افزونه bbPress برای وردپرس

افزونه bbPress برای وردپرس

علی مرادی

bbPress افزونه ای است که برای ایجاد یک انجمن بحث و گفتگو در وب سایت دارای وردپرس استفاده می شود. توسط برخی از همان افرادی که به حفظ خود وردپرس کمک می کنند توسعه داده شده است. در ادامه با ما در همراه باشید تا شما بطور کامل با این افزونه آشنا کنیم.

bbPress چیست؟

bbPress یک افزونه وردپرس است که تنظیم مجامع بحث و گفتگو درست در داخل سایت وردپرس شما را آسان می کند. با تمرکز بر سهولت استفاده ، ادغام و سادگی ، bbPress سریع تنظیم می شود و می تواند با استفاده از اکوسیستم پلاگین وردپرس بزرگتر گسترش یابد.

bbPress در اواخر دسامبر ۲۰۰۴ متولد شد ، توسط خود مت مولنویگ كدگذاری شد. از آن زمان ، مایکل آدامز به این پروژه پیوست ، سپس سام باوئر ، و در سال ۲۰۱۰ جان جیمز جاکوبی دوباره bbPress را به عنوان افزونه وردپرس ابداع کرد. امروزه افزونه bbPress زنده و خوب است و هر ساله چند نسخه به روز دریافت می کند و گهگاه ویژگی های جدیدی را نیز اضافه می کند.

استفاده از bbPress:

برای استفاده از bbPress برای ایجاد یک انجمن آنلاین ، باید از نسخه خود میزبان وردپرس استفاده کنید. شما می توانید bbPress را درست مثل سایر افزونه های وردپرس دانلود و نصب کنید. پس از فعال سازی ، ۳ مورد دیگر از منو را در نوار کناری سمت چپ خواهید داشت:

  • انجمن ها
  • مباحث
  • پاسخ ها

همچنین می توانید یک نقطه برای تنظیم برخی تنظیمات کلی داشته باشید.

پلاگین های bbPress:

بیش از ۲۰۰ افزونه bbPress رایگان وجود دارد که توسط انجمن وردپرس ایجاد شده است. همه اینها رایگان است ، اما با پشتیبانی محدود همراه است. همچنین می توانید افزونه های برتر bbPress را پیدا کنید تا تالارهای خود را به سطح بعدی برسانید.

اگر در یافتن آنچه به دنبال آن هستید ، مشکل دارید ، همیشه می توانید افزونه bbPress خود را بسازید. این صفحه از منابع کمی برای کمک به شما در شروع کار برخوردار است.

تم های bbPress:

تم ها به شما امکان می دهد تا هر جنبه از طراحی و چیدمان انجمن های بحث و گفتگو را سفارشی کنید. از دسامبر سال ۲۰۱۷ ، حدود ۸۰ تم وجود دارد که ادعا می کنند از bbPress کاملاً پشتیبانی می کند. حتی توسعه دهندگان شخص ثالث مضامین بیشتری در آنجا وجود دارد.

اگر نمی توانید یک تم bbPress پیدا کنید که از آن خوشتان بیاید ، همیشه می توانید یک مورد خاص خود را ایجاد کرده یا یک تم را سفارشی کنید. اطلاعات بیشتر در صفحه شخصی سازی bbPress در دسترس است.

امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده و برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: BBPress plugin آموزش وردپرس افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید