استفاده هوشمند وبلاگ نویسان از محتوای صوتی و تصویری

استفاده هوشمند وبلاگ نویسان از محتوای صوتی و تصویری

زهرا عزتی

لازم نیست یک میلیون دلار برای ابزارهای صوتی و تصویری هزینه کنید ، اما لازم است برخی از ابزارهایی را داشته باشید که به شما در ایجاد ضبط و فیلم های صوتی عالی کمک کند. در این مقاله ، قصد داریم روش هایی را برای وبلاگ نویسان ارائه دهیم که بتوانند از محتوای صوتی و تصویری استفاده کنند. با ما در شتابان هاست دنبال کنید.

۱- نسخه صوتی پست وبلاگ خود را اضافه کنید

افزودن نسخه صوتی به پست های وبلاگ خود دارای مزیت اصلی است زیرا وب سایت شما را در دسترس همه افراد قرار می دهد. با یک ضبط صدا می توانید تمام عوامل را به صورت صوتی توضیح داده و با کاربران خود ارتباط صمیمانه برقرار کنید. قابل اطمینان ترین روش برای اضافه کردن یک فایل صوتی به پست وبلاگ خود ، داشتن یک افزونه صوتی وردپرس است.

۲- مصاحبه صوتی یا تصویری انجام دهید

تماس با مدیر صنعتی برای دریافت قیمت یک استراتژی وبلاگ نویسی هوشمند است. به همین دلیل است:

این روش به شما کمک می کند تا به سرعت با تأثیرگذاران صنعت خود ارتباط برقرار کنید.
رهبران بینشی ارزشمند به پیروان شما ارائه می دهند که آنها از سالها تجربه آموخته اند.
اگر گفت و گو از یک مدیر صنعتی را در پست خود بگنجانید ، آنها احتمالاً محتوای صوتی و تصویری شما را با مخاطبان گسترده خود به اشتراک می گذارند.
می توانید پیوندهای دارای دامنه بالا از وب سایت های این رهبران را به وبلاگ خود اضافه کنید.
گفت و گو با مدیران صنعت به شما کمک می کند محتوای ارزشمندی ایجاد کنید. اما ، این را در نظر بگیرید. محتوای ویدئو ۵۰٪ بیشتر از متن ساده باعث ایجاد ترافیک ارگانیک می شود.

۳- یک فیلم نمایش اسلاید ایجاد کنید

روش دیگر برای قرار دادن ویدئو در پست های وبلاگ ، تبدیل محتوای متنی خود به یک نمایش اسلایدی کوتاه است.

محتوای وبلاگ به طور معمول از یک ساختار اساسی پیروی می کند ، شامل مقدمه ، عناوین اصلی شما ، عنوان های فرعی که عنوان شما را پشتیبانی می کند. یک اسلاید برای مقدمه خود ، یک اسلاید برای هر عنوان و یک اسلاید برای نتیجه گیری خود ایجاد کنید. سپس ، اسلایدهای خود را با محتوایی که قبلاً نوشتید روایت کنید. شما می توانید نمایش اسلایدی خود را مستقیماً در وردپرس ایجاد کنید یا یکی از برترین پلاگین های نمایش اسلایدی وردپرس را برای ساخت نمایش اسلایدی انتخاب کنید.

۴- یک محصول یا خدمات را با یک ویدیو برجسته کنید

وبلاگ نویسی در مورد ارائه ارزش به خوانندگان شما است ، اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید محصولات و خدمات خود را از طریق یک ویدیو توضیح دهنده ارائه دهید.

در یک ویدئوی مختصر توضیحاتی ، شما به طور خلاصه محصولات و خدمات خود را خلاصه می کنید و به مخاطبان هدف خود نشان می دهید که چگونه محصول شما مشکل را حل می کند.

فیلم های توضیح دهنده نیز نتایج فوق العاده مطلوبی دارند. در واقع ، ۹۷٪ از بازاریابان می گویند که فیلم به کاربران در درک بهتر محصولات و خدمات خود کمک کرده است.

به گزارش Omnicore ، شایان ذکر است که یک ویدیو همراه با کپی حرفه ای می تواند نتایج شما را تا ۲۸٪ افزایش دهد.

۵- آموزش های ویدئویی یا پخش فیلم را در وبلاگ خود بگنجانید

برآوردها گزارش می دهند که ۵۰-۸۰٪ از کل جستجوهای اینترنتی ماهیتاً اطلاعاتی است که افراد می خواهند بدانند که چگونه کاری را انجام دهند ، آن را Google می کنند.

وقتی ویدیوی YouTube را آپلود می کنید ، مخاطبان شما می توانند ویدیو یک کار را مشاهده کنند؛

به همین ترتیب ، اگر آموزش نحوه انجام کار روی کامپیوتر را ارائه دهید ، می توانید یک فیلم پخش شده را ضبط ، روایت و به اشتراک بگذارید.

نشان دادن نحوه تکمیل عملکرد در کامپیوتر به مخاطبان بسیار مفیدتر از گفتن نحوه انجام این کار است.

۶- خلاصه ویدیویی از وبلاگ خود اضافه کنید

پس از نوشتن پست وبلاگ خود ، ویدیویی ایجاد کنید که به سرعت نکات اصلی شما را خلاصه کند. به یاد داشته باشید که فیلم های کوتاه بیشترین جذابیت را دارند زیرا مصرف آنها آسان است.

۷- خودتان را در یک ویدیو معرفی کنید

صفحه about یکی از عناصر اصلی وب سایت شماست. در واقع ، در مورد صفحات اغلب بیشترین بازدید از هر وب سایت است. درباره صفحات به شما کمک می کند تا با خوانندگان خود ارتباط برقرار کنید. این به مخاطبان شما فرصتی می دهد تا شما را بشناسند. اگر برای مخاطبان، کسب اطلاعات در مورد هویت شما جالب باشد ، فکر کنید چقدر از دیدن یک فیلم کوتاه درباره شما لذت می برند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کسب درآمد از وبلاگ نویسی کلیک کنید.

ما روش های هوشمندی برای شما وبلاگ نویسان معرفی کرده ایم که می توانید از محتوای صوتی و تصویری استفاده کنید. ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

ارسال دیدگاه جدید