ابزار هایی برای بهینه سازی وب سایت

ابزار هایی برای بهینه سازی وب سایت

علی مرادی

بهینه سازی عملکرد وب همیشه باید در اولویت اصلی باشد ، به خصوص باد توجه به رقابت زیادی که در اینترنت وجود دارد. عملکرد وب که مربوط به سرعتی است که صفحات وب بارگیری و نمایش داده می شوند که هرچقدر که بهینه شوند سرعت آن ها افزایش می یابد. و بهینه سازی عملکرد وب فرصتی برای افزایش عملکرد وب است. در این مقاله ابزار هایی برای بهینه سازی وب سایت معرفی می کنیم با ما همراه باشید.

بهینه سازی برای سرعت بخشیدن به سرعت بارگیری وب سایت ، باعث افزایش حفظ بازدید کنندگان ، کیفیت و رضایت کاربر ، به ویژه برای کاربرانی که اتصالات اینترنت کند دارند و همچنین کاربرانبی که از تلفن همراه استفاده می کنند، می شود.

ابزار هایی برای بهینه سازی وب سایت:

W3 Total Cache:

W3 Total Cache یا (W3TC) یکی از بهترین افزونه های کش وردپرس است. اگر فروشگاه آنلاین خود را در WooCommerce دارید ، W3TC برای تقویت عملکرد فروشگاه شما ضروری است.

افزونه کش مانند W3TC صفحات HTML استاتیک در صفحات وب شما ایجاد می کند و آن را در سرور شما ذخیره می کند. هر بار که کاربر از وب سایت شما بازدید می کند ، افزونه کش صفحه ذخیره شده HTML را نشان می دهد و نه اسکریپت های سنگین وردپرس.

ShortPixel Image Optimizer:

فروشگاه آنلاین و یا وب سایت شما البته به تنهایی میزبان حجم زیادی از تصاویر است که می تواند فضای زیادی را به خود اختصاص دهد و باعث کندی وب سایت شما شود. با این وجود بهینه سازی تصاویر می تواند به بهبود زمان بار فروشگاه شما و بهینه سازی عملکرد آن کمک کند.

ShortPixel Image Optimizer ابزاری عالی برای تجارت الکترونیکی برای بهینه سازی تصاویر فروشگاه شما و بهبود عملکرد آن است. می توانید تصاویر را از کتابخانه رسانه ای وردپرس خود بهینه کنید یا می توانید از بهینه ساز تصویر فله ShortPixel استفاده کنید تا همه آنها را به یکباره بهینه کنید. ابزار با کاهش اندازه های آنها بدون از دست دادن کیفیت ، تصاویر را فشرده می کند.

Cloudflare:

زمان بارگذاری وب سایت شما در مرورگر بازدید کننده شما بستگی به سرعت تحویل داده های وب سایت شما به مرورگر آنها دارد. بنابراین ، شما بدیهی است که سروری می خواهید که داده های شما را در کمترین زمان ممکن برای کاهش زمان بار و عملکرد بهینه منتقل کند. یک CDN ، کوتاه برای شبکه تحویل محتوا ، ابزار مناسبی برای آن است.

و صحبت از CDN ها ، Cloudflare یکی از بهترین موارد موجود در آنجا است. پیشرفت عملکرد آن از یک شبکه جهانی تحویل استفاده می کند و باعث می شود فروشگاه شما بدون توجه به اینکه بازدید کنندگان شما از کجا آمده اند ، در یک سطح مطلوب عمل کنند.

Cloudflare با یک برنامه رایگان ارائه می شود ، اما اگر می خواهید حرفه ای شوید ، می توانید یکی از ۳ برنامه های فروشی آنها را برای پروژه های بزرگتر انتخاب کنید.

GT Metrix:

مطمئناً باید ابزاری وجود داشته باشد که به شما کمک کند تمام تلاشهای بهینه‌سازی خود را بررسی کنید ، درست است؟ خوشبختانه ، وجود دارد. با استفاده از GT Metrix ، می توانید سرعت وب سایت خود را آزمایش کنید تا مشخص کنید که آیا تلاش های بهینه سازی شما مثمر ثمر بوده است یا نیاز به پیشرفت های دیگری دارید.

GT Metrix ابزاری بسیار مفید است که نه تنها در جایی که سایت شما به پیشرفت نیاز دارد را مشخص می کند بلکه پیشنهادهایی را ارائه می دهد که به شما در بهینه سازی وب سایت خود کمک می کند.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده و از آن بهره لازم را برده باشید. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: tools for website performance optimization ابزار هایی برای بهینه سازی وب سایت بهینه سازی سایت

ارسال دیدگاه جدید