افزونه MonsterInsights برای وردپرس

افزونه MonsterInsights برای وردپرس

علی مرادی

در این بررسی MonsterInsights ، ما در مورد یکی از بهترین و محبوب ترین افزونه Google Analytics برای وردپرس صحبت خواهیم کرد. این افزونه با بیش از دو میلیون نصب فعال و بیش از ۳۴ میلیون بار دانلود ، آن را از نظر محبوبیت ، به سیزدهمین افزونه وردپرس در همه زمان ها تبدیل می کند. اما افزونه MonsterInsights چیست؟

رسما به عنوان پلاگین داشبورد Google Analytics برای وردپرس توسط MonsterInsights شناخته شده است ، این افزونه شما را با روند اضافه کردن ، شخصی سازی و مدیریت Google Analytics می برد. این افزونه خدمات ردیابی سایت Google را مستقیماً در داشبورد وردپرس شما به ارمغان می آورد ، بنابراین روند پیگیری سایت شما را ساده تر و سریع تر می کند.

تجزیه و تحلیل در درک چگونگی ارتباط سایت شما با مخاطبان شما مهم است. به همین دلیل ، اساس استراتژی تجزیه و تحلیل شما بر روی داده های زمان واقعی بهترین روش برای رشد وب سایت و رقابت است. این مقاله مزایای نصب این افزونه را در وب سایت شما نشان می دهد. همچنین توضیح می دهد که چگونه داده های زمان واقعی می توانند به شما اطلاعات عملی برای رشد سایت شما بدهند.

در ادامه با ما در شتابان هاست همراه باشید.

بررسی افزونه MonsterInsights:

چرا از آن استفاده می کنیم؟

چند بار آرزو کرده اید که اطلاعات بیشتری در مورد بازدید کنندگان خود داشته باشید؟ مطمئناً با Google Analytics می توانید بینش ارزشمندی بدست آورید ، این یک ابزار عالی است که داده های مهمی را در مورد بازدید کنندگان خود ارائه می دهد. با این حال ، می تواند برای کاربرانی که در خواندن آن معیارها تجربه ندارند ، مورد ارعاب قرار گیرد. علاوه بر این ، دشوار است بدانید از کجا شروع کنید و چگونه می توانید این داده های ارزشمند را به طور مناسب استفاده کنید.

MonsterInsights با ارائه این داده های مهم تجزیه و تحلیل همه در یک نگاه کمک می کند. این فرآیند را با ارائه تنها اطلاعاتی که برای شما به عنوان صاحب وب سایت مفید است و همه بقیه را مفید می کند ، ساده می کند. این برگه های مختلف دارد که داده های مناسبی را برای هر سؤالی که ممکن است داشته باشید فراهم می کند.

اما چرا به ابزار تجزیه و تحلیل نیاز دارید؟ یک ابزار تحلیلی خوب به شما در درک عوامل مرتبط با مخاطب زیر کمک می کند:

  • قالب ها و مباحثی که مخاطبان شما دوست دارند: این به شما کمک می کند تا محتوای مناسب تری ایجاد کنید.
  • نحوه جذب مخاطب وب سایت شما: این به شما در ایجاد استراتژی های بازاریابی متمرکز تر کمک می کند.
  • پیگیری تبدیل مخاطبان: برای بهبود دسترسی مخاطبان و تبدیل بازدید کنندگان بیشتر به مشتری.

نکات مثبت و منفی:

نکتات مثبت:

  • نصب و راه اندازی آسان: تنظیم Google Analytics خسته کننده است. این فرایندی است که می تواند روزها یا هفته ها با همه گزینه های مختلف مبارزه کند. با MonsterInsights ، فقط با چند کلیک می توانید تمام ویژگی های Google Analytics را در چند دقیقه فعال کنید.
  • گزینه های شخصی سازی: گزارش های ساده شده در فرآیندهای تصمیم گیری بسیار ارزشمند هستند. همه ویژگی های ردیابی را می توان به نیازهای شما سفارشی کرد: اندازه گیری های مختلف ، محدوده تاریخ و غیره.
  • رابط کاربری ساده: برای به دست آوردن تجزیه و تحلیل و گزارش های مورد نیاز ، نیازی به ترک داشبورد سرور وب سایت خود ندارید. همه چیز درست است با استفاده از زبانه های مختلف داخل منوی Monsterinsights.
  • بدون حساب شخص ثالث: MonsterInsights برخلاف سایر افزونه های معروف مانند Jetpack که در آنجا نیاز به داشتن یک حساب WordPress.com دارید ، از شما نمی خواهد که آن را به یک حساب متفاوت غیر از Google وصل کنید.
  • امکان ورود و خروج گزارش: اگر شما نیاز به ذخیره داده های تجزیه و تحلیل وب سایت خود دارید ، می توانید به راحتی با استفاده از دکمه های “export” در اختیار خود باشید.

نکات منفی:

  • نسخه رایگان محدود: این منفی ترین نکته در این بررسی Monster Monsterights است. بیشتر ویژگی های این افزونه محدود به نسخه Pro است که ممکن است برای کسی که از افزونه رایگان استفاده می کند ، ناامید کننده باشد.
  • گران بود: Monsterinsights بسیار گران قیمت است. ارزانترین گزینه (برای ۱ سایت) ۱۹۹ دلار است.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه جدید