طراحی گرافیک هستند. در آموزش ها می توانید تکنیک های ساده طراحی مانند لایه بندی تصاویر ، دستکاری متن و اضافه کردن برچسب و دکمه را امتحان کنید تا بتوانید آویزان برنامه شوید.

ویژگی دیگری که ما عاشق آن هستیم این است که می توانم دوباره به تصاویر قبلاً طراحی شده برگردم و به کار بر روی آنها ادامه دهم یا فقط کد hex (برای رنگ ها) را بگیرم. همچنین می توانید در همان جلسه مجموعه ای از تصاویر را درست کنید و همه آنها را در یک فایل فشرده دانلود کنید.

۳ راهی که Canva به تجارت شما کمک می کند:

۱- تصاویر برای ساخت نام تجاری شما مهم هستند:

این که آیا شما در حال تبلیغ ، بلاگ نویسی ، ارسال خبرنامه یا ارسال به رسانه های اجتماعی هستید ، تصاویر مارک و پیام شما را به POP تبدیل می کند! این اینفوگرافیک عالی از MDG Advertising همه چیزهایی را که باید در مورد فواید استفاده از تصاویر در بازاریابی خود بدانیم نشان می دهد. اگر در تبلیغ از مارک خود از تصاویر استفاده نمی کنید ، ممکن است رقابت را از دست بدهید. و Canva ساخت این تصاویر را آسان می کند.

۲- قالب ها ، چیدمان ها و طراحی های پیش ساخته این کار را برای مبتدیان آسان می کند:

آنها ، قالب ها و عناصر از پیش طراحی شده الهام بخش را برای شما در ترکیب در تصاویر خود فراهم می کنند. شما می توانید رنگ ها را تغییر داده ، متن را اضافه یا حذف کرده و مانند دلخواه آنها را جابجا کنید ، اما با شروع با یک طرح هوشمند ، شما در حال حاضر به سمت محتوای زیبا هستید.

۳- رایگان و ارزان است:

استفاده از Canva رایگان است ، فقط باید ثبت نام کنید. می توانید تصاویر مورد نظر خود را بارگذاری کرده و از عناصر رایگان Canva (شامل تعداد زیادی فونت و همه رنگ های موجود در اینترنت) به اندازه دلخواه استفاده کنید. رایگان بودن برای تجارت شما فوق العاده است ، به خصوص اگر شما یک تازه کار باشید.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: آموزش وردپرس طراحی وب

ارسال دیدگاه جدید